Reklama

Jak dávkujete chamomilla vulgaris 5ch?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14878 příspěvků 19.11.09 14:41
Jak dávkujete chamomilla vulgaris 5ch?

Někde jsem to tu četla, ale nemůžu to najít. V lékarně mi řekli, že můžu až 5× denně 3 tbl., ale tady jsem četla, že někdo rozpustí a teď právě nevím…10tbl v deci vody?? a pak to po lžičkách několikrát denně dává. Přijde mi to praktičtější, než pořád rozpouštět ty šíleně blbě rozpoštějící se bobulky (dávám až když mladík pláče a čekat na rozpuštění je hrozné, zvlášť, když se mu pak vždycky tak krásně uleví)

Reklama

Reakce:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 19.11.09 15:53

Já jsem si vždycky rozpustila 3 kuličky v deci vody a pak podávala plastovou lžičkou. Večer vylít.

martyk1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.09 18:45

Ahoj,

jo, jde to, taky jsem to takhle dělala :-)

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 19.11.09 20:31

Ahoj,

já mám tedy doporučené dávkování 10kuliček ve 100ml vody a dát, když je potřeba-já teda mám v lahvičce, tak vždycky dám cucnout…:)

petras_09 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.10 10:31
Chamomilla

Moje homeopatička mi poradila 5 kuliček v 5 lžičkách vody a během dne vždy dát jednu lžičku. :wink: :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >