Jak často si kupujete oblečení?

Napsat příspěvek
721
18.12.19 09:04

Nakupuji když se mi něco zalíbí a mohu si to finančně dovolit tak 3× do měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47728
18.12.19 12:31

Podle nalady v obchode. Ale rada objednavam na aliexpres. Nastesti to brzo prestane byt vyhodne, takze to nebude lakave.
Mame v loznici satnu a 3/4 satny je muj prostor a zbytek je utiskovany muz.
Jsem mu rikala, ze po svatcich mi musi namontovat dalsi tyc, ze nemam, kde veset veci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1357
18.12.19 13:02

@Kelsey a kde to na tom Ali hledas? Ja mela asi stesti jen na lacine vypadajici sunty :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 13:16
@Lynette píše:
Otázka je jasná. V jednom článku jsem četla že dřív lidé chodili do obchodů aby si nakoupili oblečení 4× až 5× ročně. Já byla za poslední rok v obchodě za oblečením 2× a 2× jsem si koupila něco přes e- shop. Jak jste na tom vy?

Kazdy mesic par veci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.12.19 17:05
:think:

Příspěvek upraven 18.12.19 v 17:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40139
18.12.19 17:08

Nevedu si statistiky. Ale viděla bych to tak v průměru 1× za 2 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11862
20.12.19 06:41

@Lynette já vždycky nejvíc nakupují, kdyz začne jaro/léto. To je člověk nejvíc venku, není navlečen do bundy, takže to nakupují nejvic trička, tílka, šaty, kraťasy..co je potřeba a co se mi líbí
Zimní bundu tak 1× za 3 roky a ve výprodeji, to samé podzimní.
Boty zimní vydrží 2-3roky, tenisky spíš rok/dva, letní většinou kupují každý rok a nekolikatery.
A přez rok akorát koupím džíny, když potřebuji a třeba nějaký svetr..jinak to nehrotim (u sebe), jo, obcas dostanu zachvat, že nemám co na sebe a stejnak zjistím, že se mi nic nelíbí, tak mě to přejde :mrgreen:
U dětí je to horší, ty rostou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
20.12.19 17:44

Kupuju jen to co potrebuju. Do prace ale musim chodit slusne, takze musim hlidat abych mela slusne do prace. Nekdy 10 kousku najednou pak pul roku nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3715
20.12.19 17:53
@Lynette píše:
Otázka je jasná. V jednom článku jsem četla že dřív lidé chodili do obchodů aby si nakoupili oblečení 4× až 5× ročně. Já byla za poslední rok v obchodě za oblečením 2× a 2× jsem si koupila něco přes e- shop. Jak jste na tom vy?

Ty jo, to se neda takhle lehce odpovědět..
Nekdy jednou za tyden, nekdy 1 za 14 dni, nekdy vícekrát za 3 tydny…
Je to proste ruzny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 17:06

@Lynette Já si kupuji oblečení v kamenných obchodech tak 1 do měsíce, jeden kus. Spíš tedy taky beru přes eshopy, teď jsem si dost oblíbila tady věci od Nike. Určitě jukněte, mají skvělý výběr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama