Jak často si kupujete oblečení?

8907
17.12.19 23:53

Jak často si kupujete oblečení?

Otázka je jasná. V jednom článku jsem četla že dřív lidé chodili do obchodů aby si nakoupili oblečení 4× až 5× ročně. Já byla za poslední rok v obchodě za oblečením 2× a 2× jsem si koupila něco přes e- shop. Jak jste na tom vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.12.19 23:57

Nevím, nepočítám to. Odhadem 1× za měsíc? Ale nedělám velké nákupy, kupuji to, co zrovna potřebuji. Někdy skočím pro tričko, jindy pro ponožky, silonky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14919
17.12.19 23:58

Tak záleží kolik si toho koupí, jestli 4× za rok hadry na celou sezónu nebo jedny spoďáry. Já si koupim každý měsíc něco, ale kvanta hadrů nekupím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Vždycky před novou sezonou, tj 3 až 4 krát do roka porizuji nové kousky a vyřazuji obnošené. Stejně tak boty. A mezitím něco pro radost nebo se mi něco zalíbí nebo je nějaká zvláštní příležitost..Takže asi téměř každý měsíc něco, když počítám i pradlo a boty. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22007
@Lynette píše:
Otázka je jasná. V jednom článku jsem četla že dřív lidé chodili do obchodů aby si nakoupili oblečení 4× až 5× ročně. Já byla za poslední rok v obchodě za oblečením 2× a 2× jsem si koupila něco přes e- shop. Jak jste na tom vy?

Naposledy převčírem. Ale kupuju před létem a na zimu. Letos jsem si koupila nové podzimní boty, v létě letní látkové boty, trika s krátkým rukávem, ponožky, letní šaty, kalhoty do práce, podprsenky… Po jednom nákupu. Takže jsem tam byla minimálně 7×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451

Jednoduše když něco potřebuju :D ale jinak je to před narozkama, před Vánocemi a pak když se mi třeba rozdrbou kalhoty tak běžím koupit nový a tak… Takže taky tak 4× ročně. Ale něco jiného jsou hadříky pro syna :D to se musím krotit abych něco nekoupila pokaždé když jdu do města :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1558
18.12.19 02:08

Ja treba i tydne, ale zadne drahe obleceni, to treba jen ted jsem si kupovala plesovky a koktejlky na sezonu, nebo jsem byla v primarku a nalitla jsem na ponozky, spodary, pyzama a zase rok z toho nic nekoupim..ale treba v tescu koukam hodne po slevach a neco vzdy odnesu :roll: jinak abych sla na sezoni nakup to ne, svetry a teple obleceni kupuji treba v breznu za -70%, a nejak neresim ze zrovna dalsi zimu jsou trendy perlicky… ale ja jsem hrozna sberatelka ja nevyhodim nic dokud se to nerozpadne, docela jsem zhubla ale proste ty elka nevyhodim, co kdybych to nabrala zpet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
881
18.12.19 04:48

Před dítětem i 2× měsíčně, ačkoliv nijak drahé kousky. Po dítěti jsem si zatím koupila jen džíny, do starých jsem ještě postavu nevycvičila. I proto mě nebaví nic kupovat, chci ještě zhubnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
756
18.12.19 06:39

Jak potřebuju. Nevím, kolikrát za rok kupuju oblečení. Když potřebuju nový spodní prádlo, koupím si ho. Když potřebuju boty, koupím si je. Když chci něco novýho, koupim si to. A pak třeba trička na fesťákach.
Dceři nakupuju oblečení často a průběžně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11712
18.12.19 07:08

Když jdu do obchodu a něco se mi líbí :mrgreen: takže klidně každý týden nebo taky jednou měsíčně, podle toho, jestli jdu do obchodu s oblečením a padne mi něco do oka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5193
18.12.19 07:10

@Lynette Ja jsem lenoch a vubec me nebavi nakupy oblečení…takze se donutim max 2krat do roka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1357
18.12.19 07:25

@Annabela11 mam to podobne, nesnasim chozeni po obchodaku. Takze to resim tak, ze nakupuju pres net s dorucenim a vracenim zdarma, doma to vyzkouším a je to. Ale ani tak toho nekupuju hromady, hlavne ne aktualni modni trendy, protoze ty se musi porad obmenovat a to by me nebavilo. Ja kupuju zakladni a nestarnouci kousky a pak obmenuju spis z duvodu opotrebeni. Kladu ale velky duraz na kvalitu, takze jsou to vetsinou nekolikalete kousky. Problem je, ze mym pozadavkum maloco vyhovuje, takze treba ten spravny kabat hledam uz druhym rokem a zrejme si ho budu muset nechat usit namiru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1263
18.12.19 08:14

Jednou za 2-3 roky, když něco potřebuju…
Teď se mi to nějak nahrnulo, loni jsem kupoval riflovou bundu, po Novým roce asi budu muset pro rifle, už mám jen dvoje slušný, pak snad budu mít od nákupů hadrů aspoň 5 let pokoj, je to děs, furt courat po hadrárnách a něco zkoušet, každý 2 roky… :zed: :zed: :zed: Trika jsem nakoupil předloni, bavlněný fusky před 5 letama, zatím jsem jich vybalil jen polovinu, asi 70 párů a většina je zatim OK… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3850
18.12.19 08:21

Asi kazdy mesic neco, hodne nakupuji pred zimou a pred letem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 08:28

1-2 x měsíčně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie