Jak dlouho bolí rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 12:41
Jak dlouho bolí rozchod?

Ahojte všichni,

před půl rokem se semnou rozešel jeden muž. Důvod rozchodu mi neřekl žádný. Vztah trval něco málo přes rok a z doslechu jsem se dozvěděla, že se zřejmě vrátil k bývalé. Je to už skoro půl roku, a já pořád každý večer před spaním kvůli tomu brečím. Stále mám přilepení čumák na mobilu a čekám, jestli se mi ještě ozve. Chtěla bych vědět, kdy už to trápení konečně skončí. Momentálně si nedokážu představit chodit s někým jiným. Když už jsem si s někým psala, že jsem v něm hledala bývalého a pokud mi ho aspon trochu nepřipomínal, tak jsem si s ním přestala psát. Nemůžu se od něho nějak odprostit a smířit se s tím, že mě jen odkopnul, jako kus hadru, který se mu už nehodí. Bude to trvat ještě dlouho?

Reakce:
arinecka
Kelišová 6123 příspěvků 14.04.19 13:00

Musíš začít sama u sebe, jinak to nepůjde, prostě za tím udělej tlustou čáru a nebuď nalepená na mobilu i když víš že se neozve, jen trápíš sama sebe :nevim: Lidi se scházejí a rozcházejí no, s tím se nedá nic dělat.

Epl
Stálice 70 příspěvků 14.04.19 13:01

Záleží na Tebe ako dlho sa v tom budeš udržovať. Nájdi si koníček, alebo začni niečo nového. Šport, ručné práce a i. Zabudnúť sa nedá ale mala by si mu to odpustiť a posunúť sa ďalej. Neopustil ťa kvôli Tebe ale kvôli sebe. ak nechce neurobíš s tým nič. Mala by si ho pustiť z hlavy. Za svoj život si zodpovedná ty, nemrhaj časom na niekoho kto za to nestojí. A neviem či je dobre riešenie hľadať si podobného. Najdi si niekoho kto ťa bude mať rád a ty jehho, výzor nie je až taký dôležitý. :hug:

Marakuja
Kecalka 247 příspěvků 14.04.19 13:07

Dlouho…v tomto případě i uražená ješitnost

Uživatel je onlinerůžový achát
Echt Kelišová 7926 příspěvků 14.04.19 13:07

Neblbni a mazej někam mezi lidi, sbal novýho a lepšího ;), do komce týdne tady bude od tebe příspěvek, že už ho máš… tak zní rozkaz!

mrav
Nadpozemská drbna 27800 příspěvků 14.04.19 14:26

Rok je dlouhá doba. Ten vztah v tobě zůstane, ale ty musíš jít dál. Věř tomu, že vím, o čem mluvím, protože jsem zažil i drastický rozchod, i tragickou smrt partnerky. Vzpomínky zůstanou a ty si časem někoho lepšího určitě najdeš. Držím ti palce a posílám sílu. :mavam:

terien
Extra třída :D 11211 příspěvků 14.04.19 15:43

Jak komu. Někdo si do týdne najde jiného a hodí to za hlavu, někdo se v tom plácá rok. Mě to vždycky trvá hodně dlouho než se s tím srovnám, ten rok minimálně.

Taky jedna
Extra třída :D 11985 příspěvků 14.04.19 17:25

Někde jsem četla, že to trvá zhruba polovinu doby co trval vztah, než to úplně přebolí, ale že tomu člověk může sám pomoci, nebo to naopak v sobě dlouho táhnout. Není výjimkou, že člověk po rozchodu nejde dál, ale zůstává v něm a roky, roky to v sobě přiživuje, vzpomínkami, předměty atd… Měla by ses cíleně posunout dál. Vyhodit věci které ti ho připomínají, takové, na které když narazíš, vrátí tě to zpátky. Smazat si číslo. Přiznat si a přijmout, že je konec. Nepatřili jste k sobě, kdyby ano, jste spolu. Takže si přiznej, že si akorát tak ubíráš šanci na to poznat někoho, kdo k tobě pasuje. A možná už ho kolem sebe vídáš, ale nevidíš ho, přes ty klapky co máš na očích. To, že jsi založila tuto diskuzi svědčí o tom, že CHCEŠ jít dál a to je skvělé :palec:
Přijmi že je konec… nech si ho jako krásnou vzpomínku, ale ne ještě teď, teď ho zapomeň a hezká vzpomínka to bude až po tom, co v tobě přestane vyskakovat jako nečekaný čertík z krabičky.
Držím palce, aby se to brzy otočilo. Jo a pomůže ti zapojit něco fyzického, třeba tanec, běh, kolo, brusle… prostě něco na co se budeš muset opravdu soustředit.

Mary Ann
Nováček 8 příspěvků 15.04.19 16:01
@Anonymní píše:
Ahojte všichni,před půl rokem se semnou rozešel jeden muž. Důvod rozchodu mi neřekl žádný. Vztah trval něco málo přes rok a z doslechu jsem se dozvěděla, že se zřejmě vrátil k bývalé. Je to už skoro půl roku, a já pořád každý večer před spaním kvůli tomu brečím. Stále mám přilepení čumák na mobilu a čekám, jestli se mi ještě ozve. Chtěla bych vědět, kdy už to trápení konečně skončí. Momentálně si nedokážu představit chodit s někým jiným. Když už jsem si s někým psala, že jsem v něm hledala bývalého a pokud mi ho aspon trochu nepřipomínal, tak jsem si s ním přestala psát. Nemůžu se od něho nějak odprostit a smířit se s tím, že mě jen odkopnul, jako kus hadru, který se mu už nehodí. Bude to trvat ještě dlouho?

Ahoj, zazila jsem neco hodne podobného pred dvěma roky, takze naprosto vim, jak se citis. Dneska se uz pres to dokazu přenést a i kdyz ho potkam, mam jen hrozne neprijemny pocit, ale driv to byl masakr. Nedokazala jsem myslet na nic ani nikoho jineho, mela jsem porad tendenci mu psat a on moc dobre vedel, ze me ma na hacku a ze mi muze ublizit znovu a znovu. Pak jsem chvili skoncila na psychiatrii, protoze jsem to chtela skoncit. Dnes bych si za to nafackovala. Podivej, najdi si nekoho, s kym o tom muzes mluvit. A mluv o tom. Dostan ze sebe vsechno, to spatne i to dobre. Zkus aspon nejakou dobu nechodit na mista, ktera vam byla společná, neposlouchej spolecne pisnicky, atd. Zvladla jsi pul roku, to je skvele. Vetsinou to prejde max do toho roku aspon z toho nejhorsiho. Na rovinu ti rikam, ze nikdy nezapomenes. Ale dostanes se z toho, kdyz se budes snazit neohlizet a nehledat tam neco, co je uz pryc. Moc ti drzim palce!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 09:06

Já se snažím pořád něco dělat. Ale při činnosti na to pořád myslím a nedokážu se od toho při práci úplně odprostit a nejhorší je, když si večer lehnu do postele a než usnu. Suicídální myšlenky také mám a uvažovala jsem nad nějakými léky na uklidnění. Mám z toho strašné deprese. Mám obavy, že už se budu bát se do někoho zase zamilovat, abych se pak zase netrápila. Tak snad to za ten rok předje. Budu na to netrpělivě čekat.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 16.04.19 09:15
@Anonymní píše:
Já se snažím pořád něco dělat. Ale při činnosti na to pořád myslím a nedokážu se od toho při práci úplně odprostit a nejhorší je, když si večer lehnu do postele a než usnu. Suicídální myšlenky také mám a uvažovala jsem nad nějakými léky na uklidnění. Mám z toho strašné deprese. Mám obavy, že už se budu bát se do někoho zase zamilovat, abych se pak zase netrápila. Tak snad to za ten rok předje. Budu na to netrpělivě čekat.

Rozchody máme za sebou všichni. Všichni jsme si někdy trochu poplakali. Ty máš ale problém ne s rozchodem, ale sama se sebou.

Copak ti za to fakt stojí chlap, který nemá ani koule na to aby ti řekl proč se s tebou rozešel? Ale no tak, takový duševní kripl nestojí za starou bačkoru. :palec:

Věnuj se koníčkům mezi lidmi a pořádný chlap se objeví. Takový, který bude stát i za dvě bačkory. Nové. Vedle tvé postele. :*

Grenta
Povídálka 14 příspěvků 16.04.19 09:34

Mně toto trvá hodně dlouho, klidně několik let, než se objeví někdo nový, do koho se zamiluju, pak mě to hodně rychle přejde:D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 09:47

U mě to trvá už 18 let. Jsem už dávno vdaná za někoho jiného, máme děti, firmu, dům, víceméně šťastné manželství. Ale není dne, abych nevzpomínala proč, co se stalo špatně? Několikrát týdně i slza ukápne.

Je to pro mě strašněj problém. Strašně ráda bych se toho zbavila, ale nevím jak? Zažila jsem i jiné rozchody a dobrý. Tohle se se mnou táhne jak smrad a já nejsem schopná se posunout.

samá práce
Závislačka 2776 příspěvků 16.04.19 10:18
@Anonymní píše:
U mě to trvá už 18 let. Jsem už dávno vdaná za někoho jiného, máme děti, firmu, dům, víceméně šťastné manželství. Ale není dne, abych nevzpomínala proč, co se stalo špatně? Několikrát týdně i slza ukápne.Je to pro mě strašněj problém. Strašně ráda bych se toho zbavila, ale nevím jak? Zažila jsem i jiné rozchody a dobrý. Tohle se se mnou táhne jak smrad a já nejsem schopná se posunout.

Za obřadní síní ve spalovně si s tím poraděj, neboj. ;)

Váš příspěvek
Reklama