Jak často voláte své mámě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lynette
Echt Kelišová 8856 příspěvků 10.05.19 11:42
Jak často voláte své mámě?

Ahoj všichni. Od té doby co je máma v důchodu mi volá tak 3× denně. Nejenže má teda dokonalý přehled o tom, co se u nás děje a má potřebu mi do všeho mluvit, ale také to pak rozebírá s tátou, vytvářejí spolu nesmyslné konstrukce a já s manželem už z nich začínáme být na prášky. Moje máma volá své mámě jednou týdně a jejich vztah je v pořádku. Náš vztah mi připadá už nezdravý - místo toho, aby se věnovala kamarádkám a sobě, svým koníčkům, tak pořád dokola jen řeší mojí rodinu a hledá problémy tam kde nejsou. Jak často voláte vy svým matkám?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 10.05.19 11:44

Určitě jednou denně spolu mluvíme, s tchyní tak 3 krát týdně…
nikdo mi do ničeho nekecá, mluvíme spolu protože chceme… a mamce říkám vše

FenekUsaty
Závislačka 4977 příspěvků 10.05.19 11:47

My si pisem po skypu, nevolame, ale minimalne rano a vecer to je, vetsinou i pres den nejake operativni veci. Manzel s tchyni si jednou denne volaji.

CarnivoraKurama
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 10.05.19 11:47

Mám 3 měsíce starého synka a mamku cca 400 km daleko, takže si voláme buď obden nebo každý den přes messenger, aby viděla malýho. Normálně spolu probíráme běžné starosti všedního života a děti, je to příjemné, nevyžádané rady mi nedává. :)

Venetia
Hvězda diskuse 44820 příspěvků 10.05.19 11:47
@Lynette píše:
Ahoj všichni. Od té doby co je máma v důchodu mi volá tak 3× denně. Nejenže má teda dokonalý přehled o tom, co se u nás děje a má potřebu mi do všeho mluvit, ale také to pak rozebírá s tátou, vytvářejí spolu nesmyslné konstrukce a já s manželem už z nich začínáme být na prášky. Moje máma volá své mámě jednou týdně a jejich vztah je v pořádku. Náš vztah mi připadá už nezdravý - místo toho, aby se věnovala kamarádkám a sobě, svým koníčkům, tak pořád dokola jen řeší mojí rodinu a hledá problémy tam kde nejsou. Jak často voláte vy svým matkám?

moc ne, měla bych volat víc

Vemas
Kelišová 5660 příspěvků 10.05.19 11:48

Minimalne 1× denne spis vickrat. Mama je vdova, je sama doma. Tak ji volam a casto za ni jezdim.
S tchyni si nevolame. Ta vola 1× tydne manzelovi

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 11:49

Vubec

Kriss Tina
Extra třída :D 11618 příspěvků 10.05.19 11:49

Když něco potřebuju :mrgreen: ale máma mi volá minimálně 3× do týdne. Teď častěji, protože sem na konci těhotenství a ona se pořád ujišťuje jestli sem porad 2v1 :lol: jinak ale komunikujeme přes SMSky (denně, ale většinou zpráva na způsob je všechno v pohodě? a odpověď). Přítel třeba volá svoji mamce i 2× denně, ale tam to zas chápu má ji daleko a vidí se 3× do roka.

Keyllah
Extra třída :D 12833 příspěvků 10.05.19 11:50

@Lynette ob den? někdy denně kvůli provozním věcem. Podle mě, prostě nemá jiné zájmy a tak ti volá a pak nad tím celý den dumá, vymyslí stotisíc hororových scénářů a musí volat znovu, aby se ujistila, že se nic nestalo…

Tableta
Kelišová 5425 příspěvků 10.05.19 11:51

Většinou když se domlouváme na hlídání. A když je tam prodleva delší než třeba měsíc, tak jí zavolám jen tak, ale mluví s ní dcera. Jinak ona taky tak. Rozhodně si nevoláme každej týden nebo dokonce několikrát denně 8o Vídáme se jednou za měsíc, někdy 2.

kve-tinka
Kelišová 5249 příspěvků 10.05.19 11:52

S mamkou a tchýni nemáme daný počet volání a slov. Někdy je to míň, někdy víc. Mamce posílám spíše fotky přes Watsap. Tchýně volá svému synovi cca 2× týdně, ona i on to má na hlasitý odposlech :zed: Obě dvě jsou ale pracující. Návštěvy nemáme taky nějak dané, ale kdybych udělala průměr, jednou týdně jsme na návštěvě u jedné z nich, nebo oni u nás :think:

Natálka26
Kelišová 5929 příspěvků 10.05.19 11:53

Tak minimálně 1× denně spolu mluvíme. A jsem za to moc ráda. Kamarádce nedávno Máma umřela a při ty představě, že bych jí už zavolat nemohla mi bylo normálně zle.

kruel
Kecalka 475 příspěvků 10.05.19 11:54

Denně, nebo minimálně jednou za dva dny. Probíráme všechny běžné denní věci, hlavně i vnoučata, co ve školce atd. Posíláme si videa a fotky přes Whatsapp ;) Je to fajn a jsem ráda za takové vztahy. Upřímně by mi bylo líto kdyby třeba týden se neozvala ani ona, ani já :roll:

iziwolvie
Kecalka 471 příspěvků 10.05.19 11:55

Nevoláme si, děláme spolu v práci. :mrgreen: Volám jí jedině, když v práci není a já potřebuji s něčím poradit. :) A s dětmi jsem u našich tak 3× týdně.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 10.05.19 11:56
@Tableta píše:
Většinou když se domlouváme na hlídání. A když je tam prodleva delší než třeba měsíc, tak jí zavolám jen tak, ale mluví s ní dcera. Jinak ona taky tak. Rozhodně si nevoláme každej týden nebo dokonce několikrát denně 8o Vídáme se jednou za měsíc, někdy 2.

to si neumím představit, máte špatné vztahy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama