Reklama

Jak cítíte pohyby miminek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:29
Jak cítíte pohyby miminek

Zdravím jsme prvorodička pravě jsem v 18 tt občas se stane když ležím nebo sedím jako by mi něco v bříšku zašimralo nebo spíše prohnal jakoby vzduch přirovnam to jako k nadýmání ale vždy se jako jen nějaká bublina “ nafoukne “ a zase nic. Nebo spíše vzduchové ťukaní nevím jak to popsat :lol: tak bych se chtěla zeptat jak jste na tom byli vy? Zajímalo by mě ten pocit nebo přirovnání. Jinak říkám předem není to časté jak který den někdy více někdy méně. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 14.08.18 18:39

Jj, taky jsem to tak měla, takové bublinky a ťukance.. A hlavně jsem je cítila večer, když jsem byla v klidu a víc to vnímala.

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.08.18 18:41

No ja neco zacala citit po 20 tydnu velice nepravidelne a bylo mi to lito .. ted 33/34 a jako vetrelec hadr. Uzivej si bublinek. ono to prijde.

Russet
Extra třída :D 10945 příspěvků 14.08.18 18:54
@Anonymní píše:
Zdravím jsme prvorodička pravě jsem v 18 tt občas se stane když ležím nebo sedím jako by mi něco v bříšku zašimralo nebo spíše prohnal jakoby vzduch přirovnam to jako k nadýmání ale vždy se jako jen nějaká bublina “ nafoukne “ a zase nic. Nebo spíše vzduchové ťukaní nevím jak to popsat :lol: tak bych se chtěla zeptat jak jste na tom byli vy? Zajímalo by mě ten pocit nebo přirovnání. Jinak říkám předem není to časté jak který den někdy více někdy méně. :kytka:

Jemné ťukání a pak postupně kopance a chrutí. Neboj, přijde to!

Lea L
Kecalka 322 příspěvků 14.08.18 19:11

Presne.. ze zacatku jako nabeh na „prdik“, ale ten nevysel, takovy jemny bublinkovani :mrgreen: sem si rikala jak to zaclo pozde, jak sem to nepoznala.. a ted 33tt mam pravidelnou diskoteku a nekdy az technoparty :lol:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 14.08.18 19:12

jj, začínalo mi to podobnými pocity a v podobnou dobu. Teď jsem 23+4tt a už je to jednoznačné, nabývá to na intenzitě :srdce:

chs.jasmin
Kelišová 7438 příspěvků 14.08.18 19:14
@Anonymní píše:
Zdravím jsme prvorodička pravě jsem v 18 tt občas se stane když ležím nebo sedím jako by mi něco v bříšku zašimralo nebo spíše prohnal jakoby vzduch přirovnam to jako k nadýmání ale vždy se jako jen nějaká bublina “ nafoukne “ a zase nic. Nebo spíše vzduchové ťukaní nevím jak to popsat :lol: tak bych se chtěla zeptat jak jste na tom byli vy? Zajímalo by mě ten pocit nebo přirovnání. Jinak říkám předem není to časté jak který den někdy více někdy méně. :kytka:

Ahoj,

já jsem bublinky budto vůbec necítila, nebo prostě nevnímala. Já poprvé cítila okolo 20tt, když jsem si lehla do postele, že si budu číst a natáhla jsem nohy. v tom tři tuknutí po sobě, že se ji to nelíbilo :lol:
V druhém těhotenství to bylo mravenčení okolo 16tt a v 18tt už pohyby z prava do leva, ale ona byla špatně natočená, takže to až bolelo, jako kdyby jezdila nožem, a pak se otočila zadkem a pohyby měla do páteře, takže jsem skoro nic necítila :nevim:

Nell2
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 14.08.18 19:34

Já začala pohyby cítit až ve 23tt. Zezačátku to bylo jak kdyby „mi tam plavala rybička“ později jsem měla tak strašně okopaný žebra zespodu, že mě bolelo se i nadechnout.

Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.08.18 19:58

Jj presne az te bude kopat do mocaku nebo do zeber tak si jeste s nostalgii vzpomenes na jemne bublinky ))
Dneska mela Gabca prubezne asi 3 nebo 4 skytavku a nadskakovalo mi cele bricho.

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 14.08.18 19:59

Takové dloubani

1Bublina
Kecalka 206 příspěvků 15.08.18 07:10

Tak já nevím, holky. Všude čtu, jak prvorodičky začínají cítit první pohyby cca ve 20tt. Pak třeba pár dní nic a pravidelněji začínají něco pociťovat od 23tt. V tom případě asi čekám malýho ďáblíka :cert: Poprvé se ozval 17+0 a bylo to jako kdyby mi po vnitřní straně břicha předběhl mravenec. Regulérní kopance mám od 19tt a teď jsem 25+2 a už ho občas prosím, ať přestane, že to až bolí. Netuším, co budu dělat za 2 měsíce. Měla jste to některá taky tak?

Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 15.08.18 07:32
@1Bublina píše:
Tak já nevím, holky. Všude čtu, jak prvorodičky začínají cítit první pohyby cca ve 20tt. Pak třeba pár dní nic a pravidelněji začínají něco pociťovat od 23tt. V tom případě asi čekám malýho ďáblíka :cert: Poprvé se ozval 17+0 a bylo to jako kdyby mi po vnitřní straně břicha předběhl mravenec. Regulérní kopance mám od 19tt a teď jsem 25+2 a už ho občas prosím, ať přestane, že to až bolí. Netuším, co budu dělat za 2 měsíce. Měla jste to některá taky tak?
@1Bublina píše:
Tak já nevím, holky. Všude čtu, jak prvorodičky začínají cítit první pohyby cca ve 20tt. Pak třeba pár dní nic a pravidelněji začínají něco pociťovat od 23tt. V tom případě asi čekám malýho ďáblíka :cert: Poprvé se ozval 17+0 a bylo to jako kdyby mi po vnitřní straně břicha předběhl mravenec. Regulérní kopance mám od 19tt a teď jsem 25+2 a už ho občas prosím, ať přestane, že to až bolí. Netuším, co budu dělat za 2 měsíce. Měla jste to některá taky tak?

Treba se to pak uklidni… segra naopak moc pohyby necítila po 30 tydnu

Hazentla
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 15.08.18 07:54
@1Bublina píše:

:mrgreen: Ono je to hodně individuální, nevidím v tom nic divného.
První pocit, že to je možná „ono“ jsem měla taky v průběhu 18.týdne, jistá, že „to“ není trávení jsem si byla o týden později a 19+0 ucítil manžel jasný kopanec i přes břicho :palec: A od té doby mrňous jede :potlesk: Teď jsem 23+5tt, první těhotenství.

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 28 inzerátů 15.08.18 10:43

ano, začalo mi to taky tak. Byla to taková nafukující se a splaskávající bublinka v jednom místě. To už mi došlo, že to pohyby střev nebudou. Od té doby to postupně sílilo, zvyšovala se denní frekvence a rozšiřovalo se to do celého podbřišku.
U mě to je pojmenované „vetřelec v břiše“ :lol:

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 3458 příspěvků 15.08.18 11:15

@chs.jasmin proč myslíš, že kope, protože se jí to nelíbí? :think: Vždyť u doktora na utz je to zas opačné „zdrhá“ a nehýbá se, protože ji to „vadí“.Co je na tom pravdy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >