Jak dlouho jedí vaše děti

200
17.6.20 14:31

Jak dlouho jedí vaše deti

Hezký den. Chci se zeptat, jak dlouho vaše děti jedí? Malému,18 měsíců strašné dlouho trvá něco sníst. Vse strašné dlouho žmoula v puse. I Blbý jogurt, ten ji 15 minut. Oběd nebo veceretrvá půl hodiny. Máte to také tak nebo to není normalni. Děkuji za odpovedi. :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

288
17.6.20 14:34

@kolka01 u naší skoro 15 měsíční je to zcela normální. Chvilku trvá než něco rozmnělní v puse, ještě nemá všechny zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
17.6.20 14:34

Ani nemluv, občas u toho sedí hodinu :zed:. No moje nervy. Nebo si dá jídlo do pusy a nic. Jen to tam drží. Nechápu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
17.6.20 14:36

Je to normální, nechala bych ho,dr.ti dokonce řekne, že je to zdravějši :lol: hold mate doma vychutnávače

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13860
17.6.20 14:38

Když už jedí, tak jedí dloooouho, jak školák, tak predskolak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14179
17.6.20 14:40

U nás to samé, jedí klidně i hodinu :-), když to potřebuju zkrátit, vypínám televizi :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
17.6.20 14:44

Děkuji vám za uklidnění. Já jsem z toho fakt na Bohnice. Teď dokonce i přestal sám jíst lžičkou, jen v tom mává. Když už je nejhůř pouštím na telefonu reklamy, ale to už je teď každý den :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17401
17.6.20 14:50

5 lety je schopny sedet 2 hodiny nad rohlíkem :D roční se cpe rychle, asi se bojí že mu to někdo sní :mrgreen: záleží co u toho dělají, jak je zapla televize tak koukaj a neji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
17.6.20 14:56

Tak dvacet minut, ale jedí celkem rychle, půl hodina mi přijde normální. Kdo sedí, civí, nejí, o jídlo přijde, další za tři hodiny. Ale to asi nelze aplikovat na 15 měsíční… Tak ho tam nech sedět, je schopný se krmit sám? Nemusíš u něj sedět a nervózně ho pozorovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1632
17.6.20 14:57

Co bych dala za 15 minut! :) Náš předškolák je schopen u jídla sedět i hodinu, kdy většinu času vůbec nejí, ale dělá všechno ostatní. Z toho mi upřímně dost hrabe :). Jsem vděčná za 15 měsíčního a dvouleťačku, kteří opravdu jí, a i když jim to trvá, není utrpení na ně koukat :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3203
17.6.20 15:01

Buď ráda že jí.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3677
17.6.20 15:16

Ja bojuju cely zivot s opakem, pro nase klzky bylo jidlo vzdycky ztrata casu. Starsi se uz srovnal ale u mladsiho bych fakt ocenila 15 minut u jidla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
17.6.20 15:18

Když jí (často jídlo úplně odmítne), tak relativně dlouho. Už jí aspoň sám, tak jsem v pohodě, chvíli s ním posedim, pak umyj nádobí :lol: Dřív to bývalo horší. Hele, je to na hlavu, ale je i opačný extrém a to štve rodiče úplně stejně - děti, co prakticky nekoušou a dávají si obří sousta. To je asi pořád lepší, aby dítě jedlo pomalu no :nevim: dala bych tomu čas, na pouštění kulisy se většinu času vykaslala, když vyloženě nemáte kam spěchat, a dávala hodně jídla do ruky, ať mě u toho celou dobu nepotřebuje a můžu to aspoň nějak využít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7699
17.6.20 16:14

@kolka01 kdybych je neustále nepopohanela, tak by u toho seděli dvě hodiny. Muj starší syn má rekord 45 minut na malého pribinacka ve 4,5 letech. Pak mi ruply nervy, sebrala jsem mu ho a dojedla. On ho totiž nejedl, ale prováděl na něm asi nějaký geologický průzkum, seskrabaval lzickou milimetr tenké vrstvy z povrchu. :mrgreen: Už jsem se zatím smířila, jinak jsou to hrozně hodně a šikovné dětí, jen to jídlo je hrůza. Ve skolce ale prý ji normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
17.6.20 20:24

@Hoa Mai tak malého. Lipánka nebo Bobíka mu snad trvalo nejvíc 15 minut

Ale jsem moc ráda, že v tom nejsem sama, dekuji :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...