Reklama

Jak dát autosedačku na nákupní vozík?(Kaufland)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 16.08.18 10:51
Jak dat autosedacku na nakupni vozik?(Kaufland)

Maminky prosim Vas nevite jestli se da dat nejak bezpecne autosedacka (vajicko) na nakupni kosik v Kauflandu? Pritel je pracovne pryc bohuzel se to dozvedel vcera vecer a uz jsme nestihli udelat vetsi nakup.Tak to tedka musim zvladnout sama, byla jsem s ni jen jednou v obchode s kocarkem jenze to toho moc nenakoupim. Jinak vetsi nakupy dela pritel, mala bude met zitra mesic, tak jsem s ni jeste nechtela chodit mezi moc lidi, ale tedka bohuzel nemam na vyber.Diky za kazdou radu. :oops:
A vubec nevim kam zaradit tema.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 16.08.18 10:54

Některé košíky mají takový ten pás na připásání, jiné ne. Já normalně otevřu tu dětskou sedačku,dám vajíčko na to a přidržuju, nebo přímo posadit do košíku no..

bublinek
Kelišová 5016 příspěvků 16.08.18 10:56

Viděla jsem jí umístěnou do toho „sedátka“ pro děti nebo položit do košíku a kolem dát nákup.
Nosítko nebo šátek nee?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 16.08.18 10:58

Většinou už mají všude košíky,kde je vepředu udělaná taková plošina pro dětskou autosedačku a v klidu můžeš využít celý košík. Vždycky jsou někde extra zaparkované.

Apaji
Kelišová 5375 příspěvků 16.08.18 11:12

Co tak předem zavolat na informace přesně toho dotyčného Kaufu? Dají se normálně najít na stránkách, když se zadá například „Kaufland Nová karolína Ostrava“. A zeptat se, zda mají uzpůsobené vozíky a zda je parkují někde bokem, nebo jak je najít.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 16.08.18 11:13

@Celeste97 diky zkusim to bude to nase premiera,o tom ze ji dam do kosiku jsem premyslela ale pak uz se tam asi nevejde moc nakupu ale aspon tolik neutratim.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 16.08.18 11:15

@bublinek satek prave jeste nemame ale chystam se ho poridit v nejblizsi dobe,akorat to budu muset poprosit pritele aby me vzal do mesta,jste nejsem tak dobrej ridic abych si do mesta troufla.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 16.08.18 11:16

@Aduš8 @Apaji diky dobry napad zkusim si zavolat nebo se zeptat na miste stejne tam tak jako tak zajet musim. :kytka:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 16.08.18 11:16

@Aduš8 v Kauflandu jsem je ještě neviděla, ale moc tam nenakupuji…
@Kikulele jak píše Aduš, třeba v Lidlu mají speciální košíky, které mají nahoře takový prostor, kam položíš autosedačku a připásáš ji tam. Mají jich tak 5 a jsou vedle normálních košíků. A nebo jestli nechceš s malou ještě do obchoďáku, tak si nech nákup dovézt třeba z tesca, rohlik.cz, kosik.cz… nevim, co k vám jezdí a budeš to mít nejpohodlnější a bez stresu ;)

eliskaj
Kelišová 5448 příspěvků 16.08.18 11:29

A co si nákup objednat? :nevim: ja běžné využívám kosik.cz a jsem nadmíru spokojena…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62901 příspěvků 3 inzeráty 16.08.18 11:31

@Kikulele Z8leží jakou máš sedačku, třeba Peg Perego jde na libovolný vozík na dětskou sedačku, je na to dělaná.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62901 příspěvků 3 inzeráty 16.08.18 11:33
@eliskaj píše:
A co si nákup objednat? :nevim: ja běžné využívám kosik.cz a jsem nadmíru spokojena…

Tak ne každý bydlí v Praze a pár dalších velkých městech…

eliskaj
Kelišová 5448 příspěvků 16.08.18 11:35

@j.a.n.i1 kosik, rohlík, tesco… jezdí i na mala města, taky nebydlim přímo v Praze ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 16.08.18 11:41

@Kikulele vajíčko sem dávala na košík tak, že máš autosedačku jakoby naštorc. když držíš madlo, máš u pravé ruky hlavu a u levé ruky nohy, ono to drží na té kovové konstrukci nahoře košíku. Zkusím najít fotku pro představu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62901 příspěvků 3 inzeráty 16.08.18 11:43
@eliskaj píše:
@j.a.n.i1 kosik, rohlík, tesco… jezdí i na mala města, taky nebydlim přímo v Praze ;)

Pokud nejsou dostatečně blízko těch velkých, tak nejezdí…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >