Jak čistit kabelku dara bags?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Illi.d
Nováček 5 příspěvků 02.03.19 13:13
Jak čistit kabelku dara bags?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak čistíte kabelky od Dara Bags. Mám jednu už rok a po roce nošení je dost ušmudlaná, ráda bych ji opatrně v ruce vyprala, na stránkách různých e-shopů píšou, že se mohou prát v ruce, na stránkách dara bags, že se prát nesmí. Zkusily jste někdy vyprat dara bags? Jaké máte zkušenosti? Děkuji za pomoc :)

Reakce:
pristelepe
Kecalka 116 příspěvků 02.03.19 13:32

Já bych to nepřála a zkusila se domluvit v čistírně oděvů. Lepší, než tašku zničit nebo chodit jak ušmudlanek.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 02.03.19 15:42

Napsala bych o radu primo do Dara Bags :mrgreen:

Illi.d
Nováček 5 příspěvků 02.03.19 18:02

To jsem udělala, ale spíš mě zajímá, jestli to někdo zkusil vyprat a co se stalo, jestli vůbec něco … nepřijde mi, že by to byl materiál, který by se nesměl namočit

Ornwen
Kelišová 5079 příspěvků 02.03.19 21:33

@Illi.d kdyz to byla taska, Co jsem nosila hodne, tak namoceni byla velka blbost. Mozna ty celkozenkove. Ale s latkovym dilem to nedělej. A to jsem mela tasku i naimpregnovanou

Petronka
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 02.03.19 21:35

mám koženkovou tašku Dara bags z fleru a normálně jsem ji vyprala v pračce na jemné prádlo

Illi.d
Nováček 5 příspěvků 03.03.19 00:24

A co se stalo po namočení? Vždyť je to obyčejné plátno :nevim:

Illi.d
Nováček 5 příspěvků 07.03.19 20:41

@Ornwen a co se jí stalo po namočení?

Ornwen
Kelišová 5079 příspěvků 07.03.19 21:33

@Illi.d jo, jenže je asi nejak lepene, takze se to zkrabatilo a na ohybech se to dodrelo uplne.

Illi.d
Nováček 5 příspěvků 27.03.19 20:59

Tak jsem se odhodlala a kabelku jsem v ruce vyprala, vytáhla jsem vnitřek a nejdříve jsem jemně vyprala spodek (vnější část) a pak vnitřní část, která pouští barvu. Po té jsem kabelku osprchovala, aby nebyla od pracího prostředku. Kabelce se vůbec nic nestalo, nic se neodlepilo, nezkrabatělo, fleky se vypraly. Takže za mne je kabelka pratelná, do pračky bych ji nedala, ale v ruce to lze. :)

Váš příspěvek
Reklama