Jak chráníte znaménka na obličeji před sluncem?

289
28.4.17 19:36

Jak chráníte znaménka na obličeji před sluncem?

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, pokud má vaše dítě pigmentové znaménko na obličeji, jestli jej jen chráníte krémem s UV filtrem nebo se i vyhýbáte pobytu na slunci? Nebo jen řešíte mazání, případně kšiltovku, a slunce neřešíte? Dcera má znaménko na nosíku, tak by mě i zajímalo, jestli jste třeba pozorovali nějaké zhoršení znaménka u moře, kde je sluníčko intenzitivnější? moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

56926
28.4.17 19:46

@Cassy25 nechráním nijak, jsem lempl.. nechráním ani sebe, ani děti.. ale jako kdyby měli cosi většího, tak to řeším, oni jsou pihatí po mě, ale malé pihy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
28.4.17 19:59

Moje roční batole má od narození znaménko na spanku. Sluníčku se nevyhýbáme, žijeme na Kypru. Takže mazeme a snažíme se dítě přesvědčit, že má nosit čepici. My máme ještě v rodině melanom, takže o to víc je hlídany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
28.4.17 20:03

@Cassy25 vždy mažu faktorem 50. Děti nemají ještě ochrannou bariéru a kůže si to pamatuje. Nedávno mi to kladla na srdce i kožní. Jinak dcera nemá na obličeji nic, ale na noze má znaménko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13651
28.4.17 21:07

.

Příspěvek upraven 27.06.17 v 16:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11716
29.4.17 17:59

Použila bych 50tku krém, který se prodává v lékárně, je to ve tvaru rtěnky a pokaždé před vycházkou bych to na to znaménko natřela a kšiltovku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama