Jak chutná sex?

Anonymní
11.2.20 10:18

Jak chutná sex?

Zdravim, mam takovy dotaz. Prvni milovani me teprve ceka. Vzdy sem mel zsbto, ze je to proste něco TOP, nejlepší pocit co je. Ale jak tu koukam tak plno lidi to nebaví ze je to namaha ktera zs to nestoji a radeji se sexu vyhybaji nebo ho maji jen jednou za delsi dobu. Ja si vzdy myslel ze jak zacnu budu to chtít denně, jake to teda ve skutecnosti je. Dekuji za slušne odpovedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4017
11.2.20 10:21

Asi záleží jak dlouho si to děláš sám 😀 manžel a říkal že to je prý není intenzivní pocit jako když si to dělá sám. Ale jo, myslím si že jak začneš tak to budeš chtít… Tak o tom přestaň přemýšlet a najdi si nějakou partnerku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4048
11.2.20 10:28

Po rybě. Jako když si dáš dobrý jídlo v restauraci a je to politý thajskou rybí omáčkou. Je to dobrý, ale rybinu furt cejtíš. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18222
11.2.20 10:39

Za mě to není o nějakém top pocitu, mít sex jen tak s někým je o ničem, jde spíš o ten projev lásky mezi partnery. No a ze začátku to člověk chce pořád, ale časem se to uklidní, hormony se vybouří a už to bereš jako běžnou součást života, ale netočí se vše jen kolem sexu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14940
11.2.20 10:47

Kdybych měl ještě před prvním sexem a měl dnešní rozum, nechám se vykastrovat. Ušetřilo by mi to mraky problémů. Pouvažuj nad tím. Celý život se budeš honit za pipinami a budeš otrokem svého ocasu. Budeš dělat věci, které bys jinak nikdy neudělal, necháš se okrádat, ovládat a ponižovat do konce svých dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
11.2.20 10:54

Ne bohužel zdravej chlap jak jednou ochutná tak se tím stane zcela posedlej a je tím svým cancourem naprosto ovládán, a pochopení u žen je v tomto ohledu minimální..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11615
11.2.20 11:04
@Anonymní píše:
Zdravim, mam takovy dotaz. Prvni milovani me teprve ceka. Vzdy sem mel zsbto, ze je to proste něco TOP, nejlepší pocit co je. Ale jak tu koukam tak plno lidi to nebaví ze je to namaha ktera zs to nestoji a radeji se sexu vyhybaji nebo ho maji jen jednou za delsi dobu. Ja si vzdy myslel ze jak zacnu budu to chtít denně, jake to teda ve skutecnosti je. Dekuji za slušne odpovedi.

Někdy skvělý, někdy na hov.no, někdy nudný… Záleží s kým to děláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.20 11:07

@david85lbc Už to máš konečně za sebou jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
11.2.20 11:09
@mývalova žena píše:
@david85lbc Už to máš konečně za sebou jo?

Pokud je to konečně před 20ceti lety tak bych řekl že ano..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.20 11:12
@david85lbc píše:
Pokud je to konečně před 20ceti lety tak bych řekl že ano..

Já si tě spletla s jedním z místních paniců. Tak promiň!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11615
11.2.20 11:22
@mývalova žena píše:

Taky jsem myslel, že je to ten, co psal, že si nemůže najít holku, protože má malé vybavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.20 11:44

@samá práce já ti nevím… To bude nějaký zánět a určitě je vhodná léčba :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
11.2.20 12:00
@zoidberg píše:
Kdybych měl ještě před prvním sexem a měl dnešní rozum, nechám se vykastrovat. Ušetřilo by mi to mraky problémů. Pouvažuj nad tím. Celý život se budeš honit za pipinami a budeš otrokem svého ocasu. Budeš dělat věci, které bys jinak nikdy neudělal, necháš se okrádat, ovládat a ponižovat do konce svých dnů.

amen :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
11.2.20 12:15
@mývalova žena píše:

V pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
12.2.20 08:57
@zoidberg píše:
Kdybych měl ještě před prvním sexem a měl dnešní rozum, nechám se vykastrovat. Ušetřilo by mi to mraky problémů. Pouvažuj nad tím. Celý život se budeš honit za pipinami a budeš otrokem svého ocasu. Budeš dělat věci, které bys jinak nikdy neudělal, necháš se okrádat, ovládat a ponižovat do konce svých dnů.
:D :mrgreen: Ty seš střelec… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama