Jak cítíte pohyby ve 20 tt?

699
15.7.13 09:43

Jak cítíte pohyby ve 20 tt?

Ahojky holky, chtěla bych vědět co cítíte ve dvacátém týdnu za pohyby. Já pořád cítím jen takové dívné jak kdyby mi kručelo v břiše a nic vím. Na kontrolu jdu až za týden, tak potřebuju uklidnit. :-) Moc Vám všem děkuji. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
15.7.13 09:46

Uklidnim te v tom, ze ve 20tt jeste nemusis citit vubec nic ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
15.7.13 09:47

První pořádné pohyby na 22tt. Buď v klidu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
15.7.13 09:48

@misicka 149 neboj, každá to má jinak, já sem takový to vibrování začla cítit kolem 15.týdne a na konci 20.týdne přišly kopance, je to zezačátku takovy nenápadný oťukávání, ale určitě to poznáš. nejlíp sem to cítila na zádech. Přišlo to ze dne na den, musíš jenom čekat, ale určitě to přijde neboj :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
princess16
15.7.13 09:51

@Luca91 :pankac:

@misicka 149 Ahoj, já jsem dneska 19+6(jsem prvorodička),a pohyby citim už asi týden, a dcela často aji silně ;-) u každého je to jiné :-)

• Nahlásit
  • Citovat
699
15.7.13 09:56

Já něco cítím, ale už hodně dlouho to má tak nějak stejnou intenzitu, a navíc mi už víc jak šest týdnu nedělaly ultrazvuk tak sem nervozní. O první miminko sem přišla v 10 tt, tak prostě nesmyslně panikařím. :-) Ale moc vám děkuji za uklidnění. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6183
15.7.13 09:58

Tak já, když jsme byla těhotná ( prvorodička, placenta na přední stěně, v břiše klidné dítě ), tak to u mně vypadalo tak, že pořádné pohyby přišly až v 24tt…v 29. a 36. týdnu jsme byla na planém poplachu, že jsem dítě necítila přes 24 hodin, i když jsem dělala cokoli..vždy byl v pořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
15.7.13 09:59

@misicka 149 to je normální, taky se mi zdálo, že se dlouho nic neděje, vlastně od toho 15.do 20.týdne to bylo pořád stený! hruza, taky sem panikařila. ale to je fakt ok. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
15.7.13 10:01

@Luca91 Děkuji, moc, tohle sem potřebovala slyšet. Už sem mnohem klidnější. A zase se už jen těším až ho příští týden uvidím a potvrdím si můj odhad na pohlaví :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1868
15.7.13 10:03

Ahojky, já cítím takové dloubání v podbřišku..jak kdyby mě někdo zevnitř píchal :lol: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
15.7.13 10:18

Ja citila poprve v 15tt, kolem 17tt uz byly kopance, ve 20tt jsem citila i na ruku a byly i videt-bouleni, nadskakovani bricha. Ale cekam uz druhe, u prvni jsem pohyby citila az dyl a videla az kolem 25tt. Tohle je u kazde jinak, nekdo jeste ve 23tt neciti nic. Urcite bude vse v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
15.7.13 10:23

Ja jsem ve 22tt a pohyby uz mam poradny. Vidim je i pres brisko :-) je to super :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
15.7.13 10:23

U prvního jsem cítila první pohyby na konci 18tt., bylo to spíš ze začátku jen takové otírání, zakručení, zkrátka nic moc. Ve 20tt. je teda už potom cítil i manžel, když mi dal ruku na břicho. U druhého jsem první pohyby ucítila na konci 20tt. a to opravdu spíš takové nic - musela jsem se na to hodně soustředit, zachytila jsem to třeba jednou za tři dny a být prvorodička, tak si toho asi nevšimnu. Větší pohyby, které jsem potom zaznamenala, přišly až někdy s 23tt. Ještě podotýkám, že u syna jsem měla placentu vzadu, teď u druhého je vepředu a jsem hubeňour. Nicméně obě děti mi to bohatě vynahradily na konci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
15.7.13 10:45

U prvního jsem cítila pohyby taky až po 20.týdnu, a to jen takové občasné cosi. Teď bych řekla, že občas cítím nějaké zašimrání, ale to taky může být kdovíco :) Neboj, ke konci těhotenství budeš ještě s nostalgií vzpomínat na klidné noci bez kopanců :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.18 22:37

Ahoj holky,jsem ve 20tt. Pohyby citim tak dva tydny, posledních pár dní uz jde o kopance,ktere cítím hodně nizko,jakoby v pochvě :oops: Mam u toho pocit,ze tu nohu musí zaručeně vystrčit,je to hodně nepříjemné a chvilkama i bolestivě,mam co delat, abych si u toho neučůrla. Je to normální? Jde o mohe druhé těhotenství,v prvnim jsem tohle zazila az po tom třicátém týdnů,syn byl koncem pánevním, takže jsem to tam dole mela dost rozkopané :zed: Naivně jsem si myslela,jak me v druhém těhotenství už nic nemůže překvapit. Mooc vam vsem děkuji za zkušenosti. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama