Jak cvičit po operaci menisku

4522
21.6.13 22:19

Jak cvičit po operaci menisku

Ahojte, manžel má po operaci menisku (před 3 dny). Včera ho pustli z nemocniíce takže rehabilitační za ním byla jen 1× a a on si v tom shonu nezapamatoval co má cvičit. Poradíte někdo? Moc díky!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ve-ru
21.6.13 23:09

Plavat :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
4522
22.6.13 16:33
@Ve-ru píše:
Plavat :palec:

Hezký, to víme taky, ale on má ještě stehy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ve-ru
23.6.13 00:04

@LenkaN26 Tak proč se tak blbě ptáš? :nevim: je jasný, že se stehama nepůjde plavat :roll: Víc ti neporadím, vzhledem k tomu, že nevím z jakého důvodu u něj byla operace provedena a od toho se pak odvíjí celá rehabilitace :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
4522
23.6.13 09:54

@Ve-ru nezlob se na mě, ale blbá byla spíše tvoje odpověď neb je celkem jasné, že 3 dny po operaci asi plavat nemůže. Myslím, že z mého prvotního dotazu je vcelku jasné, že se ptám na cviky k rozhýbání končetiny, které se cvičí bezprostředně po operaci a tyto cviky jsou pro všechny stejné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ve-ru
23.6.13 14:46

@LenkaN26 Nebudu se s tebou hádat, neb na to nemám čas. Jdi si vybít zlost na hloupatém manželovi :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
4522
23.6.13 16:24

@Ve-ru já tě opravdu nechápu, nejdřív mi sem napíšeš, úplnou kravinu, pak že pokládám blbé otázk a nakonec urážíš mého manžela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ity
535
10.11.15 20:15

@LenkaN26 asi nejaka zamindrakovana pani, snad manzel nohu rozcvicil:-)) Jen bych se rada zeptala na tu reha po operaci? Jake to cviky delal?:-) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.2.21 15:40

Jsem po operaci meniskusu

Aho jsem 14 dní po vyndani stehů sesivali mě meniskus můžete mi poradit jaké cviky jsou dobré na rehabilitace začnu chodit až 20.4 a furt měto otyka děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat