Jak dát miminku první přikrm?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Stálice 90 příspěvků 10.04.18 12:19
jak dát miminku první přikrm?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak dát miminku do pusinky první příkrm. Dáte lžičku do pusy a vyklopíte nebo čekáte až si to dítě ze lžičky vezme samo?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineElucaK
Kecalka 173 příspěvků 10.04.18 12:27

Ja davala lzicku do pusinky a jakoby otrela o horni dasnicky nebo ret, tim to zustalo v pusince..

iwa83
Kelišová 5260 příspěvků 10.04.18 12:30

Lžičkou otřít o horní patro. Tím se aktivuje to že má zavřít pusu. Kdyby si čekala, až si to vezme samo, tak se nedočkáš - oni vlastně zatím nevědí co s tím v té puse. Ale naučí se to rychle. Přeji ať máš jedlíka a ne hysterku co když viděla lžičku a misku, tak zdrhala. Ale i to se časem upravilo. Ve chvíli kdy jsem se zklidnila já :)

Pipet
Generální žvanilka 23906 příspěvků 10.04.18 12:30

Zkus lžičkou lehce zatlačit na jazýček

Petule030
Kelišová 5560 příspěvků 10.04.18 12:53

Četla jsem, že právě o patro neno o ret se otírat nemá. Tak jsem vstrčila lžičku kousek hlouběji do pusinky a zatlačila na jazýček. A ven s lžičkou. Mám pocit že se nestalo, že by malý zůstal s otevřenou pusou.

Příspěvek upraven 10.04.18 v 12:54

hapolda
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 10.04.18 12:53

Ja chvili lzicku nechavala v pusince, deti si to ozuzlaly a jakoby saly z ty lzicky, az vedeli co od toho cekat tak jsem klasicky otrela o horni ret. Hodne zdaru pri krmeni, jsou to nervy :pocitac: :mrgreen:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 10.04.18 13:26
:oops: 8o :mrgreen:

lucynka25
Kelišová 6585 příspěvků 15 inzerátů 11.04.18 07:06

Ahoj, zvu Tě @aduska912 a i ostatní k nám do skupinky vaříme pro kojence a batolata , přidáváme recepty pro miminka a budu ráda i za vaše :kytka: :mavam:

Dala jsem na lžičku malinké množství, dala k pusince a jakoby zatlačila na jazýček a vysunula, neboj to půjde. Chce to trpělivost a pevné nervy :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama