Jak cestujete s miminkem?

456
30.4.16 20:07

Jak cestujete s miminkem?

Ahoj,

od kdy jste jezdili autem s miminkem a jak jste to praktikovali? Máme doma týdenní miminko a rádi bychom jeli brzy třeba k babičce cca 20-40km, ale jak na to, když je miminko krmeni s odstrikaneho MM a dokrmovan UM, vše přes stříkačku. Navíc dudlík nemá rad, tak jak ho případně utišit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15331
30.4.16 20:12

@mesiah v tvem pripade bych pozvala babicku k vam. Pripadne ji privezla a odvezla. Jinam my mame jednu babicku 90 km a druhou 350 km daleko. Jezdili jsme jeste pred koncem sestinedeli. Ale obe deti byly beg problemu kojene a meli dudlika na uklidneni. Navic autl je vzdy hezky uspalo. Kdyz bylo potreba, zastavili jsme v motorestu nakojit a prebalit a jelo se dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3169
30.4.16 20:19

@mesiah
Taky jsem první 4tydny krmila odstrikanym a UM stříkačkou..ale nikam jsme tuto dobu nejezdili. Ve 4tydnech mala už zvládla kojení a my vyrazili na víkend na chatu. Po šestinedělí v pohodě 200km za babičkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6721
30.4.16 20:19

@mesiah u nás tedy kojené, ale cca co max hodinu, někdy i dřív, tkaže těch našich 40 km rychle nakojit hned do auta a po příjezdu hned nakojit. v autě v tom věku ješět okamžitě usl. jiank bych prostě vzala odsávačku a dostatek čistých stříkaček sebou a nebo bych na tu chvíli (pokud nejedete na víc dní) dala jen umělé. jinak nám tedy taky dudlík nikdy nevzal, ale říkám, to auto ho vždy zaručeně uspalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
30.4.16 20:21

Normálně, doma nakojit, do 5 minut v autě byl novošek tuhej. když je to k rodině, vzala bych „nádobíčko“ s sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5782
30.4.16 20:45

@mesiah nakrmit, pockat az si rihne a do sedacky a vyrazit. Kdyz ti doma vydrzi bez chovani, tak auto je dobry uspavaci prostredek :D cestovani bude fajn, neboj.
Jen bych si dala pozor na oblekani, v aute a jeste vzadu byva dost vedro, v zime vetsi zima…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
30.4.16 21:14

Jeďte, dokud je mimco malé a většinu času prospí, čím je dítě starší tim je cestování náročnější :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5011
30.4.16 21:57

V šestinedělí jsem na návštěvy nejezdila, nechtělo se mi. Ale jinak to prostě zkuste a uvidíte, každé dítě snáší cesty jinak. 40km není zas taková dálka, my máme rodinu tak rozptýlenou, že co je pod 200km, to je prakticky za rohem. 15km to mám na nákup, když potřebuju do rozumně zásobených obchodů :-)
S dcerou jsem poprvé jela někam dál autem až po půl roce, kdy byla ochotná v autě spát, do té doby jak viděla autosedačku, spustila takový kravál, že se přišla sousedka zeptat, co se děje. Nefungovalo nic, jezdili jsme jen ty nezbytné cesty k doktorům a tak.
Se synkem je to naštěstí lepší, občas chvilku pořvává, ale zatím vždycky nakonec usnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5011
30.4.16 21:59
@Katuskka píše:
Jeďte, dokud je mimco malé a většinu času prospí, čím je dítě starší tim je cestování náročnější :D

Jojo, přesně tak… :mrgreen: I když dvouletá už jezdí autem ráda, kolikrát je pak problém ji z auta dostat. Jako mimino teda auto nesnášela, pak bylo období, kdy jezdit šlo, ale jen když spala, tak od šesti měsíců do těch dvou let, když byla vzhůru, řvala a to bylo teda peklíčko. Proti tomu je teď to neustálé žvanění v autě úplná pohodička :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26435
1.5.16 07:35

@mesiah Jezdili jsme v podstate hned, jak jse se po cisari citila. Nicmene jsem nemela problemy s kojenim. Ve tvem pripade bych se soustredila v klidu domova na rozkojeni a babicku pozvala na navstevu.
Přesuny autem plánovat na dobu, kdy dítě spi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat