Jak často vám kakají miminka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 11:48

Jak casto vam kakaji miminka

Ahoj holky, chci se zeptat plne kojim a mala mi kaka zhruba jednou denne neni to malo?
Male je mesic a pet dni
Cetla sem hodne starych diskuzi nekde pisou ze mimca kolikrat nekadi az deset dni
Ale zajima me to jak ste to meli vy nebo mate
Jednou sem ji dala um a to se vykadila zachvili(myslela sem ze ma jeste hlad tak sem zkousela dokrmot)
Ale jak kojim tak mi posledni dobou tak tyden kadi jednou denne vetsinou o veceru

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5
14.1.22 11:53

Jo opravdu co bych dala za jednou denně. Malý kakal od 14dní věku jednou za 10 až 14dní. Taky ho kojím a podle doktora zcela vpořádku. Upravovat se to začalo až když začal víc jíst příkrm. Takže za mě je to opravdu normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20434
14.1.22 11:57

Toto je naprosto individuální. Děti kakaly od 5× za den po 1× za 10 dní. Obojí bylo v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4525
14.1.22 12:00

Starší syn kakal jednou za týden a mladší 5× denně. U prvního syna mi dr říkala, že při kojení to není nic neobvyklého, prostě vše plně zpracoval. U mladšího to bylo také v pořádku až do doby, než začal mít i UM, tam už to problém byl a nakonec se zjistilo, že měl nějakou bakterii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4737
14.1.22 12:01

Obě děti 6-8× za den, prakticky skoro po každém kojení.
1× za den - to je krása :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
14.1.22 12:01

Normální. Vše spotřebuje. Taky mě miminka klidně týden i víc nekakali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
14.1.22 12:07

Moje děti kadily klidně 16× za den. Bylo by ti to milejší? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33741
14.1.22 12:36

Jednou denně je naprosto v pořádku. Logicky, když je ok nekadit deset dní :mrgreen:
Moje děti kadily po každém jídle/jedno denně až obden/jedenkrát za 2-3 týdny :oops: Všechno v pořádku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2200
14.1.22 12:38

Malá má 2 měsíce a kaká od narození po každém kojení. Takže vlastně pořád :lol: To velké balení plenek má cca. na týden. :roll: Buď za to ráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10498
14.1.22 14:12

Je to jako s dospělými :nevim: jeden chodí 3krad denně druhý 1za 3dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2189
14.1.22 16:58

Mně kakal tak určitě 4× denně i víc a i co je na příkrmech tak většinou kaká 3-4× denně. Prostě hodně sní, hodně vyloučí. Myslím, že by se asi i dala vysledovat souvislost s trávením mátky - žena, která trpí na zácpy, spíš předá dítěti „zácpovou mikrofloru“, žena co chodí častěji naopak „rychlejší mirkoflóru“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
14.1.22 17:53

Tak mateřské mléko je takřka bezezbytku stravitelné ;)
Taky když to horem moc plním dole to nestíhám odbarvovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5642
14.1.22 23:46

My mame standard 1 hovňouse za 3 dny. Nejdéle byla bez bobku 7 dní. Pry kojene deti nemusi kadit az 10 dni. Male jsou 3 měsíce a urcite 2 medice v tomhle rezimu jedeme. Prvni mesic kadila 1× denně. Jinak prdi a ma vaze přibýva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 10:26

Holky chci se zeptat vcera mala nekadila myslite ze ma vliv na to jal ja piju vodu na to ze ona treba nekadi? Kamaradka mi tvrdi ze pokud ja min piju ze to muze mit vliv ze mala se nevykadila

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 10:41

A jeste se zeptam neni spatne kdz nekadi i den a ma novorozeneckou zloutenku? Ze se tak nevylucuje to co ma

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat