Jak chlap zareaguje na nabídku fyzična

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 23:37
Jak chlap zareaguje na nabídku "fyzična"?

Nebudu tu mlžit. Poznala jsem chlapíka, který je dle mého děsně sexy, moc mě vzrušuje a přitahuje. Jsem sama a on také. Vím, že zájem o vztah nemá. Každopádně jsme jen lidi a být dlouho sama není žádný med :nevim:
Od kamarádů vím, že občas má prý pár vztahů na jednu noc.
Hlodá ve mě myšlenka dát mu najevo zájem o fyzično. Určitě ne mu na tvrdo napsat, že bych chtěla sex… Ale nějak nevtíravě mu naznačit, že mě sexuálně vzrušuje, že se mi honí hlavou… Jak na takové nabídky muži reagují? Pokud tedy jak doufám, nejsem opravdu nějaká ošklivka.
Nikdy jsem toto neudělala, ale nedá mi to a opravdu pořád to mám v hlavě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Reakce:

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 03.01.18 23:45

No tipoval bych to, že takový nemorální návrh dnes každý uvědomělý občan EU důrazně odmítne a nahlásí to na nejbližší pobočku #meetoo? :think:

Klopotkova
Echt Kelišová 7886 příspěvků 04.01.18 00:42

Pár takových úletů jsem za život měla a nebylo to vůbec špatné. Tyto věci jsou nejlepší na akcích, kde se pije, je to takové nenásilné, spontánní. Pokud ale nemáš možnost se s ním neplánovaně na takových večírcích sejít, tak mu napiš sms, mail apod., buď „fklidu“ :pankac:,pokud se mu líbíš a on není trapně věrný, jakože není, tak to určitě klapne. :kytka:
Hlavně nezapomeň na kondom, to je základ. :andel:

edit: vyloženě nepiš, že chceš nezávazný sex, chlapi jsou lovci a tohle by ho třeba mohlo odradit, ale určitě žhavou sms, kde to naznačíš, ale nevyřkneš…

vejilka
Závislačka 4574 příspěvků 04.01.18 00:49

Pokud se ti líbí a chceš také jen to „fyzično“,tak bych mu napsala nenásilně. Nebo si ho vyhledala na FB a napsala mu. Určitě ne hned nabídka na sex. Uvidíš, jestli se chytne. Teď jen otázka, když tě tak přitahuje, aby si od toho nečekala něco víc a tobě nezůstaly oči pro pláč…Ženský moc neumí souložit s pohledným chlapem „jen tak“,nebo alespoň já jsem ten případ, vždycky jsem si říkala, že by z toho mohl být časem vztah a pak přišlo zklamaní

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 03:29

Takhle jsem získala několik chlapů. I když z toho byl nakonec vztah… je to jednoduché. Stačila jediná sms. Jen do toho ;)

Venetia
Hvězda diskuse 36584 příspěvků 04.01.18 06:54
@Anonymní píše:
Takhle jsem získala několik chlapů. I když z toho byl nakonec vztah… je to jednoduché. Stačila jediná sms. Jen do toho ;)

Asi tak, někomu stačí, že si vzpomenes a poprejes jim třeba k narozeninam, aby to brali jako nabídku sexu

Mango_Lassi
Extra třída :D 13833 příspěvků 04.01.18 07:13
@Anonymní píše:
Nebudu tu mlžit. Poznala jsem chlapíka, který je dle mého děsně sexy, moc mě vzrušuje a přitahuje. Jsem sama a on také. Vím, že zájem o vztah nemá. Každopádně jsme jen lidi a být dlouho sama není žádný med :nevim:
Hlodá ve mě myšlenka dát mu najevo zájem o fyzično. Určitě ne mu na tvrdo napsat, že bych chtěla sex… Ale nějak nevtíravě mu naznačit, že mě sexuálně vzrušuje, že se mi honí hlavou… Jak na takové nabídky muži reagují? Pokud tedy jak doufám, nejsem opravdu nějaká ošklivka.

Tohle mám vyzkoušené. Ve 3 případech ze 4 jsem byla odmítnuta. A jeden mi to dal i patřičně sežrat.
Jdi do toho, pokud počítáš i s negativní variantou.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 04.01.18 07:23

Oční kontakt je možná nejdůležitější :-)

zoidberg
Extra třída :D 11863 příspěvků 04.01.18 07:44

Jakékoli bezdůvodné oslovení muže ženou je bráno jako nabídka k sexu. A abychom byli korektní, jedná se o sexuální obtěžování.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 04.01.18 07:46

Nesetkala jsem se s odmítnutím :lol:, ale nemusela jsem se ani nijak prvoplánově nabízet. Stačí chtít a jít naproti.Bylo to v období, kdy já nechtěla vztah.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 07:48
@Anonymní píše:
Takhle jsem získala několik chlapů. I když z toho byl nakonec vztah… je to jednoduché. Stačila jediná sms. Jen do toho ;)

Neumím v tom chodit. Rada??? Jak cca zformulovat sms?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 08:03
@lamicina píše:
Nesetkala jsem se s odmítnutím :lol:, ale nemusela jsem se ani nijak prvoplánově nabízet. Stačí chtít a jít naproti.Bylo to v období, kdy já nechtěla vztah.

Já chci a chci tomu jít i naproti. Jen nevím, jak se s ním vidět, když se evidentně sám o schůzku nenabídne. Chce to nějak oťukat přes messenger, nebo sms. Ovšem netuším, co na ně platí. Jak mu to dát najevo

Černá vdova
Echt Kelišová 9376 příspěvků 04.01.18 08:05
@Anonymní píše:

Zkus připravit nějaké „náhodné“ setkání. Možná to dá trochu práce, ale mohlo by to vyjít. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 08:14
@Černá vdova píše:
Zkus připravit nějaké „náhodné“ setkání. Možná to dá trochu práce, ale mohlo by to vyjít. :palec:

To vůbec! Bydlíme od sebe 60km… Potřebuju asi aby opravdu tušil. Jinak si myslím, že nějakou schůzku si můžu nechat jen zdát

free333
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 04.01.18 08:18
@Anonymní píše:
Já chci a chci tomu jít i naproti. Jen nevím, jak se s ním vidět, když se evidentně sám o schůzku nenabídne. Chce to nějak oťukat přes messenger, nebo sms. Ovšem netuším, co na ně platí. Jak mu to dát najevo

A bude vůbec vědět, kdo mu píše?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >