Jak dlouho bylo vaše dítě ve sporťáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 19:14
Jak dlouho bylo vase dite ve sportaku?

Ahoj vsem chci se zeptat jak dlouho bylo vase dite ve sportaku? nam bude za mesic 3 a nekdy ho jeste do kocarku dam kdyz nekam jedeme nebo po o spat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLily Evans
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 1 inzerát 13.06.19 19:19

Malá má 2,5 roku a taky jsme ho ještě nezrušili. Na procházky chodíme bez něj, berem jen na delší výšlapy které ještě neujde, nebo pokud výlet zasahuje do odpo spánku. Po městě, vyřizovačky, nákupy, to už dává bez kočáru.

cverunka
Závislačka 3042 příspěvků 13.06.19 19:19

Do 2 let. Pak už jsme brali velice zřídka na delší výlety jen golfky.

Kriss Tina
Extra třída :D 10719 příspěvků 13.06.19 19:20

Cca rok a půl. Šel do něj kolem 8. měsíce a když mu bylo přes 2 roky sem ho dávala pryč. Ve 3 letech se hlásil do školky, to už dávno běhal sám a kočár byl pryč.

Jogrr
Závislačka 4859 příspěvků 13.06.19 19:21

V roce a pul jsme odlozili kocar, odmital, vsude sam.
V lednu mu byli 2 a v breznu dal turu kolem 7 km sam.
Nekdy zasnu, jak velky deti se nechaji vozit.

Beaumont
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 13.06.19 19:24

Cca do 1,5r tuším. (max 2). Pak už všude tapal sám. A program se vždy volili tak, aby bylo kde se přes oběd vyspinkat.

Hoa Mai
Kelišová 6457 příspěvků 7 inzerátů 13.06.19 19:24

Prvni dite do 20 mesicu, druhe do 21. Jednou jsem do kocarku strcila druheho syna, kdyz mu bylo 2,5, byl nemocny, venku mrzlo a ja jsem s nim potrebovala dojet MHD k doktorce a prislo mi to hrozne divne.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 13.06.19 19:28

Dvera byla v kocarku naposledy ve 2,5 meli jsme dlouhou turu a byla po nemoci. Predtim ani nevim snad ve 2 letech. Pak uz nikdy a kocar je uz prodany, budou ji tri za tyden.

luci.no
Kecalka 481 příspěvků 13.06.19 19:29

Neurolozka mi rikala, ze u nas je trend diteti brat kocar hodne brzy. Ze dite ma narok na kocar do 5 let. To mi tedy prijde prehnane, ale kazdy at vozi dite jak chce dlouho. Kazde dite je jine. Moje dite se velmi rychle unavilo a nez abych ho nosila, tak jsem mela golfky. Vozil se do 3 let. Pak jezdil na stupatku :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 10719 příspěvků 13.06.19 19:32

@luci.no tyjo to aby je vozily i učitelky ve školce ne? :D u nás už chodí školka s 3 letyma detma na výšlapy, zrovna tenhle týden byli v zoo, kde šlapali 4 hodiny…

peta81
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 13.06.19 19:33

Obe deti okolo 2.narozenin. pak uz vsechno zvladaly samy vcetne delsich vyletu, prip. usnuly cestou zpet v aute, busu apod.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 13.06.19 19:37

@Kriss Tina tak ono dite jinak slape v kolektivu deti a jinak samo s mamou. Aspon teda to nase. Ale nasi je rok a pul.

tulipán
Závislačka 4420 příspěvků 13.06.19 19:39

Ve dvou letech se chodilo bez kocaru, jen na dlouhe vylety, kvuli spani. Ale tady vozi deti do skolky jeste ve ctyrech letech pomalu.

Ancek
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 13.06.19 19:40

Starší asi tak do necelých tří let. Mladší nechám podobně dlouho, už jen z toho důvodu, že v něm pěkně usíná a také často musíme někde chodit během poledního spánku.
Jinak k údivu, že „velké“ děti se vozí v kočárku, bych dodala několik věcí. Některé děti mohou vypadat větší a starší, jiné mohou mít nějaký zdravotní problém (nemusí být vážný, stačí jen, že se z chůze dřív unaví), další mohou mít za sebou či před sebou náročný den a určitě by se dalo vymyslet ještě dost dalších zcela regulérních důvodů.

Billi
Nadpozemská drbna 26058 příspěvků 13.06.19 19:40

@luci.no na mě doktorka doslova ječela, že jsem se zbláznila, když jsem se prořekla, že jsme k ní s tehdy dvouletým synem přišli pěšky. Byl zdravý, jen jsme si šli pro nějaké potvrzení, k doktorce to máme 1,5 km.
Prý do 3 let mají děti nárok na kočár. Podle jejích slov se dlouhou jednotvárnou chůzí ničí dětem nohy, protože se děti velice lehce přetíží. Nevadí, když dítě celý den lítá po hřišti nebo po zahradě, protože si dítě samo reguluje, co ještě dá a co už ne a když je unavené, tak si sedne, hlavně pořád neběhá, protože tu sjede ze skluzavky, tu houpačka. Ale když jde, tak to je jednotvárný pohyb a často mámy do dětí hučí, že musí ještě kousek a ještě kousek, dítě nemá úniku a za čas už ani nechce odpočívat a nosit, protože ví, že to nemá cenu.
Já vozila prvního do 2 let a 10 měsíců a druhého do 3 let, protože cesta do a z města je dohromady 4 km, plus něco po městě a chodili jsme to 2-3× denně (školka, kroužky, nákupy). Hlavně starší mi pak často po delší procházce v noci brečel bolestí, takže jsem vozila, pak volně přesedlal mladší.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama