Jak chlap zareaguje na nabídku fyzična

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.01.18 23:37
Jak chlap zareaguje na nabídku "fyzična"?

Nebudu tu mlžit. Poznala jsem chlapíka, který je dle mého děsně sexy, moc mě vzrušuje a přitahuje. Jsem sama a on také. Vím, že zájem o vztah nemá. Každopádně jsme jen lidi a být dlouho sama není žádný med :nevim:
Od kamarádů vím, že občas má prý pár vztahů na jednu noc.
Hlodá ve mě myšlenka dát mu najevo zájem o fyzično. Určitě ne mu na tvrdo napsat, že bych chtěla sex… Ale nějak nevtíravě mu naznačit, že mě sexuálně vzrušuje, že se mi honí hlavou… Jak na takové nabídky muži reagují? Pokud tedy jak doufám, nejsem opravdu nějaká ošklivka.
Nikdy jsem toto neudělala, ale nedá mi to a opravdu pořád to mám v hlavě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »

Reklama

Reakce:

Gnaar
Kelišová 5630 příspěvků 03.01.18 23:45

No tipoval bych to, že takový nemorální návrh dnes každý uvědomělý občan EU důrazně odmítne a nahlásí to na nejbližší pobočku #meetoo? :think:

Klopotkova
Kelišová 6563 příspěvků 04.01.18 00:42

Pár takových úletů jsem za život měla a nebylo to vůbec špatné. Tyto věci jsou nejlepší na akcích, kde se pije, je to takové nenásilné, spontánní. Pokud ale nemáš možnost se s ním neplánovaně na takových večírcích sejít, tak mu napiš sms, mail apod., buď „fklidu“ :pankac:,pokud se mu líbíš a on není trapně věrný, jakože není, tak to určitě klapne. :kytka:
Hlavně nezapomeň na kondom, to je základ. :andel:

edit: vyloženě nepiš, že chceš nezávazný sex, chlapi jsou lovci a tohle by ho třeba mohlo odradit, ale určitě žhavou sms, kde to naznačíš, ale nevyřkneš…

vejilka
Závislačka 4265 příspěvků 04.01.18 00:49

Pokud se ti líbí a chceš také jen to „fyzično“,tak bych mu napsala nenásilně. Nebo si ho vyhledala na FB a napsala mu. Určitě ne hned nabídka na sex. Uvidíš, jestli se chytne. Teď jen otázka, když tě tak přitahuje, aby si od toho nečekala něco víc a tobě nezůstaly oči pro pláč…Ženský moc neumí souložit s pohledným chlapem „jen tak“,nebo alespoň já jsem ten případ, vždycky jsem si říkala, že by z toho mohl být časem vztah a pak přišlo zklamaní

Anonymní  04.01.18 03:29

Takhle jsem získala několik chlapů. I když z toho byl nakonec vztah… je to jednoduché. Stačila jediná sms. Jen do toho ;)

Venetia
Vesmírná mluvilka 33011 příspěvků 04.01.18 06:54
@Anonymní píše:
Takhle jsem získala několik chlapů. I když z toho byl nakonec vztah… je to jednoduché. Stačila jediná sms. Jen do toho ;)

Asi tak, někomu stačí, že si vzpomenes a poprejes jim třeba k narozeninam, aby to brali jako nabídku sexu

Mango_Lassi
Extra třída :D 11783 příspěvků 04.01.18 07:13
@Anonymní píše:
Nebudu tu mlžit. Poznala jsem chlapíka, který je dle mého děsně sexy, moc mě vzrušuje a přitahuje. Jsem sama a on také. Vím, že zájem o vztah nemá. Každopádně jsme jen lidi a být dlouho sama není žádný med :nevim:
Hlodá ve mě myšlenka dát mu najevo zájem o fyzično. Určitě ne mu na tvrdo napsat, že bych chtěla sex… Ale nějak nevtíravě mu naznačit, že mě sexuálně vzrušuje, že se mi honí hlavou… Jak na takové nabídky muži reagují? Pokud tedy jak doufám, nejsem opravdu nějaká ošklivka.

Tohle mám vyzkoušené. Ve 3 případech ze 4 jsem byla odmítnuta. A jeden mi to dal i patřičně sežrat.
Jdi do toho, pokud počítáš i s negativní variantou.

Josef_t
Kecalka 447 příspěvků 04.01.18 07:23

Oční kontakt je možná nejdůležitější :-)

zoidberg
Extra třída :D 11111 příspěvků 04.01.18 07:44

Jakékoli bezdůvodné oslovení muže ženou je bráno jako nabídka k sexu. A abychom byli korektní, jedná se o sexuální obtěžování.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1784 příspěvků 04.01.18 07:46

Nesetkala jsem se s odmítnutím :lol:, ale nemusela jsem se ani nijak prvoplánově nabízet. Stačí chtít a jít naproti.Bylo to v období, kdy já nechtěla vztah.

Anonymní  04.01.18 07:48
@Anonymní píše:
Takhle jsem získala několik chlapů. I když z toho byl nakonec vztah… je to jednoduché. Stačila jediná sms. Jen do toho ;)

Neumím v tom chodit. Rada??? Jak cca zformulovat sms?

Anonymní  04.01.18 08:03
@lamicina píše:
Nesetkala jsem se s odmítnutím :lol:, ale nemusela jsem se ani nijak prvoplánově nabízet. Stačí chtít a jít naproti.Bylo to v období, kdy já nechtěla vztah.

Já chci a chci tomu jít i naproti. Jen nevím, jak se s ním vidět, když se evidentně sám o schůzku nenabídne. Chce to nějak oťukat přes messenger, nebo sms. Ovšem netuším, co na ně platí. Jak mu to dát najevo

Černá vdova
Kelišová 7211 příspěvků 04.01.18 08:05
@Anonymní píše:

Zkus připravit nějaké „náhodné“ setkání. Možná to dá trochu práce, ale mohlo by to vyjít. :palec:

Anonymní  04.01.18 08:14
@Černá vdova píše:
Zkus připravit nějaké „náhodné“ setkání. Možná to dá trochu práce, ale mohlo by to vyjít. :palec:

To vůbec! Bydlíme od sebe 60km… Potřebuju asi aby opravdu tušil. Jinak si myslím, že nějakou schůzku si můžu nechat jen zdát

Annne
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 04.01.18 08:15
@Anonymní píše:
Neumím v tom chodit. Rada??? Jak cca zformulovat sms?

:mrgreen: Tu mas presny vzor esemesky na poziadavku sexu, len to vyplnis, zadas tvoje udaje, prilozis kopie potvrdeni a odosles chlapovi.

Vek. Vaha. Vyska. Zdravotny stav: kopia potvrdenia od lekara a gynekologa. Stav chrubu: potvrdenie od zubara. Poziadavka : vykonanie jednorazovej suloze.
Podto napises vetu : Prehlasujem, ze riziko moznych komplikacii beriem na vedomie a vlastnu zodpovednost a v nijakom pripade nebudem pozadovat nahradu vzniklych skod.

Podpis: napriklad Klotilda Ticha. 4.1. 2018 Praha.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama