Jak dlouhá je vaše menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 275 příspěvků 15.08.18 13:53
Jak dlouha je Vaše menstruace?

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, jak to máte vy s menses. Čtyři měsíce neberu HA. Od te doby mi menses dorazi pravidene 26.den cyklu. První den je to slabší, ale druhý a třetí den to mam silnější. Čtvrtý den spíše špiním a pátý den zase slabe krvácím a mam i docela velke bolesti jak kdybych ji mela pvni den. Pak vse ustane a je to ok az do další. Mam to takto pravidelně.
Někdo podobne nebo názory?

Reakce:
BaraRed
Kecalka 495 příspěvků 15.08.18 14:05

Já jsem HA nikdy nebrala a od začátku mám ms trvající 8 dní. :,( První den pomalý nástup, druhý, třetí a čtvrtý den se to rozjede naplno + bolesti a tlak v podbřišku. Od pátého dne to slábne a slábne, až to 8 den večer skončí. Závidím holkám, co mívají ms 4 dny a ani o ní neví. :)

Mirirouse
Kecalka 157 příspěvků 15.08.18 14:09

Mám 3 dny a padla.

Bábrdl
Generální žvanilka 22057 příspěvků 15.08.18 14:13

1.slabá, 2.mega mega mega silná (tak na plínu), 3.normální, 4.slaboučká,5­.slaboučká a šlus.

Ze mne to v podstatě všechno odteče během jednoho dne, ale ten stojí za to.

Popokatepetla
Závislačka 3216 příspěvků 15.08.18 14:22

já většinou 6 dní, druhý a třetí den je silnější, poslední dva dny už jen špinění

Lekninka91
Extra třída :D 10462 příspěvků 15.08.18 14:28

Driv cca ten tyden. Ted po porodu vetsinou tak tridenni spineni. Ale ja mam nejspis ashermanuv syndrom

Tableta
Závislačka 4236 příspěvků 15.08.18 14:30

Před těhotenstvím 6 dní špinění. Po porodu 7 dní krvácení a den dva špinění :zed:

debra.morgan
Kelišová 5148 příspěvků 15.08.18 14:34

den špinění, den krvácení, den špinění… asi bude potřeba ji nejak podpořit :-D

Uživatel je onlineJogrr
Závislačka 4440 příspěvků 15.08.18 15:02

Tri dny.

Mirčulka
Kecalka 255 příspěvků 15.08.18 16:29

Tři dny, z toho jen ten druhý potřebuju na noc vložku, zkrátka vyhlížím na obzoru přechod :)

lachtanice86
Kelišová 6890 příspěvků 15.08.18 18:29

4dny

South04
Nováček 5 příspěvků 21.08.18 00:55
@BaraRed píše:
Já jsem HA nikdy nebrala a od začátku mám ms trvající 8 dní. :,( První den pomalý nástup, druhý, třetí a čtvrtý den se to rozjede naplno + bolesti a tlak v podbřišku. Od pátého dne to slábne a slábne, až to 8 den večer skončí. Závidím holkám, co mívají ms 4 dny a ani o ní neví. :)

mám to stějně… je to na nic :D já taky nikdy nebrala HR a když jsi to zmínila, tak mám pocit, že by to mohl být ten důvod, proč to takhle máme…

BabyBornExpert
Nováček 21.08.18 03:59

Menstruace mi trvá 6 dní. První den prvních pár hodin je to slabé krvácení a pak už je to silné až dokonce. Na noc si musím dávat dvě vložky najednou. Jednu na zadek a druhou na obvyklé místo. Často totiž protékám.

BaraRed
Kecalka 495 příspěvků 22.08.18 13:44

@South04
Možné to je a máš děti? Někomu se to změní i po porodu. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >