Jak dát najevo, že to není jak to vypadá a nejsem zadaná

Anonymní
22.4.21 17:47

Jak dát najevo, že to není jak to vypadá a nejsem zadaná

Potřebuju poradit. Krátce po porodu (loni na jaře), když jsem začínala na zkrácený úvazek pozvolna pracovat jsem poznala muže, který o mě usiloval. Vzhledem k mojí situaci jsem zcela pochopitelně vše přehlížela a vůbec si nepřipouštěla že si mi líbí, nicméně podvědomě to asi bylo jinak. Navíc s partnerem se kterým mám dceru, jsme byli ještě „plně“ v partnerském vztahu. Pochopitelně, díky mému chování neproběhlo z jeho strany k žádnému pozvání, ale vždy byl strašně milý a vždy jsme si krátce popovídali. Ale já ho dost přehlížela, měla jsem toho moc, koukat po chlapech nebyl čas ani jsem na to nebyla tou dobou nastavená…S partnerem nám to neklape, otěhotněla jsem nečekaně po necelém roce vztahu. Jsme spíš přátelé, nespíme spolu už od loňského září. Nemáme žádné velké konflikty, máme se moc rádi, ale není tam bohužel oboustranně žádná intimita a láska v partnerském slova smyslu. V současnosti řešíme jak dál a v srpnu byl se měl odstěhovat do jiného města za novým zaměstnáním. K mému problému. Zpětně 2 měsíce jsem si uvědomila, jak strašně se mi náš spolupracovník líbí a začala flirtovat. Zájem byl oboustranný a já se prostě zamilovala. Dokonce asi i pochopil že mám dítě (viděl kočárek a dětské věci v autě), ale stále byl strašně snaživý. Když už to vypadalo nejlíp a že dojde na pozvání, přišel nečekaně zrovna v momentě, když tam byl za mnou můj ex partner. Můj ex vstal že teda jde a řekl něco ve smyslu směrem k domácnosti a malé…No a můj ctitel teď radikálně změnil svoje chování. Pozdraví, ale ani se na mě nepodívá, žádná konverzace navíc než je nutná, odměřenost :( Prostě si asi pochopitelně myslí, že je to můj manžel. Naše konverzace jsou vždy byli poměrně krátké, spíš obecné, není prostor si moc vyprávět o osobních věcech (a ani vhodné). Co s tím? Jak mu dát najevo že nejsem zadaná a není to tak, jak to vypadá? Prosím anonym, nikdo v mém okolí ještě ani neví že jsme s partnerem rozejití, případně smazat.. Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
125
22.4.21 17:54

No tak asi mu to prostě říct ne, není věštec ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
22.4.21 17:59

Narovinu mu řekni, jak to máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 18:02

To se mi nechce, není jak na to navázat.
Jakože „díky za papíry jo a mimochodem, s partnerem jsme se rozešli“ :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
9764
22.4.21 18:12

Píšeš, že se možná na v srpnu otec tvého dítěte odstehuje? Takže spolu žijete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8386
22.4.21 18:13

Tak se domluv s nějakou kolegyni ať se tě před ním zeptá, nebo tak aby to slyšel jestli už se ex odstěhoval. Nebo neco v rom smyslu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
22.4.21 18:19
@Anonymní píše:
To se mi nechce, není jak na to navázat.
Jakože „díky za papíry jo a mimochodem, s partnerem jsme se rozešli“ :D :D

Takhle to říkat přeci nemusíš. Prostě bych se ho zeptala, jestli si můžeme promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 18:23
@karkarka píše:
Píšeš, že se možná na v srpnu otec tvého dítěte odstehuje? Takže spolu žijete?

Ano, je to tak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 18:24
@JancaS84 píše:
Tak se domluv s nějakou kolegyni ať se tě před ním zeptá, nebo tak aby to slyšel jestli už se ex odstěhoval. Nebo neco v rom smyslu.

jsem tam sama :D
Ale napadlo mě „omylem“ mu poslat zprávu, která není pro něj

• Citovat
  • Nahlásit
247
22.4.21 18:30

Chlapi sice mají koule, ale ne věštecké. Prostě mu to řekni, jste dospěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9764
22.4.21 18:42

Ono se to blbě vysvětluje, když s tebou tvůj přítel ještě bydlí. To máš jako chlapi když tvrdí že jsou singl a přitom mají doma manželku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 18:50
@karkarka píše:
Ono se to blbě vysvětluje, když s tebou tvůj přítel ještě bydlí. To máš jako chlapi když tvrdí že jsou singl a přitom mají doma manželku.

Naprosto tomu rozumím, máš pravdu. Já se vždycky takovým chlapům smála a říkala si, no jasně klasika o tom jak spolu nespí a jak mu žena nerozumí…
Ale u nás to tak opravdu je. Prostě jsme jak spolubydlící, řešíme běžný chod domácnosti, malou…Ale sex fakt nehrozí :D Ale je mi jasný, že kdybych tohle někomu řekla, tak mi pochopitelně věřit nebude

• Citovat
  • Nahlásit
344
22.4.21 19:02

Jestli mas s přítelem vše vyřešeno, je jasné ze je mezi vámi konec a chceš si hledat novyho partnera, normálně bych si s nim promluvila. Na rovinu mu řekni jak to ted máš a nic podstatného nezatajuj. Nedělej to v práci mimo řečí, pobavte se někde v klidu. Čím dřív, tím lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
22.4.21 19:07
@Anonymní píše:
Naprosto tomu rozumím, máš pravdu. Já se vždycky takovým chlapům smála a říkala si, no jasně klasika o tom jak spolu nespí a jak mu žena nerozumí…
Ale u nás to tak opravdu je. Prostě jsme jak spolubydlící, řešíme běžný chod domácnosti, malou…Ale sex fakt nehrozí :D Ale je mi jasný, že kdybych tohle někomu řekla, tak mi pochopitelně věřit nebude

Za danych okolnosti nevidim duvod, proc by tvuj kolega s tebou mel zacit vaznejsi vztah.

Jako milenku jiste jo, ale to asi neni to, co chces ty.

A jako partnerku?
To ma byt s tebou, prozit s tebou pekne chvile ( nejen sexualniho razu) a pak se s tebou rozloucit a ty pomazes domu k otci sveho ditete, se kterym zijes v jedne domacnosti?

Tak to bych chtel takovyho blbce videt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 19:21

@carsin jak jsem už napsala, já to chápu. Na druhou stranu, strašně se mi líbí a realita je, jaká je, ač to vypadá sebedivněji…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat