Jak dlouho jste byly nejdéle samy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 22:37
Jak dlouho jste byly před dětmi nejdéle samy?

Holky, už dva a půl roku se mi nedaří navázat nějaký normální vztah, tzn. že vás ten druhý chce vídat často, ne jen když nemá nic lepšího na práci, nebo vás do konce vezme mezi své přátele či ukázat domů.

Někde dělám asi chybu nebo nevím, ale neznám skoro nikoho (myslím tím holky) ve svém okolí, kdo by byl tak dlouho sám, pokud se tak tedy nerozhodla dotyčná sama.
Táhne mi na 27.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9520 příspěvků 29.11.17 22:43

Asi rok. Ale rozhodne znam holky co byly nebou jsou sami nekolit let. I vic nez ty.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 29.11.17 22:45

Asi 3 roky, pak jsem v 27 potkala dávného kamaráda, nyní manžela :lol:

Nimie
Generální žvanilka 24658 příspěvků 29.11.17 22:51

Tyjo, já asi jen nejdéle půlrok někdy v 16 nebo 17 :oops: ale znám pár holčin, které jsou samy i mnohem déle než ty a jsou zhruba tvého věku. Nezoufej, on se najde :hug:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18965 příspěvků 29.11.17 22:51

Od 18 jsem nebyla sama nikdy ( je mi 34), ale kamarádky byly, i dva tři roky. Většinou našly kolem 30.

Detsa
Echt Kelišová 8536 příspěvků 29.11.17 22:52

Jsou to bídaci no :think:. Ale z vidění znám i mnohem víc, nemáš se čím trápit ;) :kytka:

Janli
Závislačka 4997 příspěvků 29.11.17 23:06

Čtyři roky mezi 28 a 32. A byly to skvělý časy :pankac:. Pak jsem přišla do jinýho stavu s milencem a od té doby se v tom vezu :mrgreen:. Dvě děti a svatba.

Detsa
Echt Kelišová 8536 příspěvků 29.11.17 23:07

@koukolka_makova To mi připomíná, že můžeš být první adept na vyzkoušení novinky EM seznamka :think:. I když ‚ona hledá jeho‘ taj asi nebude zrovna populární vzhledem k obsazení uživatelek webu :nevim: :think:ODKAZ

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 23:12

@Detsa určitě nechci žádné seznamky, nechci je díky vlastní zkušenosti:))

zudina
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 29.11.17 23:15

Tri roky.. partnera pro zivot jsem poznala ve 31

Detsa
Echt Kelišová 8536 příspěvků 29.11.17 23:20

@koukolka_makova To se ti nedivím. Taky jsem z nich už utekl :mrgreen: :mrgreen:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 29.11.17 23:33

Týden. Od patnácti první několikaletý vztah, týden po rozchodu jsem potkala svého manžela.

taketik
Závislačka 3022 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 03:04

Kamaradka je sama 8 let (33) 8o… je hodne narocna a trpi tim ze jakmile se ji nekdo zalibi hned se zamiluje a chlapa vyplasi..
pritom bych ji prala normalniho chlapa a rodinu 8o
ja jsem ted tehu a nejdele sama cca 2 roky… ( fajne obdobi :lol: )

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 30.11.17 05:46

Kamaradka byla sama taky asi 8 let, narazela na sami zadany. Ted (34) rok ve vztahu, zasnoubena a snazi se o dite.
Ja jinak s malyma prestavkama od 15let ve vztazich.

debra.morgan
Závislačka 2965 příspěvků 30.11.17 06:25

Asi tyden, kdyz mi bylo 14 rozešla jsem se s klukem, byli jsme spolu dohromady asi 10 dni :mrgreen: a tyden na to jsem začala chodit s ted už manželem ;) :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama