Jak den tráví vaši roční prckové?

Linda85
23.7.13 13:35

Jak den tráví vaši roční prckové?

Maminky, chtěla jsem se zeptat, jak tráví den vaši roční prckové a jestli už si dokážou hrát sami. Mám ročního chlapečka a věčně je za prdelkou mě, nebo příteli. Nedokáže se zabavit, nebo si hrát sám. Hraček má spoustu. Celý den musím ležet s ním u hraček a je to únavné. Nemůže být sám chvilku :(. Jakmile jdu na záchod a zavřu se (aspoň minutu abych měla klid :D), už bouchá na dveře a řve. PRostě nic ho nebaví. Jen vše rozkramaří a jde pryč :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14679
23.7.13 13:37

U nás je to nápodobně, hrát si vydrží pokud si s ní tam sednu, jinak běhá za mnou a dělá bordel. na záchod se už nezavírám, pač jakmile zavřu jakékoliv dneře a ona zlstává sama na druhé straně tak řve.

Nejlepší je když jdeme ven, vypustím jí na dvorku a já mohu ležet a opalovat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
23.7.13 13:39

První si hrál tehdy sám, vlasně mě moc nepotřeboval, druhý měl separačku a řval jakmile jsem zmizela ze zorného úhlu… Obě varianty jsou normální, jen ta první je líbivější ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
23.7.13 13:39

Ja mam rocni holcicku a taky potrebuje dost moji asistence, ale ne porad. Dokaze se obcas treba i na pul hodky zabavit sama. Je to sanozrejme o presunech vsech veci, ktere mame v dome, pripadne povyndavat po jedne vsech. y knizky z knihovny a pod., ale me to staci, aspon tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
23.7.13 13:44

Nas prcek by mel az tak porad nepotreboval. jenze on chce objevovat cely byt, vsude vylezt, na vsechno sahnout, otevrit. takze ac me on nepotrebuje, tak ja mu musim byt stale v patach a „jistit“. to uz bych si radeji s nim s necim hrala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2392
23.7.13 14:09

U nás to s hraním taky neni zrovna perfektní, ale na tu půlhodinu se sám zabaví, když na něj teda dělám opičky třeba od sporáku a průběžně mu podávám vařečky, misky, vykrajovátka a podobně. Jinak hraček máme doma milion. Dřív je měl vyndané všechny, ale nehrál si snad s žádnou. Přesně jak u vás - jen je vykramařil a hurá pryč. Teď jich má vyndaných jen pár a jednou týdně mu je obměňuju, aby se mu neomrzely a konečně si s nimi i hraje :palec:
Víceméně jsme ale furt venku, to je nejlepší zábava :mrgreen: Koukat na auta, válet se na dece v parku, jít nakoupit, navštívit kamarádku, zajít na hřiště atd. :pankac:
Jo a je mu korigovaně necelých 12 měsíců ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639
23.7.13 14:26

Celý den jsme venku. Takže pres den spí v kocarku, jí, plácá se v trávě, větrá si zadek na vzduchu, vzteka se, prebaluje - vše venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
23.7.13 14:38

Tak u nás to vyzerá asi tak, že Kika vstáva okolo 6-7 ráno, ja jej dám do postielky pár hračiek a ona sa ešte tak hodinu hrá, kým sa vyvaľujem :D
Potom ju vytiahnem z postielky, niekedy sa hrá sama ale tak max. pol hodinu až hodinu ale tiež chodí všade za mnou, skoro vždy si všimne keď zmiznem na wc :D ale nezatváram sa pred ňou. Potom jej dám papať a okolo 11:00 pred obedom ide spinkať, spí tak 3 hodiny, zase papá, hrá sa a ideme von. DO piatej musíme byť doma, znova niečo málo pod zub a spinká zhruba do 7-8 večer, potom je ešte chvíľu hore a blbneme a spať ide max. okolo 9 večer. Medzitým ju ešte okúpem, ale v dni keď sa nekúpe, zvykne spať od tej 5 poobede až do rána, až sa nezobudí sama tak ju nebudím. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
23.7.13 14:42

Řekla bych, že je to normální, každé dítě je jiné, náš to dělal také, takže obývák je vlastně jedna velká herna, kam se vrtneme, tam je také. Už jsem si zvykla, že na wecku se mnou byl on a dvě čubiny :mrgreen: teď už tři a občas v šátku mimčo, je to luxus :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama