Reklama

Jak dlouho je infekční chřipka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leha82
Kecalka 102 příspěvků 30.12.16 14:16
Jak dlouho je infekční chřipka

Dobrý den, víte někdo jak dlouho je chřipka infekční? Dnes jedem s 1,5 R dítkem k mé máti na noc a mám trochu strach. Minulý pátek to na ní vlétlo - bolest snad všeho, únava, kašel, rýma, teplota asi od soboty do úterý. Fyzicky už je v pohodě, ale chrapot má furt. Nevíte? Sehnala jsem „roušku“ snad to pomůže…

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:55
@Leha82 píše:
Dobrý den, víte někdo jak dlouho je chřipka infekční? Dnes jedem s 1,5 R dítkem k mé máti na noc a mám trochu strach. Minulý pátek to na ní vlétlo - bolest snad všeho, únava, kašel, rýma, teplota asi od soboty do úterý. Fyzicky už je v pohodě, ale chrapot má furt. Nevíte? Sehnala jsem „roušku“ snad to pomůže…

no nevím, já bych se bála, že něco chytím. raději bych jela, až bude máma uplně v pořádku. moje kamarádka takhle chodila s údajně vyléčenou chřipkou 14 dní do práce a pak na dalších 14 lehla stejně.

e008
Závislačka 3204 příspěvků 31 inzerátů 30.12.16 15:09

Podle me dokud kasle mozna i chrapti. Na nakazeni chripkou staci malo. Mela jsem ji s malym pred 14 dny a ja bych neriskovala, byl to mazec.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama