Rok jsem zanedbával rodinu, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 09:38
Jak dal , co mam dělat jak se tomu postavit

Dobry den všem, předem se chci omluvit za tema nevim jak to nazvat, :lol:, jde o to že jsem zanedbal rodinu a to od narozeni děti zhruba rok :,( moc mě to mrzi a lituju toho :,( a to tim že jsem hraval na pc hry, je mi 29 let vim že si zato mužu sam :(, manželka mi nazančila že to doma nefunguje a ja si uvědomil že ztracim rodinu, na hry se už ani nepodivam začal jsem se ji vic všimat a starat se o děti jak to jen jde ať neni na vše sama, když jsem se zeptal zda me miluje odpověd byla šokujici řekla NE, v tu chvili jsem začal mit strach, když jsme s manželkou o tom mluvili co a jak řekla mi že nechce rozbit rodinu, že chce prostor že tomu mam dat volny pruběh, a že mezi nama to je na dobre cestě, tohle mi řekla když se snažim starat o rodinu zhruba po 2 měsicich a tohle co řekla mě tak na pul potěšilo a uklidnilo, ale nevim co dal jak se tomu postavit co mam dělat hrozně mi na rodině a na manželce zaleži moc je miluju a :srdce: a nechci je ztratit :(…tak pokud mate nějdo nějake zkušenosti budu ras za každou odpověd :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 18.09.18 09:55

Tak pokud ti řekla,že je to na dobré cestě,vytrvale pokračuj v tom,jak to děláš. A gratuluji,jsi jeden z mála ,většina zabedněnců na to přijde,až když je pozdě!!! Přeju,aby vám to vyšlo a jen jediná rada. Neber to jako snahu o záchranu manželství,ale věc,která má být normální. Abys zase nesjel do starých kolejí.

Ou
Kelišová 5416 příspěvků 18.09.18 10:03

1. začni skutečně poslchout to, co tvoje žena říká, jaké jsou její potřeby. A začněte dělit o povinosti spojené s rodinou a domácnosti. S tím že po té, co pochopíš jak to funguje, tak budeš fungovat samostatně, ne jako tupý podřízený, kterého musí žena zaúkolovat, jinak nic nedělá.

2. vstup do psychoterapie a postav se tomu, před čím utíkáš do světa počítačových her. Je to problém tvojí psychiky a pokud mu neporozumíš a nebudeš s tím pracovat, tak ti tohle odhodlání nevydrží dlouho a zase spadneš do starých kolejí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 10:06

Řekla, že tomu máš dát volný průběh, tak tomu dej volný průběh. Nepřestávej si všímat rodiny, vytrvej. Jde o to starat se pořád ne jenom, když je „máslo na hlavě“.
Vypadá to, že jí nejde jen o to rozbít rodinu, ale i o tebe, takže to vypadá, že i ona se chce pokusit dát to dopořádku.
Hodně štěstí :pankac:

Anonym_SK
Nováček 3 příspěvky 18.09.18 10:15

Aduš8 : snažim se v tom pokračovat , mam strach že udělam zase nějakou chybu :( , a nevim zda jim psat abych nani netlačil abych ji nedusil mam nutkani ji vyznat lasku , ale manželka o tom všem vi , moc mi chybi hezke slova od ni ktere mě hřejou na srdci tak jak jsme si psali dřiv , chci aby to bylo jako dřiv , do starych koleji to umě nehrozi naučil jsem se zvažovat situace ten co hraval na PC jsem nebyl JA byl to uplne jiny člověk byl to hloupej slepj č…k , ale v originalně jsem jinej a to chci manželce dokazat , jde mi jen o to aby ma rodina byla štastna , spokojena a zalaskovana :)

samá práce
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 18.09.18 10:27

Jó hochu. V době fejsu, whatsapu a jiných kravin platí více než kdy jindy, kdo chvíli váhal, již váhá opodál. Tu už píchá někdo jiný. Kdyby ne, tak na otázku miluješ mě, aspoň trochu zalže. ;)

Anonym_SK
Nováček 3 příspěvky 18.09.18 10:28

Anonymní : ano chci a budu trvat natom se starat o rodinu , snad mate pravdu že ji jde i o mě to bych byl velice rad když by se vše urovnalo

35ja
Kecalka 402 příspěvků 18.09.18 10:29

Tak ji to dokažte jak vám na nich záleží…někdy slova nestačí,pokud jste ji zklamal chce to čas

35ja
Kecalka 402 příspěvků 18.09.18 10:30

Víc pomáhejte,všimněte si své rodiny,trávit čas spolu je to nejlepší

Premek_Orac
Závislačka 4414 příspěvků 18.09.18 10:38

Zakladateli,
obrovsky důležité je, že jsi k tomu došel sám a své chvání změnil. O manželku bojuj, jako jsi na začátku bojoval o její city, přízeň.
Pokud uvidí, že je změna trvalá a nenahradíš jednu závislost druhou, pak je opravdu hodně vysoce pravděpodobné, že rodina zstane pospolu a pro manželku zas budeš tím, s kým se rozhodla děti pořídit.
Nepanikař, netlač na pilu, dej tomu čas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 10:54

Premek orac :
Diky za odpověd vidim že čas uděla sve , diky že jste mi dal silu , a snad vše dopadne jak ma :-)

Malike
Extra třída :D 11812 příspěvků 18.09.18 11:06

Aspoň sis to uvědomil dřív než byla pryč..budeš se muset hodně snažit abys o rodinu nepřišel.Buď milionový otec a manžel.

Premek_Orac
Závislačka 4414 příspěvků 18.09.18 13:11
@Anonymní píše:
Premek orac :
Diky za odpověd vidim že čas uděla sve , diky že jste mi dal silu , a snad vše dopadne jak ma :-)

Hlavně bojuj chlape, ať si nemáš nikdy co vyčítat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 22:17

Dneska jsme si to z manželkou to vyřikali a řekla že ma v sobě nějaky blok přes ktery nemuže přejit pry taky nad tim přemyšli a snaži se ale nejde ji to pry ji mam dat čas a prostor , začala až z toho plakat :,( až mi ji bylo lito :( a že pry nikoho nema a ani nechce a ani nehleda pry chce ted spavat sama a že nevi jak dlouho to bude trvat , po nocich přemyšli a je taky ve stresu a uzko , taky řekla že když by byla zamilovana jinde tak už semnou neni že se nepřetvařuje a jde :( , tak jsem ji řekl že jsem ochotny ji dat prostor a čas , poděkovala mi zato že ji chapu a že se bude snažit to odbourat ten a že chce byt štastna jako dřiv …tak snad to pomuže :(

Malike
Extra třída :D 11812 příspěvků 18.09.18 22:23
@Anonymní píše:
Dneska jsme si to z manželkou to vyřikali a řekla že ma v sobě nějaky blok přes ktery nemuže přejit pry taky nad tim přemyšli a snaži se ale nejde ji to pry ji mam dat čas a prostor , začala až z toho plakat :,( až mi ji bylo lito :( a že pry nikoho nema a ani nechce a ani nehleda pry chce ted spavat sama a že nevi jak dlouho to bude trvat , po nocich přemyšli a je taky ve stresu a uzko , taky řekla že když by byla zamilovana jinde tak už semnou neni že se nepřetvařuje a jde :( , tak jsem ji řekl že jsem ochotny ji dat prostor a čas , poděkovala mi zato že ji chapu a že se bude snažit to odbourat ten a že chce byt štastna jako dřiv …tak snad to pomuže :(

No asi budu realista nebo za škarohlída..ale že se odmilovala..chá­pu.Laska se má pěstovat,nikoliv zabít..ale obávám se,že to už neslepíte.Jakmile se zamiluje jinde..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >