Jak chutnají tyhle makronky

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.1.22 12:34

Jak chutnají tyhle makronky

O víkendu jedeme na návštěvu k jedněm známým a vzpomněla jsem si, že vždy když s nimi někde jsme, tak si kupují makronky. Jako takový dárek na uvítanou mě napadlo jim nějaké makronky koupit.
Je mi jasné, že kupované zákusky a dezerty mají různou kvalitu a hlavně chuť (domácím se nevyrovnají) ale i tak by mě zajímal váš názor na tenhle produkt.

Měli jste to někdo někdy. Je to dobré, nebo to chutná jako polystyren?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
256
7.1.22 13:03

Nemam s nimi zkusenost a mrazene makronky bych si asi ani nekoupila :nevim: Me treba z kupovanych maximalne chutnaji z cukrarny Ollies (prodava i Rohlik), moc dobre maji treba i ve Starbucksu. Naopak je pro me docela zklamanim vyhlaseny Paul, davaji tam krome mandlove mouky i psenicnou a je to na chuti znat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
7.1.22 13:10

Mražené jsem koupila z Lidlu, byly dobré, asi ne tak dobré, jako z drahé cukrárny, ale byly dobré, žádné piliny v puse to nebyly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
7.1.22 13:31

Tyto bych nekupovala… Pokud je mají rádi a kupuji si je, určitě investují do nějakých poradnych z cukrárny a toto se s tím nedá srovnat. Za kvalitní makronky si ovšem priplatis, což není tvoje povinnost nosit jim tam lahůdky dle jejich gusta. Naopak bych jim třeba přinesla něco, co máš ty rada, ať ochutnaji něco jiného než mrazeny polotovar :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13827
7.1.22 13:56

Zabehni nebo po ceste zastav a kup c cukrarne. Tohle je vesměs hnusny. Kupovala jsem jednou v lidlu a ani dcerce to nechutnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13827
7.1.22 13:58

Mrkla jsem na slozeni a maji tam psenici, takže fakt nebrat, ta do makronek fakt nepatri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
7.1.22 14:54

@RadkaAndBaby Jé, nad Ollies jsem dnes premyslela pri nakupu na Rohliku, jestli mam nebo ne. Tak jsem rada, ze ctu, ze jsou dobry a ted jsem si je 2 minuty pred vyprsenim limitu priobjednala :lol:

Jinak souhlasim, ze u Paula je to zklamani. Pokud nekdo tuhle sladkost sam neji, asi by to jako darek kupovat nemel, protoze to uz chce mit opravdu vytipovano, kde jsou dobre. Kolikrat je to treba nejaka kavarna, kde si to delaj sami. Vyborne mela Iveta Fabesova v If Cafe, ale to uz je zase cena jinde… I kdyz jako darek prave proc ne. Erhart taky docela dobre, jak ktera prichut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat