Jak často chodíte ven s kočárkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Něha
Kecalka 107 příspěvků 29.10.18 20:57
Jak často venku s kočárkem

Holky, kolikrát denně chodíte s miminkem ven s kočárkem na čerstvý vzduch?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 29.10.18 20:58

většinou 1× denně odpoledne na hodinu..
když jsme u babiček tak jsme venku skoro celý den.

nozu
Extra třída :D 11676 příspěvků 29.10.18 20:59

s dcerou jsem chodila poctive dvakrat denne, pokud nebylo fakt osklivo. syna jsem davala dopoledne spat na balkon a odpoledne se slo prochazkou pro sestru do skolky. takze opet byl venku dvakrat denne.

Něha
Kecalka 107 příspěvků 29.10.18 21:01

Já právě většinou chodím ven také tak jednou nebo dvakrát… O víkendu jsme tedy nebyli vůbec, bylo fakt hnusně a mně nebylo dobře, tak jsme nešli… A malý (12.týdnů) byl o víkendu i dnes takový zvláštní, často u prsa a poplakával, tak si říkám, jestli to také mohlo být tím, že jsme o víkendu nevytáhli paty z domu…

stinga
Závislačka 4172 příspěvků 6 inzerátů 29.10.18 21:02

@Něha 2× denně, při hezkém počasí tak po 2-3 hoďkách, při ošklivém 2× 1 hodina, dobré boty pro tebe, na kočárek pláštěnku a odpovídající počet dek nebo fusaků :mrgreen:

stinga
Závislačka 4172 příspěvků 6 inzerátů 29.10.18 21:03

@Něha manžel nebo někdo jiný jít nemůže, když tobě není dobře ?

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 29.10.18 21:05

My 3× denně 3h. V mrazech odpoledne 30 min. potom jsem parkovala na chotbě (v baráku). Takhle to bylo 3,5 roku :mrgreen:
Mladší spí doma v postýlce (lépe než v kočárku) a ven chodíme dopoledne a odpoledne. Dle počasí, ale odpoledne býváme dlouho venku ;)

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 29.10.18 21:06

@Něha Ahoj, chodíme 1-2× denně cca po 1h. Teď jak je hnusně tak spis chodím jen dopoledne, ale když je hezky tak toho využívám a jsme venku častěji a déle :) jinak u babiček jsme venku furt :)

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 21:07

Taky jsem chodila většinou dvakrát denně. Když mi nebylo dobře, dávala jsem mimčo spát na balkon.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19940 příspěvků 29.10.18 21:09

Chodila jsem se starším 2× denně, na 2-3h. Jinde moc nespal. Mladšího jsem 1× dávala na balkon a 1× jsme šli ven.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 29.10.18 21:10

Se synem jsem chodila ven jen na nakup, kdyz byl mimi, tzn. 4× za tyden plus jednou za tyden babicka. Vikendu bez prochazky urcite bylo dost a nikdy z toho nebyl divnej. Jestli je tobe mizerne, tak nejspis s necim taky bojuje a mezi dalsi nastydli lidi ven bych ho netahala.

Příspěvek upraven 29.10.18 v 21:12

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 29.10.18 21:10

@Něha když bylo hezky, tak jsme byly venku od rána do večera. Teď skoro vůbec nechodíme :zed: ale až přestane pršet, tak budeme chodit alespoň na odpoledne

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 29.10.18 21:11

Chodím denně, někdy na 30min,někdy na 3 hodiny. Záleží na synovi. Od narození nechtěl v kočárku moc být, pak to bylo jediné místo, kde usnul a vydržel spát a teď začal chodit, ale nemůžu ho ještě pustit venku. Takže se tam často vzteká a někdy to vzdám a jdu domů. Tam je spokojený,hraje si a trénuje.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8475 příspěvků 29.10.18 21:11

Dokud byl malej a v kočárku spal, tak 2× denně klidně i 2-3h + venčení psa v šátku :)
Teď když už je větší tak minimálně ráno cestou do krámu, ideálně pak aspoň na chvíli na hřiště - ale teď byl fakt hnus.. Když je hezky tak 2× denně vždy aspoň hodinu :)

chs.jasmin
Echt Kelišová 7613 příspěvků 29.10.18 21:11
@Něha píše:
Holky, kolikrát denně chodíte s miminkem ven s kočárkem na čerstvý vzduch?

Ahoj,

když se mi narodilo první dítě (duben), tak cele dopoledne a pak i odpoledne. Takto na podzim jsem pak chodila cca na 1-2hodiny dopoledne i odpoledne.
Když se narodila druhá (unor) tak jsem chodila dle počasí, ale od jara pak cele dopoledne na hřišti a odpoledne po vyspinkání starší jsme chodily na zahrádku - v podstatě celé dny venku.

Ted dám starší do školky, mladší beru na 2hodinovou dopolední procházku a odpoledne podle rozvrhu jdeme na hodku nebo jsme doma, na kroužku aj.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >