Jak dlouho je pozitivní test po covidu?

1478
26.2.21 14:39

Jak dlouho je pozitivní test po covidu?

Dobrý den,12.2 jsem byla na testech na covid vyšly pozitivní. Nyni jsem musela znovu po 14dnech kvůli nové práci a zase pozitivní i když příznaky už nemám. Jak dlouho to trvá neví někdo infekční přece už být nemůžu. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.2.21 14:43

Člověk může být pozitivní klidně i měsíc poté, ale už není infekční. Máš v sobě už jen mrtvé viry, ale test je zachytí :smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Nahlásit
975
26.2.21 14:43

Manželův šéf pozitivni v říjnu a pozitvni je pořád…takže těžko říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23499
26.2.21 14:46
@Julinka 18 píše:
Manželův šéf pozitivni v říjnu a pozitvni je pořád…takže těžko říct

Svagr mel test pozitivni jeste po trech mesicich, ale to je spis vyjimka. Jinak klidne tydny, spis to zalezi na tom, jak poctive te vytrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9548
26.2.21 14:52

Měsíce, proto jsou opakované testy naprostý nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
26.2.21 14:54

@Julinka 18 a to musí být pořád doma? Nebo po jak dlouhé době už může normálně fungovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23499
26.2.21 14:57
@carola píše:
@Julinka 18 a to musí být pořád doma? Nebo po jak dlouhé době už může normálně fungovat?

To je zase otazka… Pracovat muzou, kdyz jim skonci izolace. Spis by ses mela zeptat, proc jim delaji test v tech 90 dnech, kdy nemusi po prodelani choroby do karanteny, kdyz je jasne, ze je to nesmysl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
26.2.21 15:00

@mroe No,tak pardon. Já ještě covid neměla, tedy alespoň o tom nevím, ani jsem nebyla nikdy na testech. Pokud Vás to tak prudí, tak nemusíte odpovídat. Bohužel nikdo neví vše, nemyslím, že by to byla tak hloupá otázka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
26.2.21 15:02
@Sany80s píše:
Měsíce, proto jsou opakované testy naprostý nesmysl.

@Sany80s taky si myslím musím za 14dnu na další testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23499
26.2.21 15:02
@carola píše:
@mroe No,tak pardon. Já ještě covid neměla, tedy alespoň o tom nevím, ani jsem nebyla nikdy na testech. Pokud Vás to tak prudí, tak nemusíte odpovídat. Bohužel nikdo neví vše, nemyslím, že by to byla tak hloupá otázka.

Ze se nekdo po roce s Covidem pta na takovou vec… me asi vazne prekvapilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23499
26.2.21 15:03
@evíček 84 píše:
@Sany80s taky si myslím musím za 14dnu na další testy

Proc? Je to nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
26.2.21 15:04

Pozitivní test může být i několik měsíců po prodělání, ale už nejsi infekční, teda pokud ses nenakazila znova, že, což je klidně možné, hlavně teď, když je tolik různých mutací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
26.2.21 15:07
@mroe píše:
Ze se nekdo po roce s Covidem pta na takovou vec… me asi vazne prekvapilo…

Hm, vidíte. Já nesedím neustále u TV a nehltám zprávy o Covidu. Mě zase překvapuje, jak někdo musí neustále prudit. Přijde mi to blbá otázka, nereaguji, kde je problém?

Příspěvek upraven 26.02.21 v 15:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23499
26.2.21 15:07
@LennyL1 píše:
Pozitivní test může být i několik měsíců po prodělání, ale už nejsi infekční, teda pokud ses nenakazila znova, že, což je klidně možné, hlavně teď, když je tolik různých mutací.

V tech 90 dnech je to krajne nepravdepodobne, kdyz u nas mutace, ktere obchazi protilatky, zatim, diky bohu, nejsou tak rozsirene… Takze pozadavek testu nedava smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5914
26.2.21 15:10
@mroe píše:
V tech 90 dnech je to krajne nepravdepodobne, kdyz u nas mutace, ktere obchazi protilatky, zatim, diky bohu, nejsou tak rozsirene… Takze pozadavek testu nedava smysl.

Jak to? Vždyť britská varianta již převažuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat