Jak dětem oznámit, že mám přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 19:38
Jak detem oznámit , ze mam pritele

Ahoj dámy,
S mym ex manzelem jsem se rozešli pred 2-ma lety, mame spolu dve deri syna 6 let a dceru 9let.. Otev sice plati alimenty, ale stýká se s nima tak 10krat do roka-holt dal přednost cestováním..
Nasla ksem si fajn chlapa…Chodime spolu pulroku,,tajne” a uz ti chci rict detem…Ale nevim jak.. Bojim se jejich reakcích.. On samozrejmne vi, ze mam deti a chce je poznat, planujeme i společně bydlení, ale upozorňoval me, ze nema zkušenosti s detma, ze neumi vychovavat..Jak jste to oznámili vy, kdyz jste si našli nekoho noveho? Jakou reakci na to mely vase deti?
A vašemu partnerovi rikaji deti jak? Strejdo, tati nebo jeho jmenem?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 14749 příspěvků 12.07.19 19:43

Pul roku schuzek mi prijde hodne malo na nejake vazne predstavovani. Proste bych rekla znamy -kamarad. Zkusit obcasne spolecnou akci, vylet, abys videla jak reaguje na deti. A hodne bych koukala, dlouhe mesice.

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 14749 příspěvků 12.07.19 19:43

A proc by mu rikali tati, tatu maji

Marusee
Nováček 7 příspěvků 12.07.19 19:44

Jeziš to je hrozně napsany. Přečti si to po sobě a oprav si chyby, pokud si jich všimneš.

Azeretereza
Závislačka 2959 příspěvků 12.07.19 19:45

Říkala bych mu normálně jménem, tátu mají, strejda to není

Dana112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 19:46
@Marusee píše:
Jeziš to je hrozně napsany. Přečti si to po sobě a oprav si chyby, pokud si jich všimneš.

Taky jsem to chtela napsat, ale nechtela jsem byt nepříjemná :mrgreen:, ale mas pravdu, je to hrozne napsany.

P4ja
Extra třída :D 10637 příspěvků 12.07.19 19:49

Tak za prvé to není jejich táta a za druhé nevím, proč by je měl vychovávat. Přemýšlej trochu. Proč by měl cizí člověk vychovávat tvoje děti?

stinga
Echt Kelišová 8446 příspěvků 12.07.19 19:53
@jahuhudka píše:
Pul roku schuzek mi prijde hodne malo na nejake vazne predstavovani. Proste bych rekla znamy -kamarad. Zkusit obcasne spolecnou akci, vylet, abys videla jak reaguje na deti. A hodne bych koukala, dlouhe mesice.

tak ale zas, když s ním bude chodit dlouhé měsíce, a pak zjistí, že to s dětmi dohromady nejde, tak budou oba ztrácet čas, kdy by se každý z nich mohl seznámit s někým jiným

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 12.07.19 19:55

A to chceš aby mu říkali táto? Vždyt jsou dost velcí a tátu mají. At mu říkají jménem, hlavně at si nehraje na otce :lol:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 12.07.19 19:55

At mu rikaji jmenem. Jejich tata to neni a nebude a strejda to neni taky. Je to pro ne uplne cizi clovek. A at si casem rozhodnou sami jak jej chteji a budou brat.

Dana112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 19:55
@P4ja píše:
Tak za prvé to není jejich táta a za druhé nevím, proč by je měl vychovávat. Přemýšlej trochu. Proč by měl cizí člověk vychovávat tvoje děti?

Tak, ale v hodne rodinách vychovava i ten nevlastni rodic.

Aduš8
Kelišová 5337 příspěvků 12.07.19 19:56

Hledala jsi partnera, nebo náhradního otce? Pak bys mohla totiž být zklamaná. Opravdu nikoho nenech vychovávat svoje takhle velké děti. Tvůj přítel pro ně může být nanejvýš kamarád do nepohody, s trochou štěstí i člověk, kterému se rády svěří, který si s nimi bude hrát. Ale nenahrazuje jim otce. Až přijdou konflikty, pak se vám to vymstí. Představila bych ho zatím jako kamaráda, občas zajela na výlet, zašla někam na jídlo, do parku. Netlačila bych na pilu. Naši se rozvedli, když mi bylo devět a měla jsem averzi proti každému, kdo se mámě po boku objevil. Táta moc zájmu nejeví, stejně jako tvůj ex a já prostě žárlila a bála se, že zůstanu,, sama".

Příspěvek upraven 12.07.19 v 19:57

Aduš8
Kelišová 5337 příspěvků 12.07.19 19:57

@Dana112 jo a nebo se o to snaží a dítě ho nesnáší. V tom jsem třeba vyrostla já.

Russet
Neúnavná pisatelka 17975 příspěvků 12.07.19 19:59
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,
S mym ex manzelem jsem se rozešli pred 2-ma lety, mame spolu dve deri syna 6 let a dceru 9let.. Otev sice plati alimenty, ale stýká se s nima tak 10krat do roka-holt dal přednost cestováním..
Nasla ksem si fajn chlapa…Chodime spolu pulroku,,tajne” a uz ti chci rict detem…Ale nevim jak.. Bojim se jejich reakcích.. On samozrejmne vi, ze mam deti a chce je poznat, planujeme i společně bydlení, ale upozorňoval me, ze nema zkušenosti s detma, ze neumi vychovavat..Jak jste to oznámili vy, kdyz jste si našli nekoho noveho? Jakou reakci na to mely vase deti?
A vašemu partnerovi rikaji deti jak? Strejdo, tati nebo jeho jmenem?

Já jsem otčímům říkala jménem. Hlavně ho nedoveď domů jakoby nic. Začni s holkou. Řekni jí, že jsi poznala fajn kamaráda :oops:, jestli by jí nevadilo, kdyby vás všechny vzal na výlet. Výlet by měl děti maximálně bavit. Doporučuju Mirákulum, pokud máte Milovice blízko. Nebo jiné podobné centrum. Chlap by se neměl vnucovat, nosit dárky na první schůzku.

P4ja
Extra třída :D 10637 příspěvků 12.07.19 20:00
@Dana112 píše:
Tak, ale v hodne rodinách vychovava i ten nevlastni rodic.

Ano, ale není důvod. Děti své rodiče mají. Přítel má držet ústa a krok s matkou a respektovat její rozhodnutí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama