Jak dlouho čekat na menstruaci? Kdy nejdéle test ukáže těhotenstv

19.5.16 09:48

Jak dlouho cekat na MS? Kdy nejdele test ukaze tehu?

Ahoj holky, prosim o radu…co myslite: jak dlouho mam cekat na ms kdyz je nepravidelna? Abych naznacila svou situaci: po vysazeni ha jsem nekolik mesicu ms nedostala, zacala jsem pit bylinne caje a pomohlo to. Nejdriv byla jednou za 3 mesice, pak treba i za 14 dni. Ted posledni pul rok uz pravidelna na + - 3 dny a ted naposledy 3× jsem ji mela presne na den, cyklus 28 dni. Tento mesic jsem zacala testovat a podle hlenu zkoumat, kdy mam ovu a ta k memu prekvapeni prisla az dva dny pred ocekavanou ms. (Carky sice nebyly tmavsi nez kontrolni, ale byly (jinak nebyly vubec, a byl ovu hlen). Kolem ovu jsme se snazili. MS, tak jak mela prijit, neprisla. Bolelo me sice v podbisku a mela jsem bolestive bradavky, to ale po 4 dnech odeznelo. Cipek se mi ted vratil nahoru a je tvrdy. Jde mi tedy o to, ted jsem 11 dpo, vcera tehu test negat. Jak dlouho mam cekat na prichod ms? Treba 14 dni od ovu? Pokud se mi jen nekde „zadrcla“ rada bych zacala pit zase caje, ale ty, kdybych byla nahodou tehu, nejsou vhodne, cetla jsem ze mohou zpusobit potrat. Vyvolavacky nechci. Kdy nejpozdeji by mel test (citl. 10) ukazat tehu? Diky za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50395
19.5.16 09:53

Pokud ovulace opravdu byla, tak do 16 dni po ni MS obvykle dorazí, kdyby nedorazila do 3 tydnu, resila bych s doktorem. Ten 16. den uz je test velmi spolehlivy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
19.5.16 09:54

Pokud chápu dobře, máš cyklus poslední čtvrt rok 28 dní, ovu přesně v půlce, tudíž 14 dní od ovu jsi v době, kdy by ti MS měla vynechat..? Nebo už MS přijít měla před těmi 4 dny? :think: Mě se pokaždé ukázal pozitivní tt už den před očekávanou MS, ale kamarádce se ukázal pozitivní test až když byla cca 5 týdnů od vynechání ms, tzn nějaký 9. týden?… Jinak tu vyvolávačku bych riskla, kamarádka právě díky ní to těhu zjistila, měla nepravidelnou ms a dlouho nic, pokud těhotná jsi, vyvolávačka neuškodí, pokud ne, tak ti zas nastartuje MS… :-) Zkus třeba ještě 10 dní vydržet :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 10:08

Kattynka000: doted jsem ovu nikdy neresila a prvni mesic co jsem se zacala zajimat, nejspis prisla az cca 27 DC, coz je strasne pozde. Za dva dny mela prijit MS. Takze vubec ne v pulce. Kdybych se o ovu nezajimala, tak sice jsem 11 den po vynechani, ale kdyz beru v potaz tu ovu, tak mi vlastne tenhle mesic ms jeste nevynechala…tenhle mesic je zrovna celej nejakej zamotanej :think: vyvolavacky prave nechci, po vysazeni ha a problemy s neprichodem ms jsem se zarekla ze uz zadny umelotiny do sebe cpat nechci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 10:09

Ugluk: dekuji za radu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
19.5.16 10:10

@Charlie.Suz Menstruace by měla přijít 14 dní po ovulaci, v tu dobu už většina žen má i pozitivní TT. Počkej pár dní, test zopakuj a pokud bude negat a MS nepříjde zajdi na gyndu, nebo si nech odebrat HCG jako samoplátce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3116
19.5.16 10:20

Od ovulace menzes přichází za 12-16 dní většinou 14 den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3116
19.5.16 10:21

Já měla pozitivní test 8 dpo 11 den po ovulaci by už ale mohl měl být pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
19.5.16 10:31

Já když byla těhu tak duch byl 10 DPO, ale mohlo dojít k oplodnění později, spermie přeívají 2 dny, jsem četla, zkus testnout v pondělí a když nic, zašla bych k DR.
Jen se zeptám jaké čaje na úpravu cyklu piješ? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 10:37

Amarel: pila jsem malinik + cerny rybiz a take kontryhel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
19.5.16 11:15

@Charlie.Suz Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu