Jak chlapovi naznačit, že se mi líbí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 19:51
Jak chlapovi naznačit, že se mi líbí?

Dobrý den, zamilovala jsem se do jednoho muže a nevím jak mu to nějak naznačit. Ani si netykáme, on je starší a já vůbec nevím jak na to :nevim: Vídáme se skoro každý den. Jak byste to udělaly vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Proximus
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 24.05.19 19:55
@Anonymní píše:
Dobrý den, zamilovala jsem se do jednoho muže a nevím jak mu to nějak naznačit. Ani si netykáme, on je starší a já vůbec nevím jak na to :nevim: Vídáme se skoro každý den. Jak byste to udělaly vy?

Pochval ho, že má pěkný účes. Pokud nemá vlasy, tak mu řekni, že má zajímavý tvar hlavy. :mrgreen:

Uživatel je onlineAjaF
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 24.05.19 19:59
@Proximus píše:
Pochval ho, že má pěkný účes. Pokud nemá vlasy, tak mu řekni, že má zajímavý tvar hlavy. :mrgreen:
:mrgreen:
vjerunqa
Závislačka 3420 příspěvků 24.05.19 20:12

Pozvi ho na oběd / kávu / drink.

vjerunqa
Závislačka 3420 příspěvků 24.05.19 20:13
@Proximus píše:
Pochval ho, že má pěkný účes. Pokud nemá vlasy, tak mu řekni, že má zajímavý tvar hlavy. :mrgreen:

Anebo tak :mrgreen:

Lioness34
Závislačka 2660 příspěvků 24.05.19 20:15

Já mam rada to, když muž ztratí hlavu… žádné to aby žena lovila a snažila se. :lol: takže pokud se potkávate Nechej tomu volný prubeh, usmej se a normálně se bavte… a uvidíš sama časem

janickaIII
Závislačka 4086 příspěvků 24.05.19 20:16

@Proximus :lol: dobry den pane, vy mate tak krasnou hlavu. Pujdeme na kafe? :D ja byt tim chlapem, tak nevim co si myslet. Ale je to dost originalni, tak by to mohlo zafungovat. :palec:

Ms.Ragdoll
Závislačka 3150 příspěvků 24.05.19 20:22
@Proximus píše:

Hodne dobry, to by mohlo zabrat. :mrgreen:

bigl
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 24.05.19 20:30
@Lioness34 píše:
Já mam rada to, když muž ztratí hlavu… žádné to aby žena lovila a snažila se. :lol: takže pokud se potkávate Nechej tomu volný prubeh, usmej se a normálně se bavte… a uvidíš sama časem

Naprostý souhlas, napsala bych to stejně :palec:.

Lioness34
Závislačka 2660 příspěvků 24.05.19 20:37
@bigl píše:
Naprostý souhlas, napsala bych to stejně :palec:.

Díky :kytka:

alilauter
Kecalka 431 příspěvků 1 inzerát 24.05.19 20:48

Ahoj,

Myslím, že hodit očkem, mile se usmát a něco pochválit můžeš. Já bych chlapy nepřeceňovala, třeba potřebuje dát najevo, že by možná prostor pro lov byl. A on ten úsměv fakt stačí, pokud se nechytne, tak smůla. Mě můj dnes už ex říkal, že na jedné pracovní schůzce, jsem se na něj významně dívala a proto pak zkusil sám mě někam pozvat. Smála jsem se, protože v době, o které mluvil, jsem ho brala jako kolegu a vůbec jsem nic nevysílala :P čili málo stačí a je-li zájem, chytne se.

Držím palec

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26337 příspěvků 24.05.19 20:51

Je nezadaný?

mrav
Nadpozemská drbna 28916 příspěvků 24.05.19 21:19

Já bych se na něho krásně usmál - no a pak bych začal rozhovor. Třeba kde pracuje, jestli je volný, jestli má děti a kolik jim je. Nejhorší je vždycky ten první krok. 8) :mavam:

Azeretereza
Závislačka 2827 příspěvků 24.05.19 21:52

Mě si chlap sbalil sám, i když ze mě vylitlo, že kdyby čekal ještě pár dní, tak ho snad na to kafe pozvu sama :mrgreen: :srdce:

Byt tebou, nebyla bych nijak hrr, maximálně se usmat a uvidíš, jestli zareaguje. My jsme se taky zezacatku vubec neznali, až nějak záhadně se začali zdravit, chodil za mnou na pokec a pak se to nějak vyvinulo samo :mrgreen:

Ravy
Stálice 69 příspěvků 24.05.19 22:16

Já teda teď už manžela pozvala na rande sama :lol: Vždycky, když jsme se viděli, tak se na mě tak nenápadně koukal a usmíval, až se mi z toho podlamovaly kolena :lol: Dělal teda s mým ex ve stejné firmě. :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama