Jak dát fusak do autosedačky joie signature i-gemm?

18
10.1.20 20:31

Jak dát fusak do autosedacky joie signature i-gemm?

Ahoj, prosim jak jste dávali fusak do autosedacky joie i -gemm? Vubec na to nemuzu přijít, jak pásy fusakem protahnout. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.1.20 20:38

@Holinac jaký fusak, upřímně jsem ještě nezkoušela, ale mám jen ten fleesovy z lidlu
Edit: tak ten lidl jde naprosto v pohodě, tak záleží na fusaku a jestli je opravdu vhodný do autosedačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.1.20 20:53

Mam fusak od gesslein do vajíčka a za boha nevim kde vycvaknout pásy, aby se dali provlect do fusaku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.1.20 20:57

@Pidulka1991 Mam fusak od gesslein do vajíčka a za boha nevim kde vycvaknout pásy, aby se dali provlect do fusaku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 20:59

@Holinac a vajíčko má tříbodové pásy nebo pětibod? Pokud pětibod tak ho tam nedáš, protože nejdou rozpojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.1.20 21:04

@Kristyna.Vechtova Mám 5bod. pásy…tohle me vůbec nenapadlo když píšou ze jde fusak dát na tři i pěti bod. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 21:13

@Holinac tak jako u pětibodu to přeci nelze rozpojit, tak teda nevím jak by si představovali to tam dát :nevim: ale zkuste YT třeba tam bude nějaký návod. To by se jedině musely nějak vytáhnout celý pásy :think:. Já měla fusak ve vajíčku, ale to jsme měli tříbod a pak až když nebyl potřeba tak jsme přešli na lepší vejce kde je pětibod a tam přikrývám dekou. Ale pro ty prťousky je fusak top věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.1.20 21:27

@Kristyna.Vechtova Na YT jsem právě nic nenašla…u jiné značky psaly holky, ze maji pod potahem sponu, kterou vyvleknou a, pak jim šel pás provleknout, ale u této sedačky jsem nic nenašla. Fusak mám z druhé ruky, tak me napadlo, že si udělám velký prostrih a hold pásy provleknu…a na ten prostrih dam třeba suchy zip…asi mi nic jiného nezbyde… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9430
10.1.20 22:06

@Holinac A jak se z té sedačky sundavá potah?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.1.20 22:30

@ivašot. Na bokach jsou takove plastove packy, které jsou zasunute pod okraji, ty se musi opatrně vycvaknout, ale na tom posunovacim podhlavniku jsem nepřišla na, to jak to sundat, potah jsem měla sundany jen částečně, nebylo nikde vidět jak pasy rozpojit, tak jsem se do úplného odstrojeni radsi nepouštěla. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 10:23

@Holinac mm chápu, tak ono na tu chvíli co se bude fusak používat to stačí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
11.1.20 10:43

@Kristyna.Vechtova no přesně tak, myslím ze ho využiju max.2měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 14:56

@Holinac dcera se narodila 22. ledna domů jsme šli 26 a jestli jsem ho měla do dubna :think: jako takhle v začátku je fajn, nemusíš prcka hodně oblíkat, dcera jezdila v tepláčkách a mikince. Za mě super věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
11.1.20 21:03

@Kristyna.Vechtova přesně..říkala jsem ze nebudu muset prcka tak strojit..taky se mi to líbí. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama