Jak chytí muž mykózu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 17:55
Jak chytí muž mykozu

Potřebuju poradit. Přítel bere teď antibiotika ( amosiklav) a ja po styku s ním dostala mykozu, před stykem mi nic nezbylo a pak do rána mě začala svedet. A partner říkal, že ho měl už předchozí den zarudleho a až pak ho také svedil. Myslíte, že to muž může dostat z antibiotik ( u žen vím, že je to možné, ale muž?). Případně z čeho jiného se to k nám mohlo dostat. Na mykózy netrpim, naposledy jsem ji měla před dvěma lety, když jsem brala antibiotika.

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8949 příspěvků 09.09.19 17:56

Jj, může- oslabuje to mikrofloru jako takovou, všetně toho že i tu na penisu.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 09.09.19 18:08

Stejne jako ženská. Jen teda je super, ze ti řekne “jojo mám zarudly pero a svedi mě” až po stylu když ty si stezujes. Tomu říkám ohleduplnost :lol:

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 09.09.19 18:24
@skorotehotna píše:
Stejne jako ženská. Jen teda je super, ze ti řekne “jojo mám zarudly pero a svedi mě” až po stylu když ty si stezujes. Tomu říkám ohleduplnost :lol:
…asi v tom nechtěl být chudák sám, teď má holt on zarudlý péro a ona zarudlou frndu :pocitac:
atominnka
Generální žvanilka 22326 příspěvků 09.09.19 19:14

Amoksiklav je hroznej cajch, po něm jsem měla mykozu taky vždycky.
A ano, i chlap muze dostat mykozu z atb.
a asi bych mu to teda vytmavila, ze ví, že „ho má zarudlýho“ a svědí ho a pak s tebou spí.. :zed:

Váš příspěvek
Reklama