Jak dál? Aneb je to podvodnice, nebo jen plaším?

27.11.15 00:38

Jak dal ? Aneb je to podvodnice nebo jen plašim

Ahoj holky :mavam: Řeknu vam to od začatku :oops:
Sehnala sem si na sbazaru kocarek nadhernej + k nemu pani davala i tuning jen za 3500kč.. tak sem pani napsala a zacaly sme se domlouvat co a jak ja chtěla na dobírku i ze poslu postu předem nebo pulku předem a pul na poste pani furt rikala ze nemá dobře zkusenosti a ze takle peníze uz musela několikrát vracet ale ze to promysli :) mezi tim sme si trosku povidaly a ze mi prida tasku a deku atd od pinki zdarma coz sem koukala jak blazen ZDARMA pecka :potlesk: pani mi druhy den napsala ze ji manzel řekl ze ne bud osobní predani (120km daleko :,( ) nebo peníze předem tak sem ji zkousela ukecavat a nic rekla sem ji o nake hodnoceni ale nemá fb tak mi poslala jeji ICO coz sem ověřila a je tam vse adresa jmeno a vse se shodovalo tak sem nakonec rekla ze teda jo protože kocar byl uplne uzasny a i uzasna cena :dance: tak sem peníze odeslalala a cekala kdy prijdou pani na ucet.. druhy den mi psala ze ještě nejsou bohužel tak sem ji poslala potvrzeni o platbe na coz mi napsala asi o 4h později ze balik manzel odesle.. tak sem ji vecer psala ze diky a at mi posle nake číslo baliku a nic uz druhy den neodepisuje a to každý den napsala aspoň jeden mail a tedka nic :/ sice to je jen dva dny ale chápejte mam obavy :( jakej z toho mate pocit? :( :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
27.11.15 03:05

@Elinka003 ja bych neplasila! ne kazdy je porad na netu a i kdyz pises, ze psala denne, tak ji do toho mohlo neco prijit atd..jinak treba koukam, ze kdyz jsi ji poslala potvrzeni o platbe, ze napsala, ze hned posila. Ja bych pri tak vysoke castce urcite pockala, az budu mit penize na ucte, protoze potvrzeni muze byt fake a nebo se pote platba da stornovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 03:16

Tak doufam ze se pani ozve :)
nechtěla bych prijit o tak velkou castu :/
to je taky pravda :) diky :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 03:46

Třeba jen čeká až ji připíšou peníze. ;) Jinak já bych si na tvém místě trvala na tom že to chci na dobírku, nebo třeba osobní předání v půli cesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4337
27.11.15 05:09

To je bud a nebo..
Kolik mamin jen tady se napalilo na podobny inzerat. Neuveritelne vyhodna cena, prodavajici komunikuje, ochotna. A po platbe ticho.
Nicmene je pravda, ze dva dny nejsou moc na posouzeni, jestli je to podvodnice. Pockej do utery. Pokud se ti neozve, tak potom jednej. Prohledni xtreba podle fotek/ net, jestli nema aktualni stejny inzerat, napis ji mail o poskytnuti podaciho cisla.
Oni se podvody delaji prave takto za „nizke ceny“, kdy to neni trestny cin, vzhledem k castce.
Ale treba budes mit stesti a prodavajici opravdu nemela pristup k pc a vse je v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83633
27.11.15 06:11

@Elinka003 dva dny ještě nejsou tak dlouho, myslím, že paní ani nemá ještě peníze na účtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
27.11.15 07:21

Dva dny je málo na tak objemný balík. Kolik chtěla za poštovné?

Nicméně NIKDY bych neposlala tak velkou částku někomu, kdo nemá žádné reference! To bych se na kočárek vykašlala, a koupila jinde. Kolem kočárků se vyskytuje dost podvodných inzerátů, a IČO prodávajícího to nezachrání.

Každopádně držím palce, ať kočárek dorazí! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7669
27.11.15 07:24
@WaIl píše:
Dva dny je málo na tak objemný balík. Kolik chtěla za poštovné?

Nicméně NIKDY bych neposlala tak velkou částku někomu, kdo nemá žádné reference! To bych se na kočárek vykašlala, a koupila jinde. Kolem kočárků se vyskytuje dost podvodných inzerátů, a IČO prodávajícího to nezachrání.

Každopádně držím palce, ať kočárek dorazí! :kytka:

Mám stejný názor!
Nebo si pro to měla zakl jet. 120 km je nic… Neřeknu, kdyby byla z druhého konce rep.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
27.11.15 07:24

Ma jeste inzerat na sbazaru? Zkus ji popr. napsat z jineho mailu a kdyz napise, ze je kocsr volny tak uvidis na cem jsi… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
27.11.15 07:40

Jinak, pokud někdo neslyší na to, že mu dopředu pošlu peníze na dobírku, zařazuju ho do kategorie podvodníků. Chápu, že mají lidé špatné zkušenosti, každopádně pokud mají peníze na poštovné dopředu, nic neriskují a špatné zkušenosti nejsi omluvou. A extra super výhodná cena s dárkama navíc je vždycky podezřelá.

Ale dva dny nic nejsou, třeba dorazí. Udělej to jak radí @Claire Bare, alespoň pak budeš mít důkaz pro policii, ikdyž tyhle peníze nejsou ani trestný čin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
27.11.15 07:48

To s tim emailem je super napad. Zkus ji napsat z jineho emailu a uvidis co to odepise.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
27.11.15 07:49

Ahoj, taky bych ještě chvilku počkala mě balíček posílali v pondělí a došel až v pátek a to nebyl tak velký jako ten tvůj holt pošta :( A možná opravdu čeká na připsání platby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 08:16

Zkusila si prohnat její číslo účtu nebo jméno googlem? Možná je to podvodnice, o některé, mám ten dojem, se psalo už i tady.
Uvidíš.
Já celkem chápu, že se někomu nechce posílat něco na dobírku (tuplem kočárek - poštovné nějakých 250,– odhaduji), aby se mu to pak vrátilo zpátky. Ale jak píše Terinka, pokud jí nevoněla platba poštovného nebo zálohy předem a zbytek na dobírku, tak je to podezřelé…
Za tebe doufám, že to bude v pohodě, je to jen dva dny, já taky kolikrát jsem online denně a pak se prostě třeba tři dny nedostanu k počítači…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 08:19

A 120Km? No, jestli dát 250 za poštu, nebo 500 za naftu, tak to bych v takovémhle případě asi radši zvolila osobní předání (bez referencí).
Tak možná propříště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
27.11.15 08:21

Já prodávám věci po svých dětech hodně - mimo jiné jsem prodala několik kočárků, autosedaček a podobně. Je jasné, že když někdo kupuje nějaké hadříky za stovku, dvě, tak se peníze posílají dopředu. Pokud jsem ale prodávala něco dražšího - za několik tisíc, tak pro mě bylo automatické, že mi to dopředu nikdo nepošle. Vždy chci poštovné, abych byla ochráněna při nevyzvednutí balíku, ale zbytek prostě dobírka a basta :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama