Jak daleko dojdete o franc. berlích?

Anonymní
27.10.19 15:25

Jak daleko dojdete o franc. berlich?

Zajimalo by me, zda jste s nechodici sadrou zvladli chodit venku sami treba k nekomu na navstevu a zpet. Zajímá mě, zda je to jen mojí špatnou fyzičkou, ale staci mi jit o berlich chvili po byte a jsem zadycana, k auto to mame od bytu par metru a funim jak nedved, projit chodbu v nemocnici a zpet na RTG je utrpeni. Po chvílích dělám přestavky a manžel kolem mě nervozně chodí do kolečka :roll:
Sadru mám týden a ještě min 5 tydnu mit budu. Boli mě dlaně a vlastně celé paže.
:think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31622
27.10.19 15:31

Jak jsem je měla na 2 měsíce, tak jsem pak dávala i kratší túry na horách. Ruce si časem zvyknou. Někdo používá třeba cyklistické rukavice, aby neměl mozoly. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
27.10.19 15:33

Já ušla docela dost, chodila jsem s tím i do práce. Samozřejmě jsem si dělala přestávky a když jsem šla déle, tak jsem měla mozoly. Ale zase že by mě zmohla jedna chodba v nemocnici, to ne, to asi máš spíš problém s fyzičkou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 15:34

Chodila jsem o berlích 3 měsíce kvůli kolenu… ze začátku jsem sotva došla na záchod a už jsem nemohla, po pár dnech jsem dokázala dojít do školky a zpět do kopce(cca 500m)…fyzičku nemám žádnou spíš nadvahu :oops:…takže myslím, že se to zlepsi :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
4510
27.10.19 15:42

Sádru jsem neměla, berle ano a šlapat na jednu nohu jsem nesměla. Chodila jsem do práce, naskakovala do vlaku, chodila do schodů a ze schodů. Ze začátku to moc nešlo, pak v pohodě. A dcera ve 3. třídě chodila do školy a zpět v pohodě, akorát na delší cesty nosila cyklistické rukavice. Pomalu trénuj, ono se to zlepší, až vychytáš techniku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2787
27.10.19 16:15

Jde o zvyk. Proste vic trenuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 16:20

Prave, ze se bojim i o zada. Po berlich pak vetdinu lifi pak uz boli. Skolku nedam. Je do nekolika schodu a sama se o berlich chodit bojim, každou chvili ztracim stabilitu. Do prace ani napad, na zastavku daleko a fo budu se nedostanu. Pravda ze lehci nadvahu mam od porodu. 5 let

• Citovat
  • Nahlásit
75008
27.10.19 16:20

Tak pul kilaku, ale byla to pruda, zlate vysoke berle, ty jsou na chozeni venku lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51274
27.10.19 16:21

Chce to trénink, myslím, že lepší jsou berle, s franc. holemi jsem hned v nemocnici málem spadla ze schodů, s berlema v pohodě, jezdila jsem vlakem plus přes Prahu MHD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
27.10.19 16:22

První dny jsem chodila chvíli po bytě a už jsem nemohla, ale do 2 týdnů už jsem chodila skoro všude a v pohodě, až teda na mozoly :) jde jen o zvyk :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
27.10.19 16:22

Určitě trénuj, zlepšení přichází fakt rychle. Já pak běhala rychleji než bez berlí. Uvidíš, jak to půjde. Ale fakt musíš makat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
27.10.19 18:17

Já s nima lítala jak blázen a všude.. Chce to trénink, zlepší se to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 08:45

Podle mě jde o to, jaký co máš zlomeného. Já mám celkem nasportováno (hodně běhám) a mám týden zlomenou kost v koleni a s holemi ujdu také jen to nejnutnější. Takže klid, zas taková lemra rozhodně nejsi. Věřím, že později, okolo toho 4týdne po zranění se to dá, ale takhle čerstvě je normální, že to nejde. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat