Jak čistíte sporťákovou korbu?

84
14.5.16 20:23

Jak čistíte sporťákovou korbu?

Mám světlý kočárek jsem první majitelka hodně mi záleží na tom aby byl stále pěkný. 9 měsíců používáme sporťákovou korbičku, ale poslední dobou se nám tam hromadí fleky nejprve od borůvek pak ledová tříšť(zelená) a dnes bláto ze hřiště. Pokoušela jsem se sundat potah, když jsem konečně rozepla všechny zipy a patenty zjistila jsem, že jsou dole kovové plíšky a nevím jestli jdou nějak odendat abych mohla potah sundat a hodit do pračky. Jak udržujete sporťák vy? Máte na to nějaký potah…koukala jsem, že máme zevnitř zašpiněnou i boudičku tak tam by asi potah nepomohlo. Nechci to šmudlat hadrem abych to ještě víc nezničila. Stejný problém mám i s autosedačkou(9-36 kg). Díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tunrida
14.5.16 20:31

A typ? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4100
14.5.16 20:31

Máme všecko sundavací, zkus to ještě okouknout, třeba to půjde sundat a vyprat… nebo najdi návod, bude to tam napsáno…
autosedačka totéž - potah jde většinou sundat. (ale netuším jestli to tak mají všechny, mě při koupi autosedačky zajímala 1.bezpečnost a hned za 2. sundavací potah)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
14.5.16 20:33

@Tunrida Firkon flipper

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54855
14.5.16 20:34

Co šlo sundat jsem dala prát, co ne vysat a do vody práci prášek, jar, švédskou hadru a omýt ručně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
14.5.16 21:20

Plísky jsem nechala bejt, co šlo bez nich sundat šlo do pračky, zbytek pod sprchu do vany…ale boruvky asi nepudou, zkusila bych žlučový mýdlo, nebo nášivku 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22936
14.5.16 23:38

Mám dobré zkušenosti s tekutým Vanishem na koberce a čalounění. Hodila jsem potah do sprchy, vydrbala a pak hoodně propláchla, abych ho dostala všechen ven. Vyčistí prakticky všechno. Drobné skvrny čistím mýdlem s jelenem - vydrbu je zubním kartáčkem. Mám světlý kočárek a často ho vozím v autě. Každou chvíli otřu boudku o lem dveří a daří se mi ho držet čistý. Jen bych doporučovala vyzkoušet nejdřív stálobarevnost na místě, které není vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
15.5.16 18:16

Tak jsem dnes znovu rozepínala všechny zipy, cvočky… a výsledek je ten, že žádná část nejde dát do pračky, protože je nakonec stejně přidělaná plíšky k rámu a navíc tam jsou zašitě dřevěné desky :,(. Asi ho budu muset dát do čistírny. Nevíte jak se pohybují ceny čištění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat