Jak dlouho jste byli v pracovní neschopnosti s COVID-19?

Anonymní
19.11.20 11:57

Jak dlouho jste byli v pracovní neschopnosti covidem?

Zdravím, mám dotaz jak dlouho vám trvalo než jste se zootavili po covidu? A než jste šli do práce? Jsem doma už cca dva týdny a pořád mám nějaké příznaky- ryma, tlak v uších, únava, přes den to celkem jde, ale večer teplota a bolest hlavy… Dr říkala, že musim být tři dny bez příznaků abych mohla mezi lidi… Přijde mi, že už to prostě trvá dlouho.. Dik

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2011
19.11.20 12:09

Ja nebyla na neschopence ani den, vylezela jsem to pres vikend. Znama byla doma mesic, dalsi kamaradka 3 tydny. Je to ruzne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23971
19.11.20 12:36
@Ernais píše:
Ja nebyla na neschopence ani den, vylezela jsem to pres vikend. Znama byla doma mesic, dalsi kamaradka 3 tydny. Je to ruzne

Chces rict, ze jsi s kovidem byla dva dny doma a pak jsi ho sla vesele roznaset do společnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23971
19.11.20 12:37

Dcera mela riznaky asi dvacet dni. Kolegyne byla doma mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
19.11.20 12:44

Ahoj,
Blbě mi bylo 2 dny a pak nic. Akorát chuť a čich nemám už 3 týdny, přitom už plně zdravá a bez jiných příznaků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
19.11.20 12:44

Přítel byl doma nejdříve týden nemocný a čekal na testy, ty pak byly pozitivní, tak byl doma dalších deset dnů, i když už mu skoro nic nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
19.11.20 12:58
@vokishka píše:
Chces rict, ze jsi s kovidem byla dva dny doma a pak jsi ho sla vesele roznaset do společnosti?

Ne, myslela jsem to tak, ze mi bylo dva dny blbe a pak uz jsem byla prace schopna a neschopenku jsem ani nepotrebovala. Delam z domu, nejsem idiot, abych nekde litala nakazliva a ohrozovala slabsi jedince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 15:28

Celou dobu jsem byla na homeoffice. Byla jsem jen strasne unavena a prisla o cich. Doma jsem skakala okolo deti. Chytlo to jen jedno. Ale uz je to vic nez 10 dnu, v pondeli jde normalne do skoly. Jako mazec mit deti zavrene 20 dnu doma. Unavena jsem porad a to je to mesic od nakazy.

• Citovat
  • Nahlásit
3908
19.11.20 17:05

17 dni. Kolegyne mesic a pul. V rodine mame ted dite 13 let, ktere vezou po dvou tydnech horecek do nemocnice. Zbytek rodiny lehky prubeh par dni, nekdo ani nebyl pozitivni a nijak se neseparovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50971
19.11.20 17:28

Svagr 13 dni trpel. Jeho to chytlo dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
19.11.20 17:38

Na nemocenské jsem nebyla, měla jsem lehký průběh, takže jsem polehávala a do toho dělala normálně z homeoffice.
Můj manžel byl na nemocenské 14 dní, měl teploty.
Co vím, tak doma lidi byly max. 3 týdny, pokud se jim nepřitížilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3986
19.11.20 18:44
@Ijen píše:
17 dni. Kolegyne mesic a pul. V rodine mame ted dite 13 let, ktere vezou po dvou tydnech horecek do nemocnice. Zbytek rodiny lehky prubeh par dni, nekdo ani nebyl pozitivni a nijak se neseparovali.

Můžu se zeptat jak velké má horečky? A jiné příznaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3999
19.11.20 19:14

Měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3908
20.11.20 06:52
@Haňulík píše:
Můžu se zeptat jak velké má horečky? A jiné příznaky?

Co vim, tak ruzne od 37,5 rano k 39 odpoledne. Bolesti hlavy, unava az vycerpanost, zacina byt apaticky a pridal se kasel s bolestmi hrudniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 06:59
@Ijen píše:
Co vim, tak ruzne od 37,5 rano k 39 odpoledne. Bolesti hlavy, unava az vycerpanost, zacina byt apaticky a pridal se kasel s bolestmi hrudniku.

Po jak dlouhé době se přidal kašel? Mám příznaky 5 dní. Zatim teplotu nemam. Čekám, jestli se to může jestě zhoršit?

Většina známých byla doma 10 dní, jeden známý 5 týdnů, pořád ještě není úplně v pohodě a doktorka ho chtěla nechat doma, ale on jde do práce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama