Jak dlouho bolí rána po trhání zubu?

22.5.20 12:50

Jak dlouho bolí rána po extrakci?

Dceři trhali v úterý zub. Za 1.Může už normálně jist? 2. Rána ji mírně zapáchá(je možné, že to má z jídla) 3. JAK dlouho by to mělo tak zhruba bolet? (byla na trhani čtyřek)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8405
22.5.20 12:56

Má to dole nebo nahoře? Mně kdysi vytahovaly, horní ok, za pár dní po bolesti a spodní se mi zanítily, dostaly se mi tam zbytky jídla. Začalo mě to bolet, v puse jsem měla pachuť. Byla jsem na pohotovosti, tam to vyčistili a drenovali. Musela jsme chodit každý den na výměnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 13:00

@Aduš8 dolní. Na jídlo si dáváme pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 13:01

@Aduš8 ale trhat budou všechny čtyřky :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1568
22.5.20 13:10

Mě vytrhli všechny čtyřky. Pamatuju si, že ten den to bolelo pak ještě jeden a pak už to bylo ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8405
22.5.20 13:33

Hele mně teď vyřezávali moudráky a i když jsem pozor dávala, tak se mi tam jídlo dostalo. Musela jsem to vyplachovat. Kdyby to bolelo hodně bolelo, tak neváhejte, já to tenkrát nechala dojít tak daleko, že jsem málem omdlívala, jak mi bylo zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
22.5.20 13:33

@uzivatelanonym byla jsem nedavno na vyndani 5, bolet me to ani nezacalo. Odchazel jsem z ordinace a rikal mi, ze muzu normalne jist. Mela jsem to tak 2-3dny „derave“, pak se to zatahlo a super. Kdyz mi rval pred lety 6, tak jsem to porad stourala, abych tam nemela jidlo a tak. Mela jsem v te dire nejake bile hnusy, a ja to furt vytahovala 8o hojilo se to dlouho. Ted jsem to nedoubala a fakt za 3dny klid. Tatovi rvali zub vcera a taky rekli, ze muze normalne jist :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9150
22.5.20 14:31

No pokud zapáchá, tak bych šla k doktorovi, mně když trhali moudrak, tak jsem dostala pokyny na papíře a bylo tam, že rána nesmí zapáchat, že se pak musí znovu k zubaři na čištění a třeba i ATB. Když se do rány dostane jídlo, tak by se pusa měla vyplachnout, ale nestourat do rány. Z rány by se ani neměla vycucávat krev, aby lůžko nezůstalo suché.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12335
22.5.20 17:50

Ctyrka trvala nebo mlecna? Dceri trhali mlecnou a tam to bylo uplne ok v podstate hned druhy den. Pri extrakci osmicky (moji) dva dny citlivejsi. Ale zapach obvykle znaci zanet, sjela bych na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 18:01

@unuděná jenže ji to vůbec neboli už, jen je to taková pachuť a hnus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie