Reklama

Jak dlouhá je vaše menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Stálice 71 příspěvků 15.08.18 13:53
Jak dlouha je Vaše menstruace?

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, jak to máte vy s menses. Čtyři měsíce neberu HA. Od te doby mi menses dorazi pravidene 26.den cyklu. První den je to slabší, ale druhý a třetí den to mam silnější. Čtvrtý den spíše špiním a pátý den zase slabe krvácím a mam i docela velke bolesti jak kdybych ji mela pvni den. Pak vse ustane a je to ok az do další. Mam to takto pravidelně.
Někdo podobne nebo názory?

Reklama

Reakce:

BaraRed
Kecalka 137 příspěvků 15.08.18 14:05

Já jsem HA nikdy nebrala a od začátku mám ms trvající 8 dní. :,( První den pomalý nástup, druhý, třetí a čtvrtý den se to rozjede naplno + bolesti a tlak v podbřišku. Od pátého dne to slábne a slábne, až to 8 den večer skončí. Závidím holkám, co mívají ms 4 dny a ani o ní neví. :)

Mirirouse
Kecalka 141 příspěvků 15.08.18 14:09

Mám 3 dny a padla.

Bábrdl
Generální žvanilka 20969 příspěvků 15.08.18 14:13

1.slabá, 2.mega mega mega silná (tak na plínu), 3.normální, 4.slaboučká,5­.slaboučká a šlus.

Ze mne to v podstatě všechno odteče během jednoho dne, ale ten stojí za to.

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 15.08.18 14:22

já většinou 6 dní, druhý a třetí den je silnější, poslední dva dny už jen špinění

Lekninka91
Extra třída :D 10223 příspěvků 15.08.18 14:28

Driv cca ten tyden. Ted po porodu vetsinou tak tridenni spineni. Ale ja mam nejspis ashermanuv syndrom

Tableta
Závislačka 3965 příspěvků 15.08.18 14:30

Před těhotenstvím 6 dní špinění. Po porodu 7 dní krvácení a den dva špinění :zed:

debra.morgan
Závislačka 3267 příspěvků 15.08.18 14:34

den špinění, den krvácení, den špinění… asi bude potřeba ji nejak podpořit :-D

Jogrr
Závislačka 4205 příspěvků 15.08.18 15:02

Tri dny.

Mirčulka
Kecalka 117 příspěvků 15.08.18 16:29

Tři dny, z toho jen ten druhý potřebuju na noc vložku, zkrátka vyhlížím na obzoru přechod :)

lachtanice86
Kelišová 5744 příspěvků 15.08.18 18:29

4dny

South04
Nováček 5 příspěvků 21.08.18 00:55
@BaraRed píše:
Já jsem HA nikdy nebrala a od začátku mám ms trvající 8 dní. :,( První den pomalý nástup, druhý, třetí a čtvrtý den se to rozjede naplno + bolesti a tlak v podbřišku. Od pátého dne to slábne a slábne, až to 8 den večer skončí. Závidím holkám, co mívají ms 4 dny a ani o ní neví. :)

mám to stějně… je to na nic :D já taky nikdy nebrala HR a když jsi to zmínila, tak mám pocit, že by to mohl být ten důvod, proč to takhle máme…

BabyBornExpert
Povídálka 16 příspěvků 21.08.18 03:59

Menstruace mi trvá 6 dní. První den prvních pár hodin je to slabé krvácení a pak už je to silné až dokonce. Na noc si musím dávat dvě vložky najednou. Jednu na zadek a druhou na obvyklé místo. Často totiž protékám.

BaraRed
Kecalka 137 příspěvků 22.08.18 13:44

@South04
Možné to je a máš děti? Někomu se to změní i po porodu. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama