Jak dlouho bolí nastřižení?

Nicolll
5.5.10 11:34

Jak dlouho bolí nastřižení?

Ahoj, mám dotaz ohledně nastřižení při porodu.Jak dlouho Vás to bolelo?Jsem už od porodu 14 dní a je to spíš horší než lepší, stehy mi už vypadly, ale bolí to stále a dokonce se mi i špatně chodí.Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17304
5.5.10 11:35

myslím,že to 6ti nedělí bude dost citlivé.Taky jsem myslela,že už si nikdy normálně nesednu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Držím palce aby se to brzy zahojilo.Kdyby jsi měla nějaký problém tak raději na gyndu.Předpokládám že v řepíku koupeš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nicolll
5.5.10 12:00

V řepíku nekoupu, v lékárně mi doporučila Bepanthen, tak mažu.

• Nahlásit
  • Citovat
24436
5.5.10 12:10

Já se polívala Rosalginem, nakonec se to zahojilo hezky… Ale pokud máš nějaké pochyby, zavolej na gyndu.
Taky myslím, že to šestinedělí bylo takové bolavější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
5.5.10 12:25

Celý šestinedělí to bolelo jak pes…táhlo to šití, měla jsem to nějak moc utažený. No a koncem šestinedělí jak mávnutím kouzelnýho proutku najednou pohoda :palec: To samý jsem měla s bolavýma bradavkama od kojení. Prostě šestinedělí se to nejmenuje jen tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10091
5.5.10 12:28

Mně to moc dlouho nebolelo, nepříjemný to teda bylo tak možná měsíc, ale řekla bych, že tam těch 14 dnů po porodu už to bylo opravdu hodně v pohodě. Neříkám, že to vůbec nebolelo, ale už jsem mohla relativně normálně sedět a vstávat… ale mně teda hodně pomohl ten řepík a mazání dubovou kůrou. Fakt jsem se poctivě sprchovala čtyřikrát denně a vždycky na závěr opláchla studeným řepíkovým čajem a namazala tou kůrou. A ještě jsem brala nějaký homeo pro lepší hojení. Obvykle takhle pocitvá nejsem, ale byl to první porod a fakt jsem byla úplně ukázkově nachystaná na všecko :lol: Podruhý už se na to asi vyprdnu :lol: Nicméně asi to fakt pomohlo, protože po těch 14ti dnech, jak ty píšeš, už jsem byla fakt skoro ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16077
5.5.10 12:34

Ahoj, já už si na porodním sále kupovala mast-gel Mithra..a dobrá je taky dubová kura-gel.. i když já tam měla pár stehu a dá se říct, že mě to vubec nebolelo, hned po porodu jsem na to seděla a docela v pohodě.. ale Mithra mi hodně pomáhala..je to speciálně na hráz..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16077
5.5.10 12:35
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
5.5.10 12:38

prvni dva tydny to bolelo jak cert,teda ne uplne bolelo ale tahlo,zasla jsem na gyndu a dr mi musel jeden steh rozstihnout a vytahnout bo mi rikal ze ze me chtel asi primar po porodu pri siti udelat zase pannu.
Ulevilo se ale i tak to jeste par tydnu bolelo,polivala jsem rosalginem a od gyndr jsem dostala Betadine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
5.5.10 12:42

Nooo, tak musím říc, že jsem dlouho seděla i chodila nakřivo. Teda i kvůli hnuté kostrči,ale hojení nástřihu byla lahůdka. A to jsem měla jen 3 stehy. Přesně už nevím, ale tak nějak normálně jsem seděla ke konci šestinedělí.

Jinak mě teda strašně ulevil odvar z dubové kůry, a tím jsem to několikrát denně (ze začátku po každém čůrání)polévala. Nic jiného mi tak neulevilo od pálení, bolení, svědění, jako vychladlý tenhle odvar. Např. po gelu z dubové kůry mě to strašně pálilo..ale ten odvárek - super. Později, když to tak nebolelo, jsem masírovala jizvu mastí Infadolan. A jizva se krásně zatáhla, změkla a už po ní není ani památka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
5.5.10 12:43
Taminka píše:
prvni dva tydny to bolelo jak cert,teda ne uplne bolelo ale tahlo,zasla jsem na gyndu a dr mi musel jeden steh rozstihnout a vytahnout bo mi rikal ze ze me chtel asi primar po porodu pri siti udelat zase pannu.
Ulevilo se ale i tak to jeste par tydnu bolelo,polivala jsem rosalginem a od gyndr jsem dostala Betadine.

Hm, škoda, že jsem taky nezašla za svým Dr, já jsem po porodu taková skoropanna :zed: :zed: :zed:

Nicoll, asi tě nepotěším, ale já se ještě 3 týdny po porodu belhala jak stará bába 8-) A jizva je hodně citlivá ještě teď… Zkus zajít ke svému Dr, ať na to mrkne. Já se biju do hlavy, že jsem tehdá nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nicolll
5.5.10 12:50

Holky díky za odpovědi, já už stehy fakt nemám, ty mi vypadly asi po týdnu samy a koukala jsem i tam dolů, je to krásně zahojený, jen mě to prostě furt bolí, myslela jsem, že se to zahojí za chvilku a ono to asi bude nějakou dobu trvat…

• Nahlásit
  • Citovat
22315
5.5.10 12:51

Po prvnim porodu- velky nastrih- byly pouzity kleste… bolelo to asi tyden, pak uz jsem si i sedla, stehy vypadali sami, prvni sex byl bolestivy- asi mi to zasil dr. vic.
Pak uz OK

Druhy porod…sita min, sedela jsem asi po 3 dnech, prvni sex trosku tahlo , ale jinak OK

treti porod- opet sita, uz druhy den jsem sedela normalne, ale treti den mi rikala dr. u vizity ze se malo sprchuji, ze se mi siti rozpada :cert: , ha ha, jakoby rozpadani souviselo se sprchovanim a vetranim..... jsem byla ve sprse a s holou frndou celou dobu v porodnici (nadstandart), no a paty den jsem sla k dr- jsem se den predtim odvazila mrknout, jak to dolu vypada, no a zpretrhali se mi vsechny stehy- venkovni. Mi to dr. pri siti utahnul strasne moc.
Takze nasledovalo dalsi siti- fuj, jeste ted se mi pri pomysleni krouti prsty u nohou

dal mi tam 3 stehy.........moc to nedrzelo, ale zhojilo se to hezky

No a sex??? Uplne super, jakoby jsem nikdy sita nebyla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
5.5.10 12:54

Asi jak které (a možná i jak od koho???). Při prvním porodu jsem byla nastřižená, šití 9 stehů ve 3 vrstvách a bolelo to minimálně měsíc. Vůbec jsem nebyla schopná chodit na delší procházky a tak. Teď při druhém porodu jsem nastřižená nebyla, ale roztržená dost - šily mě dvě doktorky přes půl hodiny. A už v porodnici to bylo skoro dobrý, doma jsem hned první dny mohla chodit normálně, jen u kojení jsem si pár dní sedala na kruh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.10 13:27

taky si myslím že je to individuální.. Já to měla v pohodě 5.týden po porodu..tak i sexík jsme hned zkoušeli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama