Jak čistit filtr od této varné konvice?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinda73291
Povídálka 22 příspěvků 20.05.19 10:51
Jak čistit filtr od této varné konvice?

Zdravím, chtěla bych se zeptá, jak čistíte „filtr“ od této konvice viz foto. Celou konvice vyvařuji kyselinou citronovou ale tento filtr mi nějak nejde, zkoušela jsem ho vyndat ale moc mi to nejde a nechci ho nějaka zlomit tak ho vždy jen propláchnu vodou a utřu hadříkem ale moc to nepomáhá :nevim: Máte ji někdo taky? Nebo jaké máte fígle :think: děkuji :hug:

Reakce:
klamonožka
Ukecaná baba ;) 2384 příspěvků 20.05.19 10:57

Já ten filtr vždycky vyndám a hodím do té konvice a vyvařuju kyselinou citronovou najednou. Ještě se mi ho zlomit nepodařilo. :think: Jestli nejde vyndat, tak leda třeba uvařit tu vodu s kys. citronovou, nalít do nějaké nádoby (ne smaltované!) a do toho tu konvici otočit tak, aby byl filtr pod hladinou (o něco opřít nebo držet rukou) a počkat, ono se to vyleptá, si myslím. :think:

Cenarius
Kecalka 498 příspěvků 20.05.19 10:57

Co koupit kyselinu citronovou, udelat z ni s trouchou vody pastu a tou to pomazat a nechat pusobit?

Ou
Echt Kelišová 7685 příspěvků 20.05.19 10:59

Rozmíchej kys. citronovou s trošičkou vody na hustou kaši, to na filtr napatlej, nech působit a pak to vypláchni.

Lucinda73291
Povídálka 22 příspěvků 20.05.19 11:07

Děkuji vám :hug: tohle mě opravdu nenapadlo, no hold jsem ještě střevo :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama