Jak dát dohromady DVD stažené z ulozto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 30.08.11 16:17
Jak dat dohromady DVD stazene z ulozto?

Ahoj holky,
mozna uplne lajcky dotaz, ale nemuzu na to prijit. Stahla jsem pro maleho DVD z ulozto.cz Je ze 4 casti, stahla jsem poctive vsecky 4. Zadna jina cast s podobnym nazvem tam neni. Presto nemuzu najit slozku s Audio soubory. Kdyz dam vsecky extrahovane soubory do 1 slozky a pustim to(zatim nevypaluji), tak mi to hraje, ale zvuk tam neni(neprekvapuje me to). Poradite co s tim a kde hledat Audio slozku?
P.S. To neni 1 DVD co takhle stahuji. Predchozi(jine) se mi stahlo taky bez zvuku a nakonec jsem se na to vykaslala.
Co delam spatne?
Diky :srdce:

Reakce:

Jankaxx
Závislačka 2899 příspěvků 30.08.11 16:43

Ahojky, a co je to za formát?

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 31.08.11 09:27

No klasicke DVD. Mely by tam byt 2 slozky Audio a Video. Stahla se mi ale jen Video slozka

Jankaxx
Závislačka 2899 příspěvků 31.08.11 16:24

To je divný… protože máš nějaké ty koncovky mkv., avi, rar atd. Něco jde hned pustit a něco se musí extrahovat a pak sloučit… třeba avi jde pustit hned, rar se extrahuje… a když máš třeba právě víc částí a stahuješ např. 3 soubory co mají koncovku rar. tak si je pak máš označit všechny a dát až pak extrahovat, ale to si víš…

No je možné, že je to třeba přehrávačem! To se stát může… co máš za přehrávač?

PS: klidně sem dej link co jsi stahovala…

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 31.08.11 23:17

Jankaxx: dekuji moc za snahu. Uz je to vyresene. Kdyz se DVD vypalilo, tak to hraje se zvukem. Zarazilo me, ze tam nebyla ta slozka Audio, bezne ji na DVD nachazim. Jina ty soubory jsem stahovala jako .rar a pak jsem to extrahovala do 1 slozky, a to jsem tu myslim psala.
Nicmene dik. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >