Jak často učitelky zapisují do elektronických žákovských?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Sára
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 11.09.19 09:36
Jak často zapisují do elektronických zakovskych

Ahoj holky. Syn je na druhem stupni a teď jim zavedli elektronickou zakovskou. Mají i papírovou ale ta slouží jen na omluvenky. Včera mi syn říkal ze dostal dvě jednicky a v pátek dvojku. Na netu ale nic není. Pry jim to učitelka zapíše ať bude mit čas. Jako chápu asi s tím mají hodně práce. Mě jde spis i to aby jim to třeba nezapisovali nárazove a syn by najednou zjistil ze ze mu vychází blba známka a je pozdě na opravu. Třídní schůzky mame někdy v říjnu. Tak se ptám jak to chodí u vás? Dík moc.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 54971 příspěvků 11.09.19 09:41

Jak kde. Někdo denně, někde jednou týdně. Na nějakých pracovkách to tam úča nasázela v červenci naráz. A některé známky nepíšou vůbec, prý by se to nevešlo.
Tak syn známky ví, tak není moc co k řešení. :nevim:

Katuskka
Závislačka 2852 příspěvků 11.09.19 09:41

U nás učitelka zapisuje hned ten den, kdy dcera známku dostane,max.se stane, ze ji zapíše na druhý den. Ale máme čerstvě vystudovanou, hodně aktivní učitelku :lol:

Mufina
Extra třída :D 12938 příspěvků 11.09.19 09:45

U syna ve škole na to dlabou, spousta učitelů to vůbec nezapisuje.
U dcery to zřejmě mají nařízené od ředitele, takže i starší učitelé to zapisují hned.

sagina
Echt Kelišová 8116 příspěvků 11.09.19 09:50

@-Sára mám tři děti na třech školách (ZŠ + 2×SŠ) a je to jak kdy a jak kdo. na všech školách se najde učitel, který známku napíše okamžitě a na všech školách se najde učitel, kterému to trvá. u kluka jsem loni řešila i to, že jím oznámené známky nekorespondovaly s tím, co se později objevilo v žákovské, nicméně je už na druhém stupni, vyřešil si to i bez mé intervence. a ano, jsou i situace, kdy celou dobu nic, a pak se objeví třeba pět-šest známek najednou :nevim:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 11.09.19 10:05

:roll: :roll: 8o 8o 8o no moje nervy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hehehe
Extra třída :D 11652 příspěvků 1 inzerát 11.09.19 10:07

@-Sára
U nás se zapisuje hned.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 11.09.19 10:07

My měli povinnost zapisovat do 14 dnů. Jako upřímně, dítě na 2.stupni ZŠ snad je schopno si zapamatovat a priblizne spočítat, co mu vychází, ne? Nebo si to do té papírové žákovské může psát sam, aby měl přehled.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54971 příspěvků 11.09.19 10:07
@-Sára píše: :roll: :roll: 8o 8o 8o no moje nervy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hele a proč? Máš strach, že ti známky nehlásí?
Mě to přijde taková hysterie, ted, všechno stále pod kontrolou…
Já byla na víceletém gymlu a od 6. třídy zkrátka žákovské nebyly, ani papír, ani elektronické. Jen omluvný list. A bylo to na nás. Tech dětí je mi ted až líto. Nepřijdou na odpolední hudebku a matce to pípne na mobilu dřív, než stačí dojít domů. :zed:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 11.09.19 10:14

@Lama Lama tak syn měl doteď jednicky dvojky. Je zodpovědný. Napsat do papírové si to nemůže protože tam jsou jen omluvenky. Kdyby nepřišel na hodinu na mobilu mi nic nepípne. Kdyby zameskal hodinu taky se mi to na netu nezobrazí. Pro mě je ta zakajda novinka. Proste jsme byli zvykli na tu obyc.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54971 příspěvků 11.09.19 10:15
@-Sára píše:
@Lama Lama tak syn měl doteď jednicky dvojky. Je zodpovědný. Napsat do papírové si to nemůže protože tam jsou jen omluvenky. Kdyby nepřišel na hodinu na mobilu mi nic nepípne. Kdyby zameskal hodinu taky se mi to na netu nezobrazí. Pro mě je ta zakajda novinka. Proste jsme byli zvykli na tu obyc.

tak zařid notýsek, pokud o to stojíte.

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 11.09.19 10:23

Nám to zapisovali jak kdy, u nás to někteří zapsali hned, někteří až za pár dnů, někdo třeba až za týden nebo dva, někteří to zapsali dokonce ještě před tím, než jsme dostali do rukou opravené písemky…takže asi hodně záleží na samotném vyučujícím, ale většinou jsme si ty známky i nějak pamatovali a měli zhruba přehled, co nám vychází, takže problém nikdy nějak nebyl

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 11.09.19 10:27

@-Sára a máte klasicky bakaláře? nebo nějaký jiný program? protože absence by se na netu měla zobrazovat, respektive pokud ji vyučující normálně zapíše, tak by na netu měla být, u nás si takto na začátku hodiny vždy vyučující odklikali, kdo chybí a kdo ne, někteří to tedy nedělali, ale většina ano, každopádně na mobilu nic pípat nemusí, mamce taky nic nepípá u ségry, nemá to nastavené, jinak pokud chcete mít pžehled, tak můžete zavést synovi notýsek, kam si to může zapisovat

Xiraxinek
Generální žvanilka 23084 příspěvků 11.09.19 10:27

Tak u nás do teď jeli papír žákajda na známky, od letos čtvrťák má už komplet jen elektronickou, dle slov učitelky včera na rodičáku, tak si budeme dopisovat :D Je mi to tak nějak fuk, s klukama se učím (mladší je ve druhé třídě), dost známek mají zapsaných přímo v pracovních sešitech a klasika sešitech, do el prý přistanou spíš ty hlavní známky, poznámky a pochvaly. Myslím, že víš nejlépe, jak na tom tvé dítě je s učením a s případným přiznáním špatné známky. Zaveďte třeba notýsek, kde si známky bude psát, takhle jsem to já dělala na střední, za nás byl jen omluvňák a na známky nejelo nic. :pankac: :pankac:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 11.09.19 10:29

U nás se zapisuje jednou týdně vždycky v pátek ale nemají tam všechno jen důležitý známky jako z testů třeba ale když dostanou známku která je třeba za snahu tak tu tam nemají

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama