Jak dlouho jste braly/berete antidepresiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 20:54
Jak dlouho jste braly/berete antidepresiva?

Pište anonymně klidně. Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 20:56

6 let to bude. Furt ty same. Zkousela jsem 2× vysadit pod dohledem lekare ale bohuzel se nepovedlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:00

Skoro čtyři roky, beru Deprex a Trittico.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:01
@Anonymní píše:
6 let to bude. Furt ty same. Zkousela jsem 2× vysadit pod dohledem lekare ale bohuzel se nepovedlo.

Vrátilo se vše zpět? :(

Lollitka
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 27.11.18 21:01

AD beru 11 let (a vystřídala jsem asi 11 druhů) a na vysazování to tedy nevypadá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:06

A ještě dotaz k vám co berete.Jak hodnotíte,svou psychiku po dobu užívání?jinak ptala jsem se lékaře i psychiatra a nezávisle na sobě mi řekli,že tělu škodí mnohem více antikoncepce,než AD :nevim:

niki V
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 27.11.18 21:06

Ja jsem je brala 2roky,lečila jsem se s anorexii bylo mi 19let,uz to nikdy nechci,sice je fakt ze to v urcitem obdobi asi pomuze,ale pak ke tezke se toho zbavovat.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 27.11.18 21:14

Citalec mi trochu pomohl na panické ataky před 11ti lety. Jinak je po celou dobu braní psychika jako na houpačce, někdy lépe, někdy hůře (momentálně nic moc). Ale já neberu jen AD, ale ještě i AP a stabilizátory. Ale bez léků by to bylo asi úplně hrozné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:24
@Anonymní píše:
Vrátilo se vše zpět? :(

V takove mire ne, ale uzkosti a mirna deprese ano. Ja to beru tak jak to je. Proste potrebuji vitamin pro muj mozek abych mohla na sobe pracovat, bez toho to proste nejde a nechci cely zivot trpet! Kdo zazil asi vi, co je to za hnus kdyz vse vidite jako by jste meli pred ocima mlhu. Antidepresiva nejsou navykove, v pohode jsem je vysadila. Ha brat nemuzu, zhorsuje moje stavy a to dost. Take mi trvalo dost dlouho se s tim srovnat. Beru Cipralex. A ze zacatku jsem brala i Prothiaden, ted uz ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:27

16let a tipuji, ze jiz naporad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:28
@Anonymní píše:
16let a tipuji, ze jiz naporad.

A beres jedny celou dobu nebo si nekolikrat menila?

Sue2008
Kecalka 130 příspěvků 27.11.18 21:37

Cipralex, asi 5 let. Hlavne jako podporu pro psychoterapii (uzkostna porucha). Ted kolem porodu druhe dcery jsem na nej casto zapominala, ta jsem si rekla, ze to zkusim bez (uz jsem delsi dobu brala jenom pulku tablety). Zatim ok, diky psychoterapii dokazu zatim se svymi strachy pracovat. Uvidime jak to bude dal :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:37

Skoro tři roky. Ty první moc nesedly, teď dvojkombinace je dobrá. Vysazování není v plánu, stresová situace trvá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:58
@Anonymní píše:
A beres jedny celou dobu nebo si nekolikrat menila?

1× změnila. Poté jsem mela tendence menit, ale nevyšlo to a cekat déle, jestli to vyjde, se mi nechtělo pokoušet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 22:02
@Anonymní píše:
A ještě dotaz k vám co berete.Jak hodnotíte,svou psychiku po dobu užívání?jinak ptala jsem se lékaře i psychiatra a nezávisle na sobě mi řekli,že tělu škodí mnohem více antikoncepce,než AD :nevim:

Hlavně škodí daleko víc rozjeté deprese nebo úzkosti než AD. I v těhotenství .
Beru AD 21 let a jsem smířená s tím, že už je mám doživotně. Bohužel deprese zdědila dcera.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >