Jak často si píšete s lidmi?

Anonymní
16.12.19 09:44

Jak často si píšete s lidmi?

Ahoj. Zajímalo by mě já často si píšete s přáteli, s rodinou a s ostatními lidmi? :lol:
A píšete první nebo jste ten typ kterému musí druhý napsat první? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3396
16.12.19 09:52

:nevim: píšu si s ostatními denně, s kamaradkama máme i skupinu na whatsappu, s mamkou fungujeme přes messenger nebo SMS a s chlapem si voláme - je to rychlejší když je v práci a on nesnáší číst moje romány :lol:

Edit : když chci něco sdělit, tak píšu první, co je za logiku čekat až ti někdo napíše když ty s ním potřebuješ něco probrat? :roll: kolik ti je? takovýhle dotaz a zakládání diskuze bych pochopila max od 15lete..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7893
16.12.19 10:03

S nej kamaradkama, co nas vitr zaval po ruznych koutech, tak cca jednou za 1-2 mesice stvorime neco delsiho, jednou rocne se vetsinou potkame. S nasima si tak jednou v tydnu zavolame. Nepiseme si, neni jak (leda teda postou). S tchyni si piseme pres skype, kdyz je treba neco domluvit. Tady v jedne uzavrene skupine denne. Jinak si s nikym nikde nepisu. Deti obcas napisou dopis prababicce, ma z toho radost. S partnerem temer vubec, jen kdyz je neco necekaneho, jinak si vse domluvime ustne doma. Celkem se snazim vse domluvit ustne, predem, jako za starych nemobilnich casu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2229
16.12.19 10:03

Tak zakladatelka zřejmě nemyslela situaci, když potřebuji něco sdělit, ale prostě jen tak.

JInak já nejsem psací, nemám potřebu moc komunikovat, protože pracuji s lidma a mám toho za ten den často dost. Takže já jsem ten typ vyčkávací,,,a někdy odpovídám fakt za dlouho,,stydim se.

Edit : když chci něco sdělit, tak píšu první, co je za logiku čekat až ti někdo napíše když ty s ním potřebuješ něco probrat? :roll: kolik ti je? takovýhle dotaz a zakládání diskuze bych pochopila max od 15lete..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9050
16.12.19 10:30

Nejsem vůbec psací ani volací typ :) Většinou musí všichni psát i volat mě jako první..já píši jen když je něco nutné :nevim: A taky je fakt, že občas odpovídám za hodně dlouho :oops: Někdy i zapomenu :oops: Ale s většinou známých se vidím v práci, takže si všechno řekneme tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Waterfall
16.12.19 11:26

Vnímám debaty na wh jako otevřené, takže když mám chuť a chci něco probrat, plynule pokračuji. Tzn rodičům tak on den, s mužem denně, se šéfem nonstop, s kamarádkami když chceme něco probrat ale celkově tak každý den s jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
2384
16.12.19 11:28

Cim jsem starsi, tim min a min. Nebavime to, jako nakupovani. Ale domlouvam se pres whatsup s kamaradkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1515
16.12.19 11:32

S nej kamaradkou a brachou kecame pres messenger takrka denne. S partnerem dle potreby nejaka zprava behem dne, kdyz nas neco zaujme nebo napadne, ale nekdy ani nenapisem, protoze se vidime denne doma. S mamkou si nekolikrat do tydne volame. S ostatními přáteli jak kdy, nekdy si piseme casteji nekdy treba ctvrt roku ne. Ale nejak nechapu ten dotaz jestli napisu prvni nebo cekam az se ozvou oni, to se resilo tak naposled v patnacti ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6965
16.12.19 11:49

Píšu si denně s chlapem a kamarádkama, když něco chci, logicky snad píšu první. Osobně hodně nemám ráda lidi, kteří se nikdy neozvou sami, pokud jsi otázku myslela takto. Takže těm jsem se ozývat přestala záměrně, jelikož takové přátelství pro mě nemá hodnotu, když stojí jen na mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3220
16.12.19 11:53

To zalezi jestli potrebuju neco domluvit. Kdyz jsme treba v cizine tak pisu mamce denne, jinak se vidame 1× za 2 tydny v prumeru. S manzelem nekdy resime 10 veci denne, nekdy nic. Kluky kontroluju z prace kdyz mam odpoledni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4299
16.12.19 13:47

Asi tak 1× za měsíc. Spíš se scházíme naživo nebo si telefonujeme, tohleto psaní je dle mě na nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13056
16.12.19 17:45

Nepíšu si prakticky vůbec, ani vlastně nemám s kým. :mrgreen: Mamku vídám cca jednou týdně, tak vše pořešíme u kafe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
16.12.19 20:38

„Píšu si“ pro mě znamená - něco řeším. Takový to psaní si o všem a o ničem moc nemusím, když chci s někým pokecat, tak mu zavolám nebo zavolá on mně. Na Messengeru jsem vlastně furt, mám tam různé studijní skupiny, pak s rodinou na WhatsAppu (většinou si přeposíláme obrázky a fotky) a s přítelem si telefonujeme. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8873
16.12.19 20:45

@Lalelale také se mi pár lidí přestalo ozývat. Pokud se neozvu, tak spolu nekomunikujeme. Takže jsem se přestala ozývat a ulevilo se mi. Přiznám se, země to trochu vrtalo hlavou, bylo mi to líto… A skutečně nemá smysl se tím zabývat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama