Jak darovat peníze, jako svatební dar?

22.7.13 15:06

jak darovat peníze jako svat. dar?

Dobrý den potřebovala bych poradit. V sobotu jedeme kamarádovi na svatbu a protože předělávají byt, budou prý rádi za svatební dary ve finanční podobě. Nechceme jim je dát jen tak do obálky, ale myslela jsem spíš nějak pěkně je naaranžovat a třeba přidělat ke svatebnímu přáníčku, nebo něco podobného. Nemáte někdo nějaký nápad nebo vlastní zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8683
22.7.13 15:07
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
22.7.13 15:10
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657

@GedžitkaB my dostali peníze ve „zlaté“ cihličce a byl to ten nej dar ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6653

My jsme na naší svatbě od kamarádů dostali deštník na který se všichni podepsali a pak na jednotlivé dráty přidělali ruličky s bankovkami :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
22.7.13 15:11

Zalít do sádry :pankac: @Hřiběnka že? Nebo ne? Blbý?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@cell díky :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691

Taky jsem toho zastánce :) Jakékoliv darované peníze daruji nějak originálně :)
Zkus se zaměřit na jejich povolání, vzdělání…
Známy rozváží uhlí, tak jsem koupily autíčko, na korbu nalepily uhlí a mezi to padesátikoruny :) Kamarádce jsem to dala jen tak do prasátka a to jí dala jako dar - že jsou tam peníze zjistila asi za 2 měsíce :mrgreen:
Strejda hraje na varhany, necháme udělat malé varhany jako dort a peníze tam dáme jako noty. Známým jsme dali japonskou vrbu a na ni navěsily smotané 100 a 200 koruny, jakoby plody. Nebo velká injekční stříkačka, tam smotaná 1000 ve 200 bankovkách, dáno do malé krabičky a napsáno „finanční injekce“… atd, teď si honem nevzpomenu a řve mi malá :roll: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 15:12

@GedžitkaB my dostali obraz(muzu dat foto jestli budes chtit) a pak v albu na mince od 10 po 50 a pak tam byli poskladane i papirove :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
22.7.13 15:14

@GedžitkaB
My dostali od jedněch kamarádů velký obrazový rámeček, kde uprostřed byla naše fotka s manželem a okolo byly různě rozložené 100,–. Bylo to zasklené a ovázané stužkou. Moc pěkný a nápaditý..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14033
@Seizdra píše:
Zalít do sádry :pankac: @Hřiběnka že? Nebo ne? Blbý?? :think:

„Ohhh yes!“ :lol: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy

Nejlépe zabalené peníze, co jsem kdy viděla, byly peníze na dřevěném domečku pro panenky - na střeše, v šuplíčcích ve skříńkách, spaly v posteli a podobně. Novomanželé začínali stavět. Nicméně to už byl dárek dost drahý sám o sobě :).

• Nahlásit
  • Citovat
22.7.13 15:16

@dendule4 Tak to abych nejdřív rychle prodala chalupe, že? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
22.7.13 15:20

My rozměnili pár tisíc na deseti a dvacetikoruny a darovali jsme to v keramické pokladničce. Novomanželé si mysleli, že jsme jim tam dali tak dvě stovky, byli pak celkem překvapení, kolik toho tam ve skutečnosti bylo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9854
22.7.13 15:21

Koupili jsme veliké ručně dělané prasátko a z něho koukaly peníze. Prý pořád řve hlady vyjádřil se nedávno bývalý ženich :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama