Jak co nejrychleji připravit Um?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Povídálka 43 příspěvků 03.08.19 02:56
Jak co nejrychleji pripravit Um ?

Zdravim jak pripravujete UM co nejrychleji? Hlavne v noci nez se mimco uplne probere? Doposud jsem UM připravovala v mikrlovlnce, protoze mi to tak ukázali v porodnici, ale uz to tak připravovat nechci. Jenze treba v noci nez připravím mléko tak je to věčnost a malá se me na tolik probere, ze ji trva nez znova usne. Nebo je lepsi poridit si ohřívač? Nebo se v mikrlovlnce muze ohřát aspon ta voda a pak az pridat mléko? :nevim: Budu rada za kazdou radu :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kari-nka
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 8 inzerátů 03.08.19 03:02

Na skříňce vedle postele jsem měla v termosce teplou vodu, v lahvičce studenou, to jsem naredila a v dávkovači jsem měla odsypane UM a jen to nasypala do lahvičky a bylo. Otázka asi 1 minuty - rychlá akce a hned spát :mrgreen:

lachtanice86
Echt Kelišová 8656 příspěvků 03.08.19 03:27

Vodu ohrivam v mikrovlnce a pak přidám mléko

Kocourhrzal
Stálice 84 příspěvků 03.08.19 04:53
@Kari-nka píše:
Na skříňce vedle postele jsem měla v termosce teplou vodu, v lahvičce studenou, to jsem naredila a v dávkovači jsem měla odsypane UM a jen to nasypala do lahvičky a bylo. Otázka asi 1 minuty - rychlá akce a hned spát :mrgreen:
Kocourhrzal
Stálice 84 příspěvků 03.08.19 04:54

@Kari-nka :mavam: přesně tak jak mám

halflive
Kecalka 106 příspěvků 8 inzerátů 03.08.19 07:26

Vecer nez jdu spat dam prevarit vodu do rychlov. Konvice a pak kdyz je potrebabtak ji na par sec zapnu a voda se ohreje, je to zdravejsi nez mikrovlnka

Lentilkaaa83
Závislačka 3219 příspěvků 03.08.19 07:35

@Kari-nka delala jsem úplně stejně… :palec:

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7806 příspěvků 03.08.19 07:39
@halflive píše:
Vecer nez jdu spat dam prevarit vodu do rychlov. Konvice a pak kdyz je potrebabtak ji na par sec zapnu a voda se ohreje, je to zdravejsi nez mikrovlnka

Odlezela voda, ještě víckrát převarena v konvici… Mno taky to nebude asi zázrak. Ohřívám vodu 15 vteřin a mezitím nasypu um. Já teda stejně brala do koupelny a ještě přebalovala, malej navíc pil kolem 20 minut, takže žádný strčím láhev a spím dal. Zato on pak spal hned. Přerušovanej spánek mě totálně odrovnal. Od pátého měsíce spí celou noc naštěstí. Teď už jen podám dudlík nebo otočím na záda a to jde.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 03.08.19 07:49

Bud v te mikrovlnce ohrat vodu a pridat UM nebo jsem mela lahvicku s vodou v ohrivacce, ktera to drzela na tech cca 37 stupnich a jen prisypala davku UM.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 03.08.19 07:50

Taky jsem měla prevarenou vodu v konvici, prelila do flašky. Teď už používám normální z kohoutku, večer si naleju už množství do flašky, ohreju v mikrovlnce a prisypu mliko, hotovo mám za 40 vteřin. Syn vyzahne za pět minut a spime :nevim: pokud nechceš milrovlnku, tak to bude vždycky na dyl. Na dovolené jsem to ještě dělala tak, ze jsem si nalila vodu do konvice a dala vařit, ale to byla turbo konvice a za 10 vteřin jsem měla pomalu varici vodu, takže jsem pak ochlazovala jak mental, ale taky je to cesta, ale tam musíš vodu furt měnit, protože xkrat prevarena voda je hnus.

Netopirek
Extra třída :D 10169 příspěvků 03.08.19 07:54

My měli v době UM rychlovarnou konvici s teploměrem. Takže jsem večer jsme převařili vodu a já ji v noci max přihřála když bylo potřeba.
Ale chlap chodí spát po půlnoci. Takže kolem 3. ráno byla většinou akorát

iwinek
Kecalka 475 příspěvků 03.08.19 08:04

My si teda pořizovali ohřívač a nedám na něj dopustit…vodu jsem večer prevařila v hrnečku na sporáku, nechala zchladit, nalila do lahve, šoupla do ohřívače a v noci jen vytáhla a doladila teplotu a přidala um…pak nachystala další lahev…a paráda používáme ho ještě dnes(2,5roku od nákupu) a pokud bude mladší potřebovat a ohřívač fungovat budeme i nadále ;)

Petula306
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 03.08.19 08:19

Já teda už um nedělám, ale vzala jsem širší hrnec, do toho odměřené množství vody, ohřála, nalila do lahvičky a bylo. Já mám asi nějakou pomalovarnou konvici a na plynu to mám rychleji :roll: a mikrovlnku nemám, to nedokážu porovnat.

RockFous
Povídálka 43 příspěvků 03.08.19 08:33
@iwinek píše:
My si teda pořizovali ohřívač a nedám na něj dopustit…vodu jsem večer prevařila v hrnečku na sporáku, nechala zchladit, nalila do lahve, šoupla do ohřívače a v noci jen vytáhla a doladila teplotu a přidala um…pak nachystala další lahev…a paráda používáme ho ještě dnes(2,5roku od nákupu) a pokud bude mladší potřebovat a ohřívač fungovat budeme i nadále ;)

a doporucite mi jaky mate ohrivac? :)

nomip
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 03.08.19 08:38

Teplou vodu mám v termosce, studenou bokem v lahvičce. Smíchám, přidám UM a podávám. Tak to dělám i přes den.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama