Jak daleko jste ochotné dojizdět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 13:18
Jak daleko jste ochotné dojizdět

Jak daleko jste ochotné dojíždět do práce?

Mám teď nastoupit do práce ale jsem na rozpacích :nevim: jsem ochotná dojíždět busem/vlakem bez přestupů do půl hodiny. :nevim: mám teď ale nabídku za 14 čistého a dojíždění denně na 7mou ve stylu ; pěšky 20 min, busem 40 min, tramvají 10 a pěšky 15 :nevim: a tak denně :nevim: nevím jestli do toho jít :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Diana69
Kecalka 330 příspěvků 03.02.19 13:20

Já bych do toho nešla..bylo by mi líto toho času z cestování.

Litta
Extra třída :D 13505 příspěvků 03.02.19 13:20

Kdyby to byla nějaká nabídka, co se neodmítá, ideálně ještě s vidinou toho, že po získané praxi půjdeš hledat něco jiného, tak jo. Ale jinak bych to rozhodně nebrala. Dojíždění bere nejen hodně času, ale i energie. Bude tě to štvát a nebudeš se tam těšit nejpozději po týdnu. Hledala bych dál…

truelly
Závislačka 3027 příspěvků 03.02.19 13:21

Za takové peníze je To tedy dost daleko plus cena za bus a tramvaj…

plenkovedorty
Kecalka 265 příspěvků 03.02.19 13:21

Za ty penize se to nevyplati..

smajlik345
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 03.02.19 13:23

Za 10 čistého ( krátkého úvazku ) cestuju 15 min. Za 14 a tolik času bych necestovala neustále na cestách a většina peněz půjde na dopravu

stinga
Kelišová 5102 příspěvků 3 inzeráty 03.02.19 13:25

nee, to se nevyplatí

arinecka
Kelišová 5611 příspěvků 03.02.19 13:27

Ne, do toho bych nešla, sice bys měla dostatek pohybu na čerstvém vzduchu ale tohle se teda vůbec nevyplatí :think:

Uživatel je onlineTaky jedna
Extra třída :D 11945 příspěvků 03.02.19 13:27

Dojizdela jsem 40 minut autem a to bylo v pohode, ale ted to mam do prace max 5 minut a za dvojnasobne penize. Hledej dal :kytka:

PetraJ
Kelišová 6836 příspěvků 03.02.19 13:28

Já dojížděla do práce celej život. Nejdřív asi 6 km, pak 20, pak 11 a teď 15. Nejdřív to bylo autobusem, pak autem. Byl to vopruz, každý ráno se modlit, abych nastartovala, aby nesněžilo, neklouzaly silnice apod. Teď se mi naskytla možnost v rámci práce přestoupit a konečně poprvé v životě můžu chodit do práce pěšky, mám to asi 20 min. A těch půl metru sněhu za oknem mě nechává chladnou. :lol:

Na tvým místě bych do toho nešla, strašně moc strávenýho času na cestách a hromada proježděných peněz na směšnej plat. Nešlo by alespoň jezdit autem?

zrcadlo
Kelišová 7231 příspěvků 03.02.19 13:30

Ne, při dnešní situaci na trhu práce se toto fakt nevyplatí.
Já bez dětí dojížděla daleko a dlouho (ale za dost slušné peníze), teď řeším po dvou dětech, jak to bude dál. Zatím vidím jako reálné nastoupit na úvazek max. 0,8 někde v blízkosti bydliště, případně nastoupit na úvazek max. 0,6 někde dál (ale to by musela být odborná a slušně zaplacená práce, aby se mi to dojíždění zaplatilo).

Talitha
Extra třída :D 13383 příspěvků 03.02.19 13:30

Mám osobní limit 20 km. Autem. Aktuálně dojizdim 13.km.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 03.02.19 13:30

To jsou prakticky 3 hodiny denne na ceste. Nechci rikat nikdy, ale to by musela byt prace snu. Jinak ne.

Julipek
Kecalka 159 příspěvků 03.02.19 13:31

Za takové peníze bych do toho asi nešla..
Budete z toho cestování unavená víc než z práce.. A s tímto stylem budete muset vyjíždět v 5 ráno..
Ale taky záleží jak moc potřebujete nastoupit do práce.. Pokud Vás netlačí čas ještě bych počkala..

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3422 příspěvků 03.02.19 13:33

Do toho bych fakt nešla, já dojížděla do práce hodinu autem, za každého počasí a v horské oblasti. Ale za 1200€,což pro mě tehdy byly super peníze. Tady jsem v té době vydělala těch 14k,za co bys teď měla dojíždět ty,ale do práce jsem to měla 5min na autobus a 15 minut autobusem.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >