Jak je pozitivní těhotenský test po samovolném potratu?

3467
4.2.10 08:37

Jak dlouho bývá pozitivní těh.test po samovolném potratu?

Ahojte!

Můj dotaz je jednoduchý… Jak dlouho může být těhotenský test pozitivní po samovolném potratu?

Ptám se proto, že jsem někdy mezi 6.-10.1. potratila, asi na začátku 6.tt., na revizi jsem nemusela. Dr. mi řekl, že mám hodnotu 0,02 (4dny předtím jsem měla 0,178) takže na revizi nemusím… Vůbec tyto čísla nechápu, snad použil jiné jednotky pro HCG…? :nevim:

A teď mám slabounce pozitivní test. Dělala jsem si ho před 2dny a dneska jsem zkusila zas a druhé čárce se dlooouho nechtělo, ale teď je zas tam, jenomže se mi nezdá silnější než před 2dny.

Tak mě napadlo, jestli to nemůže náhodou ještě být klesající HCG, i když další těhotenství není vyloučené. V obou případech jsem použila GS Mamatest.

Podle bazální teploty bych měla mít 12dní po ovulaci. Nedivte se, že testuji tak brzo, protože minule jsem na těhotenství přišla až při potrácení a teď nechci nic nechat náhodě a zajít si kdyžtak pro další Duphaston…

Příspěvek upraven 04.02.10 v 10:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9393
4.2.10 08:45

ahoj, udava se, ze pozitivni HCG muze byt v tele po potratu az 6 tydnu, pokud by byl test pozitivni i pak urcite navstiv lekare…jestli pouzivas i nejaky hodne citlivy test, pak ta druha carka tam jeste byt muze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
4.2.10 10:00

Ahoj,
já jsem po potratu chodila na krev ještě další 3 týdny, aby doktor zjistil, jestli HCG klesá. Takže touto dobou se ti těhotenstký test klidně může ještě pořád ukázat jako pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
4.2.10 10:17

Jenomže to se právě že pře s doktorem. Hodnotu 0,02 jsem měla už 11.1. … To by podle mě už dávno muselo být na nule, ne???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4609
4.2.10 10:45

Leni hod sem oba testíky! Držím palečky mooooooooooooc!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
4.2.10 10:46

takže u vás probehlo už snažení a ty myslíš že si tehu..no muže to tak být, a který den jsi dnes…dc..
nejlepe jak zjistíš zda jsi či nejsi je že skočíš na krev..bud kesvemu dr, nebo sama, a jako samoplátce to stíjí asi 220kč..avýsledek máš jistej,delaj to všude kde berou krev…jinak od 11.1..stakovouhodnotou už by tam vážne nic nebylo…držím pesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
4.2.10 13:17

Testy mi šly nafotit hodně blbě, protože druhá čárka je ještě slabá, ale určitě tam jsou. Schválně dávám pro srovnání hned nahoře test, když jsem nebyla těhotná, ten je sněhobíly v testovací oblasti… Teď tam prostě // jsou, i když na fotce to nemusí být tak zřejmé…

Podle BT jsem asi 12dní po ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4609
4.2.10 14:08

Leni vidím je tam,budu držet palce, já měla vždycky revizi.Ale říkali mi že zbytkové HCG je až do první MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
4.2.10 14:13

OK, Jani, tak třeba je to fakt přece jen zbytek HCG. Mě hrozně mate ta hodnota HCG od doktora. Vždycky je to ve stovkách, tisících a ne 0,… . Takhle je blbé, že nevím, na čem jsem. :-( Budu muset zase čekat… :cry: Že já, blbec, jsem nezkusila testnout někdy po potratu - hned by bylo jasno!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
4.2.10 14:24

ještě to není ani mesic po potratu takze mozne to je..
zkus test za dva, tri dny, pokud bude silnesi carka, znamena to tehotenstvi co vic k tomu napsat.
ak dlouho zustane hcg v krvi po potratu -to je otázka.. u kazdeho je to jiné.. :zed:
Jinak preju at jsou ty carky „tehotenske“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4609
4.2.10 14:36

Leni opravdu skus testnout později a uvidíš jestli bude čárka silnější. Držím palce at jsou tam // těhu!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15583
4.2.10 18:19

Leni, já měla 1 den po potratu hcg 150 a 3 dny po potratu hcg 14. Ale vím, že někomu to klesá pomalu. Ty jednotky co použil doktor jsou fakt divné. Napadá mne jedině, že by se to mělo vynásobit 1000 a bylo by to 178 a 20. To by bylo reálné. Ty čárky na testu taky vidím. Nemůžeš si zítra dojít na krev jako samplátce? To máš nejjistěší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1785
4.2.10 18:27

Podle me jsi znova tehotna…i podle toho grafu. Ja mela stejne vypadajici test 10 dni po ovulaci. V te dobe jsem mela 362 Hcg, dosla jsem si hned druhy den sama na krev, tak si tam taky skoc. Hned zitra a napis, drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
4.2.10 20:51

Andi, já si taky myslím, že by se to mělo vynásobit 1000. A dokonce bych měla skoro stejné hodnoty jako Ty. Nevím totiž přesně, kdy jsem potratila, ale zabolelo mě večer břicho a krev - ráno jsem testla, objevily se // a na UTZ nic nebylo - ten samý den jsem měla z krve hodnotu 0,178. Potom jsem se rozkrvácela ještě víc a za 4dny po KO mi dr. řekl hodnotu 0,02. Takže podle mě to bylo 178 a 20.

Na krev zítra nepůjdu, ale předzásobila jsem se testama, tak uvidím, jestli bude druhá / tloustnout… Kéž by jo!!! A stejně mám jít k dr. na KO - okolo 10.2. . Chtěl mě vidět po 1.MS, tak hold ten týden vydržím, i když to jsou nervy… Určitě napíšu, jak se to bude vyvíjet.

I když Mad… Ty jsi mě tak nahlodala, že možná zítra na tu krev zajdu… Uvidím… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
4.2.10 21:52

lenulo tak ja byla bohužel případ kde Hcg klesalo pomalinku byla jsem na revizi v 11tt a test slabe pozitivní jsem mela jeste po 1 MS až po 2.byl testík bílej ale zase teda čarky neslo vyfotit!tak si myslím, že naděje je, ja mela spis takový stinky viditelný na svetle- driv jsem je nemela vubec než jsem byla tehu a když sly vyfotit tak to bylo už opravdu těhu tak uvidís pokud budou silit je to jasné :-) tak drzím palce at je to těhu!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama