Jak dlouho vás bolelo břicho po zavedení tělíska?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bobik11
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 20:44
Jak dlouho bolelo břicho po zavedení tělíska?

Ahoj, mám nitrodelozni nehormonalni tělísko sice teprve týden, ale zajímají mě vaše zkušenosti s tím, jak dlouho vás pak nějakým způsobem bolelo břicho. Já měla MS protahnutou asi jen o 2 dny a teď už ani nespinim, ale poboliva mě při pohybu podbřišek. Tzn. Když jdu do předklonu, sednu si, tvrdsi naráz nohou, prostě kdykoliv snad jen neležím. Pořád poboliva a není to sice bolest, co se nedá vydržet, ale je celodenní i občas v noci, když se špatně pohnu a prostě nepříjemná a občas píchne. Máte někdo podobnou zkušenost prosím? :srdce:

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 13.09.18 20:54

tak já měla sice hormonální Mirenu, ale bolelo mě břicho první čtyři dny fakt fest, že se to bez prášků na bolest nedalo, ale pak už to bylo lepší a celkově to bolelo asi týden a teď u druhého (po porodu) jsem o něm věděla prvních pár hodin a od té doby nic :) pokud budou bolesti přetrvávat, tak doporučuji zajít k doktorovi a nechat si to tělísko zkontrolovat, mě to sama doktorka říkala, že kdybych měla bolesti déle jak týden, tak se mám stavit a zkontroluje mě ultrazvukem ;)

leisa
Kecalka 285 příspěvků 13.09.18 20:58

Já měla extrémní bolesti. Každý mi říkal, ať vydržím, že tělísko si sedne a tělo se s tím srovná .. nesrovnalo, nesedlo si to. Bolelo to čím dál víc, ve finále jsem od bolesti i zvracela. Skoro 3 měsíce nonstop bolesti, ve dne, v noci, od první hodiny po zavedení.
Volala jsem dr., jestli mi tělísko vyndá, že mé tělo ho těžce odmítá, objednal mě za týden. Při představě, že bych v těch bolestech čekala další týden, mi bylo zle ještě víc, tak jsem si už ze zoufalství napustila horkou vanu, naložila se tam a během chvilky si tělísko vyndala sama. Úleva přišla okamžitě a tohle svinstvo už nechci ani vidět. A to jsem měla na tehdejší dobu velmi revoluční a nejmodernější typ.

michaela1310
Kecalka 250 příspěvků 13.09.18 21:07

Ahoj já jsem měla také nehormonalni tělísko nějaké to dražší. První dvě MS jsem lezla bolesti po zemi, pak si to sedlo a až jsem si na nej zvykla tak muselo ven kvůli konizaci čípku :roll: no ale zavedení taky nebylo žádný med. Vytáhnutí jsem naopak necítila

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 13.09.18 21:19

Já chtěla tělísko a mě dr řekl že když mám bolestivou ms na kterou musím brát prášky na bolest tak že tělísko nedoporučuje a tělo má problém to přijmout

Příspěvek upraven 13.09.18 v 21:22

bobik11
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 21:19

Jo já taky šla do nejmodernějšího a mám nitrodelozni kuličku, a zavedení taky žádnej med. Dr mě na kontrolu neobjednala, tak nevím, jak dlouho to vydržet, ale díky za každou zkušenost 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >