Reklama

Jak dlouho vás bolelo břicho po zavedení tělíska?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bobik11
Nováček 7 příspěvků 13.09.18 20:44
Jak dlouho bolelo břicho po zavedení tělíska?

Ahoj, mám nitrodelozni nehormonalni tělísko sice teprve týden, ale zajímají mě vaše zkušenosti s tím, jak dlouho vás pak nějakým způsobem bolelo břicho. Já měla MS protahnutou asi jen o 2 dny a teď už ani nespinim, ale poboliva mě při pohybu podbřišek. Tzn. Když jdu do předklonu, sednu si, tvrdsi naráz nohou, prostě kdykoliv snad jen neležím. Pořád poboliva a není to sice bolest, co se nedá vydržet, ale je celodenní i občas v noci, když se špatně pohnu a prostě nepříjemná a občas píchne. Máte někdo podobnou zkušenost prosím? :srdce:

Reklama

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 4 inzeráty 13.09.18 20:54

tak já měla sice hormonální Mirenu, ale bolelo mě břicho první čtyři dny fakt fest, že se to bez prášků na bolest nedalo, ale pak už to bylo lepší a celkově to bolelo asi týden a teď u druhého (po porodu) jsem o něm věděla prvních pár hodin a od té doby nic :) pokud budou bolesti přetrvávat, tak doporučuji zajít k doktorovi a nechat si to tělísko zkontrolovat, mě to sama doktorka říkala, že kdybych měla bolesti déle jak týden, tak se mám stavit a zkontroluje mě ultrazvukem ;)

leisa
Kecalka 281 příspěvků 13.09.18 20:58

Já měla extrémní bolesti. Každý mi říkal, ať vydržím, že tělísko si sedne a tělo se s tím srovná .. nesrovnalo, nesedlo si to. Bolelo to čím dál víc, ve finále jsem od bolesti i zvracela. Skoro 3 měsíce nonstop bolesti, ve dne, v noci, od první hodiny po zavedení.
Volala jsem dr., jestli mi tělísko vyndá, že mé tělo ho těžce odmítá, objednal mě za týden. Při představě, že bych v těch bolestech čekala další týden, mi bylo zle ještě víc, tak jsem si už ze zoufalství napustila horkou vanu, naložila se tam a během chvilky si tělísko vyndala sama. Úleva přišla okamžitě a tohle svinstvo už nechci ani vidět. A to jsem měla na tehdejší dobu velmi revoluční a nejmodernější typ.

michaela1310
Kecalka 170 příspěvků 13.09.18 21:07

Ahoj já jsem měla také nehormonalni tělísko nějaké to dražší. První dvě MS jsem lezla bolesti po zemi, pak si to sedlo a až jsem si na nej zvykla tak muselo ven kvůli konizaci čípku :roll: no ale zavedení taky nebylo žádný med. Vytáhnutí jsem naopak necítila

lampicka11
Závislačka 3327 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 21:19

Já chtěla tělísko a mě dr řekl že když mám bolestivou ms na kterou musím brát prášky na bolest tak že tělísko nedoporučuje a tělo má problém to přijmout

Příspěvek upraven 13.09.18 v 21:22

bobik11
Nováček 7 příspěvků 13.09.18 21:19

Jo já taky šla do nejmodernějšího a mám nitrodelozni kuličku, a zavedení taky žádnej med. Dr mě na kontrolu neobjednala, tak nevím, jak dlouho to vydržet, ale díky za každou zkušenost 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Blogerka promluvila o natáčení Prostřena: Prima mě poškodila, protože jsem Slovenka

Podle svých slov chtěla neznámé čtyři lidi podrobit sociálnímu experimentu,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama