Jak dát fusak do autosedačky Joie I-gemm

17.11.18 16:17

Jak dát fusak do autosedačky Joie I-gemm

Dobrý den, nemáte prosím některá maminka zkušenosti s tím, jak dát fusak do autosedačky (vajíčka) Joie I-gemm? Rozebrala jsem ji na kost a nepřišla jsem na to :- poradíte prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3433
17.11.18 16:58

Nerozebirat a ten fusak dát jen na ni :) ne vážně, každý normální fusak má diry na pásy, tak je prostrihni a ty pásy jimi provlec. Dvě díry nahoře pro ramenni popruhy a jedna dole pro ten pás mezi nohama. Fusak jen polozis do autosedacky, provleces pásy a je hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.18 17:18

Ano, tak to dopadne…je to nejjednodušší řešení a na fusaku se nedá nic pokazit, ten je zánovní…takže to tak udělám, ale napsala jsem sem dotaz, abych věděla, jestli to u této autosedačky je vůbec možné..ale nervy na to nemám to nadále zjišťovat :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13329
17.11.18 19:24
@Jana317 píše:
Ano, tak to dopadne…je to nejjednodušší řešení a na fusaku se nedá nic pokazit, ten je zánovní…takže to tak udělám, ale napsala jsem sem dotaz, abych věděla, jestli to u této autosedačky je vůbec možné..ale nervy na to nemám to nadále zjišťovat :-D

ale ono se tam ten fusak jinak dát nedá. Do žádné z autosedaček. Jak sis to představovala jinak????
Většina fusaků tam má už přípravu ve formě obešitých dírek na prostřižení, aby se daly dát právě do autosedačky a nebo do kočárku. Možná máš špatný fusak ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.18 21:10

Proboha špatný fusak nemám, díry jsou u většinu fusaků stejně. Kdyby ses mrkla na jiné diskuze co se týče sundání pásů u autosedaček jiných značek, tak sice hodně složitě, ale jde to, proto je mi divné, že u autosedačky, která není za pár šupů by to nešlo…fusak je klasicky s 5ti dírami, ale nechci nikde zatlačit, ať nic neulomím, to už radši obětuji ten fusak a ze 4 děr udělám dvě velké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
5.1.19 17:31

Toto je pětibodová sedačka… takže “odmontovat” pásy, provléct fusakem a zase pásy přidělat… taky ji mám a jsem z toho na mrtvici… toto vědět, tak koupím tříbodovou… a vajíček je tři řitě, takže ani prodat mi nejde ;(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama