Jak dávkovat homeopatika chamomilla vulgaris 9 na noc?

10
29.3.16 19:48

jak davkovat homeopatika chamomilla vulgaris 9 na noc?

Dobry vecer, chtela jsem se zeptat, jak mam davkovat homeopatika chamomilla vulgaris 9? Nasi male rostou stolicky a moc v noci nespi, pres den je to v pohode, jen vecer a v noci, ji to boli…Doted rust zoubku jsme zvladaly docela dobre… Kolik kulicek mam rozpustit v kolika dcl vody a jak casto ji to muzu davat? muzu ji to davat jen na vecer nebo musim cely den? 1 davka = 1 lzicka??? dekuju za rady… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1053
29.3.16 19:55

Když dcerkám rostly první stoličky, tak jsem jim asi hodinu před spaním dávala čtyři kuličky rovnou do pusy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
29.3.16 19:58

Do 100ml neperlivé vody 5 kuliček rozpustit, před každým použití pořádně protřepat, prý jim stačí pár kapek, klidně dej jednu lžičku,15 minut od jídla a pití a zubní pasty, dala bych jednu dávku na noc, máte ty homeo vyzkoušený? zabírají? na každýho platí jiný lék, homeo nefungují jako léky jeden pro všechny, ale každý potřebuje jiný lék, ale chamomilla se nejčastěji používá na bolest a jo a stačí udělat roztok ráno a stačí na celý den, další den udělat nový :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
29.3.16 19:59

Já většinou dávám rozpustit 2 kuličky v tak cca 10ml vody a to malá vypije, pozor na kontakt s kovem, vždycky nechávej rozpouštět v plastové lžičce, ono se uvádí že by se ty kuličky měli nechat rozpustit v puse, což ale malé mimčo nerozpustí, tak to dělám takto a funguje to. Občas dám i přes den když si stěžuje, ale nejvíc na noc a pokud se budí bolestí, tak dám poloviční dávku nurofenu, což se ale moc často nedává. U chamomily je právě fajn, že se dá kombinovat s nurofenem nebo panadolem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
29.3.16 20:59

Dávám pět kuliček a rovnou do pusy. Když rostou stoličky, to bude aspoň roční dítě, zvládne to přece požužlit :nevim: Zrovna dneska před usnutím měla a zatím dobrý. Místo ní začala nejstarší kašlat, takže je to stejně v pr.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
29.3.16 21:43

9 na noc? To je šílený!! Já je koupila v lékárně, magistra radila 5 kuliček. Mě se to nezdálo, tak jsem to po telefonu řešila s naším homeopatem, což je moc fajn doktor, předseda českého svazu homeopatů ( a navíc mi už x-krát moc pomohl)a ten mi řekl, že to není ani tak na bolest, jako spíš na vztek. Že ho užívají i dospělí cholerici :mrgreen: No a radil, že stačí 3 kuličky. Já je dávám do malé skleničky s trochou studené převařené vody, nechám volně rozpustit a malý to dávám, když se jí prořezávají zoubky a přes den vyvádí, že mám pocit, že mi moji sladkou holčičku někdo vyměnil :cert: Když jí rostou zuby, tak špatně jí, spí a mívá záchvaty vzteku. Už za sebou máme prořízlý pětky, tak už snad bude za chvíli pokoj, je to- slušně řečeno- náročný :lol: Ještě mě napadlo, že my taky mažeme dásničku gelem, jmenuje se Denti baby. Prodávají ho v lékárně, je z bylinek, takže se nemusíme bát předávkování a mažeme podle potřeby. Máme ho v lednici, tak krásně chladí a malý chutná a ráda si s ním před spaním po vyčištění zoubků nechá namasírovat bolavé místo. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
29.3.16 23:19

@Hampi Účinnost je vesměs stejná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.3.16 18:49

Děkuju za rady, zkusime to po mensich davkach, jeste jsme homeopatika nikdy nemely ani ja, tak zacnem pomalicku…nase mala ma teprve 11 mesicu, uz nam vyrostly 1 i 2 nahore i dole, tak jsem myslela ze bude na chvili klid a ted stolicky, uz nam jedna vylezla… Gelik nam taky dost pomaha, ale vzdycky jen na chvilicku, nastesti mala nema ani prujem, ani horecky, jen strasne slintame ( mame i bolacky kolem pusiny, slintacky nestihame ani menit = chudera nase) a v noci spatne spime…jeste jednou dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama